Jump to content

Slobodan Milosevic


Recommended Posts

  • Replies 818
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ccc, sve sami diplomirani pravnici, politichari, stratezi, statistichari, ekonomi, istorichari sa postiplomskim iz morala i etike i 30-ogodishnjim radnim stazom (iskustvom), ziveli i videli tita, slobu, i ove nove morone pa imaju shta pametno da kazu... roflmao :P

od nase zemlje bi i bilo neshto da svako radi svoje, ne zabadajuci nos u ono o chemu ne zna nishta, i da svako poshtuje logiku 'svakom svoje'..

komentar na svih 5400040 strana.. GET A LIFE

sloba rip

ostali pozzz

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

Niko ovde ne tvrdi da je Slobodan Milosevic bio nevina ovca i svetac. Mrtvac je bio nevest politicki strateg, zadrt da zadrzi vlast . Sto su ti sve licnosti na politickoj sceni Srbije trenutno. Ako neko ima obraza da tvrdi da neko od politickih javnih licnosti nema svoje dupe kao prioritet, nek ide da se umije,pogleda u ogledalo i ode kod doktora da mu izvadi glavu iz dupeta. Ali cisto rasprave radi , ti zivis gde okvirno ? Beogradski pasaluk ili Gheto "Centralna Srbija" ? Trebaju mi okviri u koje bi mogao da vas smestim , grasak ovde, pasulj ovde,mandarine tamo itd.

Ljudi su ovde krenuli da prosipaju price kako se sada zivi losije nego kad je Sloba bio na vlasti. Samo sam hteo da im razbijem tu iluziju, nista vise. A sto se tice toga da svi u vidu imaju prvo svoje dupe, to je i normalno i logicno, jedina je razlika u tome sta ce sve uraditi da to svoje dupe ocuvaju tu gde je. Sloba je bio vrhunski primer za to kako se moze ocuvati svoje dupe ako ne prezas da zarad toga strada minimum nekoliko desetina hiljada ljudi, a da milioni ostanu unesreceni.

Zivim u Novom Beogradu.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

@ignis:

Majke ti, brate mili, i sve te fore... u kojoj ti to drzavi trenutno zivis i o kojoj pricas?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

EDIT sad sam video zwerkov post... ISTO pitanje.

Edited by millancche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

A jeli otkud ti znash kako ja zivim ajde mi objasni ,dokazi otkud ti znash kako okolina oko mene bolje zivi jel mozesh to dokazati osim obrnutom psihologijom.Ja zivim loshije znam po novchaniku svojih roditelja rodjaka i pojedinih prijatelja.Ako si nekome uspeo da razbijesh iluziju svaka chast taj je stvarno veci idijot od skupa vecine idijota sa ovog forumu .

Link to comment
Share on other sites

@Zwerko

Nevest covek,nista vise. Neki ce ga pamtiti kao coveka koji je pokusao da ocuva Jugoslaviju,neki kao coveka koji je veoma glupo izgubio Jugoslaviju a treci ce da stoje u mraku i da cekaju neciju ruku da ih izvede iz istog. Ja sam prvi viknuo da je tih godina bilo bolje ali samo zato sto smo znali da nam je lose. Toga smo bili svesni, volja naroda je bila probudjena i 5-og smo izasli i promenili stvari. Bar smo smatrali da jesmo. Lopovi su ostali,sad neki i pobegli. Neke stvari su izgubile smisao. Neke pogresne stvari su dobile znacenje u drustvu. To su samo neki trenuci koje dozivim iz dana u dan. Iz mene na kraju dana govori umor. Slozio bi se i sa krukom i sa niggerom i sa svima, da mogu da verujem u isto, da ce biti bolje ako samo zaspim. Ako se iskljucim i prepustim ovoj reci od mulja. Ista reka , noviji brod ka istoj destinaciji. Treci sprat , 15 godina nove vlasti, novi 5 oktobar i dugme za replay.

Ili sam samo pod uticajem pesme "Gatsu"-Berserk ?

Edited by Seth Fix

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Crnjo, toliko si ostrascen i uleces u raspravu usijane glave, da je to pomalo smesno.

stani malo, razmisli, ne moze biti bas sve onako kako ti tvrdis, malo su ti prodali

pricu. ides u krajnost...

...bate, sorry sto sam te razocarao... a za pricu ne brigaj, nema sta ko da mi prodaje, pricam samo o onome sto sam osetio na svojoj kozi...

Nigger ti si DS drug, a ja se bas pitao sa koje terase bacas djubre. Sad malo ovo rasprava dobija smisla, do sada sam mislio da si ti samo obican decak sa poremecenim vrednostima. Ispade da si ti poremeceni decak bez vrednosti [:D].

