Jump to content

PRSO sam ...


Recommended Posts

  • Replies 258
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moguce je sve...ali ipak...mozda je i onaj lik sto je startovao topic isto gay pa zato nije primetio  [:D]

Aj nemoj da kenjas ... sto "volem" pametne likove.

Ako si ti u fazonu da gledas ortake dok drkaju ili karaju ... good luck. Obicno nezalazim drugovima previse u "intimni" zivot, osim ako to oni nece i nekazu mi pojedinosti.

Koliko se ja secam "bio" je sa par devojaka, e sad sta se tu sve izdesavalo ne znam ... Ok, u jednom momentu mi je bilo sumljivo al ajde (na jednoj proslavi, se nije odvajao od nekog lika ... mada taj lik je bio dobar zajebant, znaci zanimljivo ga slusati, to je ok, ali dok sam se ja trudio da najurim tamo neku cupi, on nista iako sam ga zamolio za support :D).

Jednostavno nikad to ne bi rek'o, al eto :)

Evo sad idem do drugarice, i zvao me da ce i on doci. Videcemo dalje, mada meni se zbog toga zaista dobar ortak ne gubi.

Edited by coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Ti bi prco ortakinju, nemoj da lagish...  [:D]

A to onda nije vishe bash "ortakinja".

Imao sam mali milion problema u zhivotu sa drugaricama, sa prichom drugarica dok u jednom trenutku ne ispliva iz nje da se lozhi na mene (i to ne ochi u ochi). Ajde da nisam razmishljao o tome u pochetku, ali kad predje jednu granicu, to je to... I posle toga od prijateljstva nema nishta.

I dalje verujem u mushko-zhensko prijateljstvo, koje mozhe chak biti i mnogo dublje nego mushko-mushko.

Ali i tu ima odredjena doza privlachnosti, to je normalno. Dokle god poshtujete jedno drugog...

nije sve tako crno belo ..

imam ortakinja koje sam prcao i kul smo, imam bivshe ribe koje su mi ortakinje, imam i ortakinje koje nikad nisam niti nameravo .. nekako mi je totalno truo taj fazon kao prcali smo se i sada vishe nishta nije isto ?! shta nije isto i dalje si to ti i dalje sam to ja. to shto smo u tom trenutku se dovatili iako se znamo 4-5 godina ne mora da znachi da sam se ona ili ja lozili jedno na drugo nego jednostavno svrbi, pocheshi i cao. naravno ako je to oboma odgovaralo. niti posle moramo da budemo u vezi niti sam ja "zabo zastavu i rekao moje" ili slichne gluposti. a shto se tiche bivshih riba, meni je primarno da u nekoj ozbiljnijoj vezi sa ribom budem na prvom mestu ortak, a posle i prcach .. tako da kad vishe nisam ovo drugo zashto bi prestao da budem ovo prvo ? sujeta je uzasna stvar ..

pederi jesu ljudi, i zestoko se protivim bilo kakvom progonu i maltretiranju, ali muskarci su jako osetljivi (ali NE i nesigurni) na svoju seksualnost. takva nam je priroda. u muskom drustvu su neizbezni razgovori o seksu. i sad da mi dodje drugar i da mi kaze "znas li kako sam decku sinoc socno popusio kurac, sa deep troath zavrsnicom, odlepio je...", ne bih zeleo da ga vidim u zivotu vise. ili da mi se pojavi sa deckom, ili milion drugih stvari koje mogu da isplivaju... pa neka se smatra da imam problem.

musko zensko prijateljstvo ni u ludilu ne bih poredio sa homo-strejt prijateljstvom. i sam imam dosta drugarica i iako mi nikad nije palo napamet da ih muvam, niti da ih jebem, par puta smo bili na ivici da se povatamo, kad smo bili letvosani, sto je valjda i normalno. da se to desi drugaru koji je peder...

edit>

e, da... ne postoje bi muskarci...

