Jump to content

lajnovi


Recommended Posts

Lepo pridjesh devojci i sednesh (ako sedi za stolom):

"E, da sad ja ne bih ispao neoriginalan sa nekim provaljenim startom, a da ti zajedno samnom ne bi gubila vreme dok ja smishljam originalan, ajde ti mene malo muvaj za promenu"

istina nisam probao, al' ima vremena...

[:D]

Povedi ramba da sedne sa tobom :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 558
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lepo pridjesh devojci i sednesh (ako sedi za stolom):

"E, da sad ja ne bih ispao neoriginalan sa nekim provaljenim startom, a da ti zajedno samnom ne bi gubila vreme dok ja smishljam originalan, ajde ti mene malo muvaj za promenu"

istina nisam probao, al' ima vremena...

[:D]

sad cu da probam pa ti prenosim utiske :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Lepo pridjesh devojci i sednesh (ako sedi za stolom):

"E, da sad ja ne bih ispao neoriginalan sa nekim provaljenim startom, a da ti zajedno samnom ne bi gubila vreme dok ja smishljam originalan, ajde ti mene malo muvaj za promenu"

istina nisam probao, al' ima vremena...

[:D]

ovo moze opusteno da prodje...ali opusteno...

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

ja hejter ?:)

ma idi bre ;)

pa znas da volim latino-batino dizajnere... mojne tako ;) upoznacu te sa drugaricom , nije hejterka a isto je frckava ;)

kazesh frckava je? super, josh ako zna da slomi jaje jednom rukom, sune ga u tiganj a da ne pomesha zumance i belance i ne prospe mi u tiganj i ljusku.

to je u poslednje vreme jedan od osnovnih testova koja potencijalna devojka mora da prodje.

A ako to ne moze onda moze da barem ima usne koje se sjaje kao vlazne, rumene tresnje

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

kazesh frckava je? super, josh ako zna da slomi jaje jednom rukom, sune ga u tiganj a da ne pomesha zumance i belance i ne prospe mi u tiganj i ljusku.

to je u poslednje vreme jedan od osnovnih testova koja potencijalna devojka mora da prodje.

A ako to ne moze onda moze da barem ima usne koje se sjaje kao vlazne, rumene tresnje

ono prvo zna sigurno ,she's a tough one ! :)

a ovo drugo... pa dobija se taj utisak kad stavi sjaj ili karmin :)))

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Zvake koje likovi koriste...

Dolazi lik i pita ribu:"A jeli lepotice, da li to

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

ono prvo zna sigurno ,she's a tough one ! :)

a ovo drugo... pa dobija se taj utisak kad stavi sjaj ili karmin :)))

bezobraznice nijedna, Igi zasluzuje bolje od one frckave stamene... [^]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ili:

ako se motate bilo kakvim poslom po gradu, u nekoj ste zurbi <fax, shljaka, shta vetj> a vidite neku gotivnu ribu u prolazu probajte ovo:

"<smisli uvodnu rech> ... i sada sam u panici sa vremenom, ionako vetj kasnim, ali extra si mi se dopala i ako te sada ne pitam da se nadjemo <tu i tu - tad i tad> ne bih sebi oprostio duuugo vremena <i naravno smajli>. ok?!"

postoje i varijacije, kao i flexibilnost u dogovoru oko vremena i mesta susreta. ali ono shto je bitno da se ne dozvoli sagovorniku mnogo da pricha, vetj da daje shto kratje odgovore <tipa: "da" i "ne"> i nikako ne traziti telefon i da se upoznate. to u njenim ochima daje odluchnost i samopouzdanje kod tipa koji zna shta hotje <shto zenke uvek traze kod muskaratza>, a shto se telefona i imena tiche to je isto jaka fora jer ispadne da u startu stvaljash do znanja da je netjesh smarati. spika oko zurbe ona tje skapirati kao da si ipak bio dovoljno zainteresovan jer si izdvojio vreme kojeg nemash za nju u tom trenutku.

naravno da netje ona sama to sve zakljuchiti, ali zashta joj sluze drugarice :))

a ako cela varijanta prsne, nije frka, ionako ste se sreli na ulici :))))

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

Ja znam lika sa Cetinja, ima 17 godina a vec je pojebo pola grada. Medjutim, on uopshte neshto ne baca lajnove. Kontam to odredjeni likovi imaju u sebi neshto, nashta ribe vlazhe i onda lajnovi i nisu potrebni.

A evo jednog preteranog lajna:

Cao, kako si? [8D]

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

ono prvo zna sigurno ,she's a tough one ! :)

a ovo drugo... pa dobija se taj utisak kad stavi sjaj ili karmin :)))

Nadam se da ne mislis na Trshu =))

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...