...nikada me nece biti sramota sto sam podrzavao pokusaj demokratizacije ove zemlje,

nazalost taj proces je sabotiran od strane gamadi koje nam je zloba i njegov rezim ostavio,

i naravno ni u "demokratskim snagama" ne zasluzuju svi da ih hvalim, stavise,

jako mali deo istih danas mogu javno da podrzim...

A plusevi su vrh. Racunam da bi Kruko isto stavio, prioriteti dece od 18 godina [:)] .

Crkva, brckanje , slusanje dobre muzike i paintball. Sto bi tebe stavilo u grupu sa

ostalim odojcadima '90-ih. Sto je vama bilo lose, sisa je sisa . Vi , sto vam B92 izlazi

iz svih mogucih otvora, ste propustili pocetak,sredinu i taman ste usli na kraj, gde ste

procitali ko je sta radio i culi gde se sta zbilo. Samim tim vasa objektivnost je ravna

katolickom popu u sudjenju za pedofiliju.

cek, ovo treba da bude smesno ili sta? evo ja cu se sad smejati za svaki slucaj!

Nigger mi prvi pada na pamet,zato sto i on sere ali uz drugu muziku.A i ja serem,

ali ja sam univerzalan sve slusam osim pink pokreta.[:D]

keve ti?

Benzina je bilo i to u neogranicenim kolicinama kod preprodavaca.

...e sad za ovo, lepo se sagni i pocni da mi fafash kobas! preprodavci?

pa ti zaista ne shvatas razliku izmedju banana republike i uredjenog drustva,

i takvih mi je pun elvis, ukinuo bih vam i kompjutere i net i mobilne,

za vas je sabor u guchi i pancevacka pijaca, tamo svi sve znaju ionako...

...a dotle ce nashi "posteni" politichari i dalje da kradu kako mogu i umeju, i od toga

malog sto je ostalo, jer je to prihvatljivo u vreme tranzicije?

...brate Igz, zasto pristajes na to NASHI? Jesi li bas ti glasao za njih? Ako nisi,

onda te svinjarije oni ne cine U TVOJE IME! Znaci cutis i svim sredstvima se

i dalje boris protih istih! Druge nam nema!

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

PS: i kad smo vec ovde svi..... setite se vasih do jaja internet konekcija i svega

ostalog sto je krasilo 90-te, kako je izgledala "kupovina racunara", kakav izbor

internet konekcija je bio itd...

Sad kada su mnoge stvari legle na svoje mesto, svima su odjednom narasla muda,

svi zaboli kabl u kuciste i gle cuda, horde mudraca jurisaju na svaki politicki topic

na ovom forumu ne bi li korigovali svaku "neistinu ili nepromisljeni zakljucak"

koji je neko skucao... Ma ja bih vas vremeplovom nazad u 95-tu da snimate poziciju

na svakih 2 minuta, zbog onih cuvenih najavljenih/nenajavljenih restrikcija!

Edited by nigger

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

...brate Igz, zasto pristajes na to NASHI? Jesi li bas ti glasao za njih? Ako nisi,

onda te svinjarije oni ne cine U TVOJE IME! Znaci cutis i svim sredstvima se

i dalje boris protih istih! Druge nam nema!

pa nashi su, jer vladaju nama. mogu da mi iskljuche struju, vodu, isteraju iz stana,mogu da mi trazhe mito za nesto za sta su vec placeni, iako nisam glasao za njih niti za bilo koje druge likove, jer ne zelim da dam svoj glas, svoje poverenje nekome jer je bio samo najmanje loshe reshenje.

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ono shto me najvishe nervira u celom ovom topicu jeste spominjanje imena Zorana Djindjica, choveka koga su, da podsetim, ubili ljudi koji zhele da prekinu reforme u ovoj zemlji i da je vrate u stanje u kome je bilo pre 5. oktobra - da se (ratni) zlochinci mirno shetaju ulicama, da zgrcu milijarde od shverca benzina, cigareta i droge da nam izmuzu i ono malo para shto nam je ostalo. za mene on je bio najbolji politichar koja je ova zemlja imala i najzasluzhniji chovek za prekid slobine vladavine. sama njegova pojava ulivala je nadu u bolje sutra i mislim da je njeogovo ubistvo ogroman gubitak za sve nas, shvatali to neki ili ne.

takodje mi je zhao shto vidim da je mnogima od vas razum pomutila propaganda srpske radikalne stranke i sps-a i nije mi jasno kako mozhete da verujete bilo shta tim ljudima koji su nas doveli na ivicu propasti...

