Jump to content

Slobodan Milosevic


Recommended Posts

brother Migsa (BoS;), bitje municije za sve dushmane i izmutirane karakondzule, ja ti kazhem... ali nije zgoreg vezhbati melee.

ti bolje nabavi neka kola (ko je rekao interceptor?) i dovoljno micro fuel cells, ja scrapujem i za heavy guns i dobijam energy weapons na pokeru ;]

vidim da se maud razume u lekove i biljke ( [:D] ) pa ako i on prezhivi surove uslove nuklearne zime, mozhe da pripomogne bratstvu sa domatjim proizvodima :]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 818
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo bash sam vido par kadrova sa sarane. Spustishe ga i poklopishe, deluje mi tezak onaj kamen znachi netje izatji. Tako da na kraju ipak rip.

On di ader hend, ako sam dobro vido na snimku vetj su i mirino ime usekli na kamen. Kontam da zato nije ni doshla na saranu, da je neko ne gurne unutra i markerom napishe na kamen danashnji datum.

I stvarno su mi jadni onako redom obilaze i ljube plochu, bede jedne. Bar im je kisha padala celo vreme na glavu, fickle bunch. Shto nisu otishli s njim u rupu kad ga toliko vole jbt?

Jedino im priznajem da su dobro odabrali muziku, ruske narodne su sasvim cool.

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

lako je tebi da skandirash kada bi iz moskve gledao kako polivaju beograd napalmom. a verujem da to niko ne bi prichao, niti zeleo da pricha, kada bi video shta beli fosfor uchini kada se zalepi za ljudsko tkivo

...Mislim da jedino jos palestinci prave slice baljezgarije kada nose one kovcege ulicama i deru se kako ce se svi razneti u vazduh...

palestinci su bar ujedinjeni i spremni da povrate okupirane teritorije od izraela. kod njih nema podela kao kod nas. fatah i hamas jesu opozicija jedni drugima, ali cilj im je zajednichki. uvek bio i ostatje. a zna li iko koliko taj sukob traje? ako niko ne zna, traje josh od egipatsko-izraelskog rata kada su u zaru pobeda uleteli i u palestinu misletji da tje ih pokoriti za nekoliko dana. osvojili ih jesu, ali ne i pokorili.

da, jeste, ja sam onaj sa paintball-a sa arapskom maramom [:D]

Edited by oddball

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

...postoji zakon koim taj covek treba da bude sahranjen u aleji velikana

...e ako je tako poserem vam se na zakone onda! gde da se sahrani bre?

taj treba da se sahrani u aleji klokana bre, smrdljivac obican...

...i ovo sto sam danas video na TV-u NISTA me ne iznenadjuje!

mislim, moralo je iza sveg tog s*anja da stoje hore i horde impova

i zombija da bi takav ludak dosegao takvu moc... eto danas smo videli

ko su... a one govnare sto iskoriscavaju onu decu oblaceci ih u one

uniforme, njih bi lepo 3 dana u pritvor, cisto pozivajuci se na

OSNOVNA DECIJA PRAVA !!!

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

rekao sam da necu da pljujem, ali moram da odgovorim

ova deca sa njihovim caletom (gospodinom u kolicima) su pochetkom februara jedne subote ujutru oko 7 bila na jutarnjem programu. Deca su sva odlichni djaci, vrsni sportisti za njihove godine (prvaci drzave u atletici i karateu/aikidu ne secam se chega vec), a cale koji je tad prichao se rasplakao bukvalno kad je prichao koliko mu je ova nova vlast pomogla, kako su svi divni itd. Bilo mi je zhao tad njega u kolicima, a sa druge strane sam mislio koliki je on car kad je uspeo da tako vaspita decu, i da im posveti toliko vremena, i kolko se trudi.

Sad vidim ovu sliku i gadi mi se, ako je vec za tog slobu, neka bude za njega, poshtujem to,ali koji je kurac morao da vodi decu i njih da iskorishcava u ovakve svrhe, krajnji kretenizam.