Stevo, losa su ti poredjenja. biti cale sa 21. godinom ne mozes porediti sa prcanjem u prkno.

brate vidi shta ti pishesh .. mislim sa tobom na ovu temu ne vredi razgovarati jel si ti izjavio "sve pedere treba pobiti" i ovde samo zbog finoce i osude to isto ne bi rekao .. tako da mojne mi te priche

prvo i prvo .. 80% pedera se ne prca .. znachi nema primanja u chmaki, nego rukica, shenjepu i sl. 20% koji to rade su HC. isto tako kao shto reche Paja nema tog startovanja str8 likova jel oni vec na svoj nachin znaju dal je neko homo ili nije. kod zena je to drugachije. ne postoje bi mushkarci ? jel se secash shta smo onda prichali ? ocesh da kazesh da je totalno gay .. mozda ti je tako lakshe ne znam :)))

kao shto si se povatao sa tom ortakinjom, shto bi bilo gadno da se povatash sa ortakom ? sem sada kad si neucirkan .. isti je (po tebi koncept) koncept. ne bi trebalo, a desilo se. prichati o tome u str8 stanju i ucirkanom stanju je totalna glupost .. ko da ti mozesh da se programirash

biti gej u srbiji je tako glupo.

ne tako vishe kao pre 5-6 godina .. ima vishe klubova, gay frendly kafica i sl.

Nakon 60 minuta neprijatne tisine u autobusu, (bili smo na nasoj 4-dnevnoj "ekskurziji") dok smo bacali rostilj na livadi, drugi drugar nadje iskrzane stare zenske najlonke na podu i pita ga :"e **** ispale ti carape"

Eto tako smo probili led, i nastavili da se druzimo :)

Mislim da se odreknem prijateljstva takvog junaka zbog toga sto je gay (mada smo mu dali razne druge nadimke :) )?

koji old school :))) vec mogu da vas vidim [:D]

Samo da pruzim podrsku Maudu i ekipi koja se slaze sa njim, cisto zbog autoriteta.

venac na moj grob, da se i ovo jednom desi [:D]

:*

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

koji old school :))) vec mogu da vas vidim [:D]

Heh, kolko sam samo samara popio od njega :)

Tj covek je ovako odlucio : posto smo mu stalno guz'cu pomerali kolko smo ga zajebavali, on nas pred izlazak, zurku poredja, nalupa nam par samara i kaze :"sad mozete da zajebavate kolko ocete" :)

Zadnje cuske smo dobili preksinoc :) Al vredele su :)

Link to comment
Share on other sites

ne znam zasto vecina vas misli da gayevi samo misle na trpanje? i da treba da cuva dupe uza zid?  [|)]

ma nenene dechko, to ti nikad nece poleteti [:D]

imash pogreshan pristup konceptu:

svi mushkarci misle na trpanje.

gejevi su mushkarci.

-----------------------------------

gejevi misle na trpanje.

[:D]

Link to comment
Share on other sites

Bato treba stegnuti muda i reci tako nesto. respect!

Stavio sam sebe u tu situaciju (da mi ortak kaze da je gay) i mislim da neznam kako bi reagovao ali sigurno bi se u pocetku malo cudno osecao ali verovatno bi se posle sve vratilo na normalu... sta ja znam i pederi su ljudi (valjda).

Gledaj to sa vedrije strane. Mozes da ga povalis kad nema sta :P jos ce i hvala da ti kaze :D:D

btw zar nisu u ceskoj ovih dana odbrili gay brakove? mozda je nesto prenseno hteo da ti kaze ... :-P

Edited by Nykolla
Link to comment
Share on other sites

(rece ona i nastavi da glasno zvace zvaku, vrti kosu oko prsta i razmislja koja joj boja karmina ide bolje uz novu mango bluzicu) [roflmao]

wow!

vrtish je oko drshke ili sechiva? ja sam jednom pokushao i zavrshio sam sa 14 kopchi [:D]

