Jump to content

Recommended Posts

Pa nema tu nekih teorija zavere, prosto su trebali nasi (ako su se navodno, "opametili") da ne daju nijedan glas crnogorskim nego da budu kao crnogorci koji nisu dali nijedan glas nasima. A oni kao hoce da "nameste" da ispadne da su hteli da im daju? Ne razumem to ... pa jasno je i retardu da ako nasi daju po 3-4 poena opet ne zhaci da su "kul" i da ce crnogorci sutra reci "e srbi nisu glasali za nas" ... mogli su lepo da daju 0 i da ne razmisljaju.

Sad sam u'vatio na RTCG neko njihovo "nedeljno popodne" sa svim crnogorskim pevacima, i pricha je slicna kao ovde, samo obrnuta ... "a srpski ziri nema prava da se zali, oni su nasima dali nula poena, publika u SCu je sranje, srecan put momci u Atinu".

Sto se sastanka tice, trebalo je da se odrzhi u RTSu, medjutim je, da bi sastanak bio potpuno tajan, prebachen u sediste tog udruzenja radio i tv stanica koje se ne zna gde je (?!?) (po recima novinara BK), ali jos uvek nema izvestaja odatle.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Meni je bilo zao likova iz No Name benda, zbog onakvog skandiranja na kraju. Jest da imaju fegetske pesme ali zbog jebene politike su onako odvratno bili ponizeni.

a i meni ...

bas su glupo izgledali... i sve to zbog glupe politike ..

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Zavrshena je sednica tog saveta radija i televizije SCG, i Aleksandar Tijanic (inace predsednik udruzenja) je izjavio da je savet zakljucio da je bilo nepravilnosti prilikom glasanja za izbor pesme koja ce nas predstavljati na Eurosongu, te je zakazana nova sednica za utorak kojoj ce prisustvovati i predstavnici crnogorskih medija, jer su danas bili prisutni telefonom (?!).

Eto, to je to ... ceka se daklem utorak.

Link to comment
Share on other sites

Tako nam i treba kad nismo pustili grandovce da ucestvuju.

Oni bi sve razneli!

A mogli bi i da napravimu pesmu "moj opanak" pa da cepkamo kolo sa severininom stiklom...

Mislim jel stvarno neko ovde gledao tu manifestaciju???

Link to comment
Share on other sites

a i meni ...

bas su glupo izgledali... i sve to zbog glupe politike ..

I meni ih je bilo zao, ali onda sam video njihov intervju na rtcg i sada imam zelju da im lupam samare.. Ma nisu ni oni cvecke.

Tako nam i treba kad nismo pustili grandovce da ucestvuju.

Oni bi sve razneli!

A mogli bi i da napravimu pesmu "moj opanak" pa da cepkamo kolo sa severininom stiklom...

Mislim jel stvarno neko ovde gledao tu manifestaciju???

Jao, ja sam gledao.

Koliko sam samo jadan.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Nisam pratio ni ovo na televiziji, niti me uopste interesuje, osim kao fenomen ali su mi sa druge strane super Hrvati sa Seve. Ako izuzmemo tekst koji je potpuno idiotski, cela koreografija deluje onako, ja bih rekao crnogorski, a sama muzika je nesto preslikano recimo iz Grand parade. I aj sad sto se mi koljemo sa crnogorcima to mi je i jasno, ali mi nije jasno sto se oni medjusobno kolju sto je pobedila Seve. Tako da radujte se, ima i gorih od nas :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...