Nego, jel neko gledao na tv-u ovaj kontra-miting i one koji su vikali "umro je" ? [:D] i penzionere koji su hteli da se shibaju sa omladinom [:D] Valjao sam se od smeha :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

@ nigger

klokan je hrvatska rech i u prevodu na srpski znachi kengur

Sad vidim ovu sliku i gadi mi se, ako je vec za tog slobu, neka bude za njega, poshtujem to,ali koji je kurac morao da vodi decu i njih da iskorishcava u ovakve svrhe, krajnji kretenizam.

ne podrzavam nachin na koji je to uradio, ne zelim da vidim decu nijedne nacionalnosti-vere-boje koze u uniformama. takva scena me asocira na snimak koji sam video u arhivi tv politike gde mali dechak u uniformi bosanskih muslimana repetira m-70 ab2, a mislim da nije imao vishe od 12-13 godina. smatram da, iako mu je tadashnja vlast pomogla, nije trebao decu oblachiti u uniforme vetj je trebao pokazati ih kao obichne gradjane <shto i jesu> a ne kao mogutje budutje militante <jer tje neki stranac koji gleda vesti tako da protumachi to shto vidi>.

a posto sam vetj dotakao tu temu, obratite paznju shta sve strane tv stanice <bbc, cnn, abc itd.> koriste propagandne svrhe. ili bacite pogled na discovery sa vremena na vreme, ili history channel.

Edited by oddball

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

...e ako je tako poserem vam se na zakone onda!  gde da se sahrani bre?

taj treba da se sahrani u aleji klokana bre, smrdljivac obican...

Објасни само по чему су лопова Ђинђића сахранили тамо, шта је он урадио, али урадио сем што је имао визију. Слоба кога ја никада нисам подржавао је император за ове иностране марионете...

А о тим лопвлуцима нећу да причам, тај Ђинђић је исти као и Марко Милошевић, жена му живи у кући од 300 и кусур квадрата на Дедињу, е то је срамота!

Знате како, тај Слоба се ипак, колико толико, залагао за народ и државу а ови су све продали узели виле по Дедињу...

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

OT:

demokrate koji su pobili svoje neistomishljenike i promenili istoriju da bude kako oni misle?

hell yeah

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

OT:

demokrate koji su pobili svoje neistomishljenike i promenili istoriju da bude kako oni misle?

hell yeah

u, keve ti!!! a olichenje demokratije shta radi u iraku??? somaliji??? i shta je radilo u vijetnamu? koji je btw bio posebna pricha: "daj da proglasimo pobedu i bezimo odavde!"

bio je link negde sa spiskom ljudi koji su ubijeni u americi koji su se protivili vlastima, a objavile su neke nezavisne novinarske agencije <ili je bila samo jedna u pitanju, ne setjam se>. broj ljudi nije bio bash mali. ono shto jeste chinjenica, grupe koje su na vlasti uvek tje teziti da eliminishu neistomishljenike, na ovaj ili onaj nachin. tako da nemojte ziveti u zabludi, to je "normalna" pojava svuda u svetu.

Edited by oddball

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

ja sam odgovorio na de1-jevo vidjenje partizana, nisam prichao o somaliji i sl. I ne kazem da je ova sadashnja vlast demokratska, ili da ce biti sledeca..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ja sam odgovorio na de1-jevo vidjenje partizana, nisam prichao o somaliji i sl. I ne kazem da je ova sadashnja vlast demokratska, ili da ce biti sledeca..

ok, ja sam skapirao da se pominju demokrate uopshte.

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

Današnji dan bi mogao da postane još jedan od zvaničnih praznika u našoj zemljici.

DAN BUDALA, mogao bi da se ustanovi običaj da se svakog 18. marta organizuje karneval u kome bi se jedna grupa prerušavala u krezube metuzaleme sa cvikerima koji nose komunističke insignije, a druga grupa bi se prerušavala u urbane građane i građanke sa balonima i svojim "individualnim i originalnim" ličnim identitetom. Onda te dve grupe defiluju jedna drugoj u susret, kada se sretnu, odigraju ratnički ples sa Novog Zelanda, a kao veliko finale dolazi treća grupa sa šmrkovima (u kojoj bi mogli da nose majce sa logoom nekog od sponzora kao npr. Domestos, Cilit, Anitra WC, i sl.) i onda ove spira niz ulice dok oni razdragano beže kao pred bikovima u Pamploni, i kikoću se kao curice... [:D] Kakva bi to bila turistička atrakcija...

Edited by Klinac Balavac

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

Jedino sam gledao onaj deo sa ruskim delegatima; Nervirajuci se - skontao sam da im je prevodilac ocajan :) (zensko naime).

Jedino mi zao sto sam brata odalamio nogom i to chisto iz razloga da uzmem daljinski. Steta, trebao sam odgledati do kraja da se lepo ismejem. A cujem sad i za taj zonfa sa decom shto su izveli. PIH

||If this be error and upon me proved, I never writ, nor no man ever loved. .:: Sonnet 116 ::. ||

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...