Link to comment
Share on other sites

brate vidi shta ti pishesh .. mislim sa tobom na ovu temu ne vredi razgovarati jel si ti izjavio "sve pedere treba pobiti" i ovde samo zbog finoce i osude to isto ne bi rekao .. tako da mojne mi te priche

prvo i prvo .. 80% pedera se ne prca .. znachi nema primanja u chmaki, nego rukica, shenjepu i sl. 20% koji to rade su HC. isto tako kao shto reche Paja nema tog startovanja str8 likova jel oni vec na svoj nachin znaju dal je neko homo ili nije. kod zena je to drugachije. ne postoje bi mushkarci ? jel se secash shta smo onda prichali ? ocesh da kazesh da je totalno gay .. mozda ti je tako lakshe ne znam :)))

kao shto si se povatao sa tom ortakinjom, shto bi bilo gadno da se povatash sa ortakom ? sem sada kad si neucirkan .. isti je (po tebi koncept) koncept. ne bi trebalo, a desilo se. prichati o tome u str8 stanju i ucirkanom stanju je totalna glupost .. ko da ti mozesh da se programirash

brate mili, jedno je progon i maltretiranje, a drugo je ignorisanje i izbegavanje. ako nesto ne volim ili mi se gadi, najnormalnije je da se postedim toga, bez ikakve namere da bijem nekog ili ne znam ti ja sta...

"sve pedere treba pobiti" sam mozda i izjavio, ali se ti i ja nismo tada znali, jer sam imao mozda 13-14 godina, tada sam izjavljivao i kojesta drugo... ali, mladost - ludost, tako da... uostalom, pricali smo o pederima nekoliko puta, i ako ovo nisi naveo samo da me diskreditujes u diskusiji, nego jer zaista mislis da ja tako mislim, onda je to tuzno.

procenti HC, maznih i slicnih podela pedera mi je van pameti, a i ne znam cemu sve to. sta hoces da kazes, da je neko manje derpe ako ga ne prima ili sta. brate, za mene je to kao i prica "malo i puno trudan". to se odnosi i na tzv. bi muskarce. muskarac koji mora da oseti karu drugog muskarca u dupetu, ustima, ruci, da bi se uzbudio je za mene peder. muskarac koga uzbudjuje njegova kara u ustima, dupetu, ruci drugog muskarca je, takodje, peder. ostalo (da li jebe i ribe, ovce, koze) moze da udje u tvoje pribliznije podele, ali je za mene, u sustini, nebitno.

sta bi mi falilo da se pohvatam sa ortakom?!?!!?!?!?!? isti koncept kao sa ortakinjom... [roflmao]

Cile, brate, prevazilazis sebe. [:D] ako ti je nesto jako gadno, ako prema necemu imas intenzivan unutrasnji otpor, zasto bi morao to da promenis po svaku cenu. zar se ne moze ziveti zivot postedjen tog izvora gadjenja. ako ne volis na primer prokelj, da li bi bilo normalno da te drustvo tera da ga jedes dok ga ne zavolis ili se ne pobunis. i sta bi ti mislio o takvom drustvu?

zar stvari nisu individualne? ako tebi nije nezamislivo i ogavno da se mazis/jebes sa drugim muskarcem ili da to gledas ili da slusas o tome, prihvati da ima ljudi koji nemaju isti odnos prema tome. i da ti ljudi nisu nuzno kromanjonci, koji ne shvataju uzvisene vrednosti novog, nametnutog drustva.