i da dodam, ovaj takozvani demokratski blok, mozhda nije idealan ali je definitivno najbolje shto mi u ovom trenutku imamo.

ubijen je iz razloga sto jeste radio sa mafijom, nije da ga krivim zbog toga svuda u svetu drzave rade u sprezi sa mafijom. ali se on zajebao u racunici pa je sedeo na 2 stolice sto mu nije proslo. krao je, njegovi ljudi su krali... ali to je tako , uvek ce svako u srbiji na vlasti to raditi. mene samo nervira sto se pravi neki svetac od njega, svi do jednog su isti, upravo to sto kazes, danas i setaju ulicama ljudi koju su stekli pare od sverca, i dalje to rade samo sto je sad to malo sofisticiranije lepo opevano u Poroci beograda by BS, taj fazon ostalo su nijanse. uvek dolaze novi da kradu, srbija je jedina zemlju u kojoj se ljudi bave politikom da bi se obogatili, drzava ce uvek saradjivati sa mafijom + u Srbiji drzava JESTE NAJVECA MAFIJA. mene iskreno bole kurac ko je na vlasti nece mi biti nesto drasticno bolje ili gore, u svom zivotu zavisim samo od sebe, ali me plasi kolicina ispranih mozgova okolo, tolerancija - sta to bese ? i smesno mi je sto sve takozvane "demokrate" se ponasaju upravo onako za sta optuzuju ove druge - bahato, bezobrazno, nekulturno itd. ja sam do juce bio clan DS ali me u buduce stvarno seva paja za to iz prostog razloga sto mi je odvratno ponasanje "demokrata". ali i dalje se divim propagandi i psihologiji masa :D cudo sta sve moze da se postigne.

RIP SLOBO

edit: ali najsmesniji su mi balavci koji su su ispilili pre 15 godina i kao secaju se kako je tada bilo i kenjaju nesto , mislim stvarno...

Edited by ZOLA

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

PS: i kad smo vec ovde svi..... setite se vasih do jaja internet konekcija i svega

ostalog sto je krasilo 90-te, kako je izgledala "kupovina racunara", kakav izbor

internet konekcija je bio itd...

cek i za to je sloba kriv ? a kakve su nam konekcije sada ? dok je svuda u svetu najnormalnije da imas par mbita maltene za dzabe mi smo srecni sa 256-768k adsla za vise para nego sto u svetu kosta 100mbit. stvarno nam je extra...

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

draga gospodo, ja da vam kazem, vi niste Srbija uopste! vi ste sljam, koji pribegava manipulatorskim metodima radi unosenja nestabilnosti i zle krvi. druga vecinska Srbija je tog dana bila ravnodusna, a vi ste, u stvari, jadnici koje je neko (a mi znamo dobro ko!!!) pomocu anonimnog SMS-a izveo napolje i govorio vam sta dalje da radite. zombiji jedni retardirani koji misle da su kul.

Ovo je najbolja stvar recena u ovom topicu.

Hteli vi to da priznate ili ne, poslednji veliki vodja Srba u 20. veku je umro. Videli ste koliko ljudi mu je doshlo na sahranu. Posle Djindjica i Slobe na politickoj (a ni na bilo kojoj drugoj) se ni ne nazire covek koji bi mogao slicne stvari da uradi. To je ono shto je najveca tragedija ove zemlje, u ovim tamnim vremenima nema cak ni coveka koji ce nas povesti, pa makar on i nije savrshen. Ni jednog ni drugog nisam voleo, necu sada da zalazim u to zashto da me ne bi flame-ovali sledecih 10 strana, ali cinjenica je da su bili vodje. Bili su inteligentni ljudi, svaki nije dorastao momentu u kome je vladao shto je rezultovalo njihovim smrtima. Neka im je obojica laka zemlja, ako ima boga on ce im suditi a mi moramo da ih ostavimo i nastavimo dalje. Reci kao "prva" i "druga" Srbija su sranje.

Moram da dodam da su mi najpametnije zvucali Ignisovi postovi na ovom topicu mada ima i par ljudi koji su ok pisali. Ako se ne varam, Ignis je pomenuo da bi nam bilo mnogo bolje da Danice i Mire nije nikad bilo, i verovatno nije ni svestan koliko je u pravu. Pomenuo je da se Sloba pokazao najvishe u Hagu a siguran sam da je jedan od razloga shto Miru nije video toliko dugo. Nije mogla direktno da utice na njega kao nekad :). Toliko od mene.

p.s.

Zola kralju ! :D

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

dzabe mi smo srecni sa 256-768k adsla za vise para nego sto u svetu kosta 100mbit.
mojne tako ,sezampro rushi osnovne zakone fizike ne bi li nam omogucio 256k:))

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...