Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo jednog komentara sa sajta B92 koji, čini mi se pogađa suštinu:

"Poštovani građani Srbije, mi ovdje u Crnoj Gori smo u totalnoj medijskoj blokadi, tako da do vas ne može doprijeti ogorčenje građana Crne Gore na sramotu koju su nam nanijeli članovi žirija iz CG. Pa niko normalan ne može da kaže da je sve bilo u redu osim naše vlasti koja je nenormalna. Saopštena na RTCG su ratnohuškačka i govore samo jedno, moraš da mrziš Srbiju. Građani Srbije znajte da u Crnoj Gori postoje normalne i zdrave snage koje će uskoro srušiti diktatora Đukanovića i uspostaviti normalne odnose sa svima u regionu a naročito sa Srbijom. Nije važno hoće mo li biti u zajednici ili samostalni, znajte da će te u Crnoj Gori uvjek imati iskrenog prijatelja. Ovo što nam se dešava u CG je bolest koja će na svu sreću biti prolazna."

Edited by Klinac Balavac

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

Niko ne ide, i diskvalifikovani smo sa sledecih 4 takmicenja. To znaci da ove godine i sledece 4, koliko sam ja skontao, niko ne ide :).

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

hahahahahahaha...........

mi smo izgleda jedina zemlja koja je uspela da diskvalifikuje sama sebe... pa mi smo genijalni...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Svaka nam čas [claps]

@klinac citat

Realno stvari su takve u CG.Tamo imam dosta rodbine u CG i svake godine je posećujem i od svih Crnogoraca sa kojima sam razgovaorao na tu temu možda njih 5 ukupno želi autonomiju.Ostatak,koji je pozamašan ili ga boli patka ili jednostavno ne vidi nikakvu svrhu u atunomiji.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

e bre koliko smo uzasni, opet cemo pojesti govno. nek salju male pederashe ako treba, samo da ne ispadnemo banane. mada smo vec ispali :P

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ahahaha, kakvi smo carevi ... :)) Stvarno retosi. Ono za 4 godine banovanja stvarno deluje neverovatno, ali je mozhda cak i ovako najbolje, da se malo opasuljimo, plus nece biti prilike da se taj eurosong iskoristi u svrhu promovisanja samostalne crne gore ;) jer kao sto neko rece tamo, izborna je shutnja, jer je eurosong veche pred pocetak referenduma.

Ali koji retardi, neverovatno :) I videcete sledece godine, ako slucajno propadne referendum, ima da se glasa za sve i shakom i kapom.

Link to comment
Share on other sites

Mnogo je jednostavno ne gledati to sve i isqlirati :)

Tako da me bole qrac da li tjemo ili netjemo itji na evroviziju :O

know what ya know and not what ya hear!

smorrioR @ Last.fmmusic.gif | smorrioR @ deviantART dev_love.gif

I see through beheaded faith the other side…

Times without hate, new children kill the fears, sorrow mother deliver no tears

__________________

Feed your soul and mind

And disya spiritual wickedness we override

... The power of mind!

Link to comment
Share on other sites

bole i mene kurac da li cemo uchestvovati na eurosongu ikada. ovde se radi o drugim stvarima, tj da mi je dokurchilo da 20 kriminalca iz crne gore imaju bilo kakav uticaj na moju zamlju.ako ce da dizu bunu dole da skidaju govna nek to urade odmah ako ne nek se nose u pm, dosta je bilo. i mojne da je sad neko od ovih mojih crnogoraca sa bezh. kose neshto prisro, kao da sad pa zivimo u jednoj drzavi, zive ce vashi rodjaci dole kao i ovih godina, lepo cete ih posecivati bice i jagnjetine i kajmaka i mora. bice nam lepshe nego sad.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...