Bole, tolerancija ne mora da podrazumeva empatiju. jesam tolerantan, utoliko sto mislim da SVAKO ima pravo na svoje neotudjivo parce neba, ali empatiju u meni bude druge drustvene pojave, ali ne i ova... zaboga, zar se ljudi dele na one koji saosecaju sa pederima i one koji bi ih poklali. zar je nemoguce da ih tolerises, ali ne i razumes/prihvatas? zasto je ta uzasna, licemerna politicka korektnost postala tabu tema? zasto se namece novi koncept seksualnosti gde se muskarci dele na pedere i one koji ih razumeju?

ali skrenusmo sa teme...

hteo sam samo da kazem Kolu da pogleda duboko u sebe pre nego sto donese odluku sta da radi, jer ako nije nacisto sa tim, moze da dovede sebe u jako neprijatnu situaciju i svog druga grdno da povredi kasnije.

eto... [;)]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Heh, kolko sam samo samara popio od njega :)

Tj covek je ovako odlucio : posto smo mu stalno guz'cu pomerali kolko smo ga zajebavali, on nas pred izlazak, zurku poredja, nalupa nam par samara i kaze :"sad mozete da zajebavate kolko ocete" :)

Zadnje cuske smo dobili preksinoc :) Al vredele su :)

brate... mlati te peder, ovo prvi put cujem. [:D][:D][:D]

(rece ona i nastavi da glasno zvace zvaku, vrti kosu oko prsta i razmislja koja joj boja karmina ide bolje uz novu mango bluzicu) [roflmao]

i onda neko hoce da se trpa sa muskarcem, pored OVOGA...

...da li je ta kosa u kikici? [:)][;)]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Mene je na moru jednom startovao peder (uvatio me za dupe) , jednostavno sam se okrenuo i prebio garishu.

I ne moze niko da mi sere zbog ovoga i kaze tolerancija ovo-ono , jer ako meni moze neka riba da opali samar kad ja nju uznemiravam i vatam , mogu i ja kad mene neko uznemirava , jednostavno sam se tako postavio tada , jer ako hoce jednakost - eto im...

Ali ovako , neam neki poseban volim ih/mrzim ih stav prema njima...

Link to comment
Share on other sites

da sam zagorela, verovatno bih hejtovala sve oko sebe pa i vas ovde, ali posto sam people-friendly  .. sla8uk.gifbouquet0bi.gif

raspa9yz.gif

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
love.jpg

vidite da je ipak moguce shiriti ljubav u topiku koji je po defaultu tezhak hejt

lova and peace! lova and peace!!

rulja.gif

Link to comment
Share on other sites

Jedno je sigurno: ne ochekuj da odmah nakon ovog njegovog priznanja odredis neki stav tipa "u koju poziciju da se stavim? sta ako ovo ili ono?" i tome sl.

Kad se sledeci put sretnete potrudish se da ispadne najnormalnije druzenje. Tad cesh skontati da li te to nervira i da li ti je neprijatno ili mozda i nije tako loshe i skandalozno. Prerano je da sudish sada. (ne znam, nisam pametan sad)

Imao sam i ja nesrecu da me gej uvati za dupe na javnom mestu. Brate, nisam ga prebio;samo mu rekoh "Odjebi" ili tako nekako....can't remembA

Edited by TrickStyle

||If this be error and upon me proved, I never writ, nor no man ever loved. .:: Sonnet 116 ::. ||

Link to comment
Share on other sites

Imao sam i ja nesrecu da me gej uvati za dupe na javnom mestu. Brate, nisam ga prebio;samo mu rekoh "Odjebi" ili tako nekako....can't remembA

na foru ne diram te , ne diraj me [:)]

u tom tvom slucaju skako bih mu po lobanji.... [b)]

kakak kurac psiho terapije itd... / daj mu ga malo po fizioterapiji [b)][}:)]

fml

Link to comment
Share on other sites

Sve je to za ljude. Ako nekoga znash 9 godina i druzish sa njim, za to postoji razlog. Ako ti taj neko kaze da je gay, mozda ce ti neke stvari stati jasnije, ali to nikako ne bi trebalo da utiche na vashu druzbu. Ono shto mene nervira u poslednje vreme je propagiranje homoseksualne orjentacije no to je vec druga pricha koja nema veze sa vashom.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...