Jump to content

krenulo je


Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kako sam ja citao negde , HIV je proizveden da bi se Afrkia ocistala od "gamadi" da bi se u slucaju prenaseljenja Amerike , Amerikanci preselili i iskoristili prirodna bogatstva "crnog kontinenta".

ROFLMAO

Link to comment
Share on other sites

Amerika nije htela da potpiše sporazum o smanjenju zagađenja vazduha zato što je otkrila tajni Teslin patent koji magnetnim talasima prečišćava vazduh,a kao bonus kontroliše ljudkse umove što su oni iskoristili za vreme bombardovanja Srbije 99 godine - Izvor "Treće OKO" 111olololo

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Baba kazhe da je pticji grip samo izmisljotina amerikanaca da bi nase dobro i kvalitetno meso pocelo da se prodaje "bud zasto" a da bismo pored toga poceli da uvozimo njihovo meso, koje naravno nista ne valja.

Eto jos jedne teorije :)

Link to comment
Share on other sites

Kako sam ja citao negde , HIV je proizveden da bi se Afrkia ocistala od "gamadi" da bi se u slucaju prenaseljenja Amerike , Amerikanci preselili i iskoristili prirodna bogatstva "crnog kontinenta".

stvarno, sve one pustinje samo cekaju da ih neko iskoristi

ma sve su to ameri smislili ludi naucnici u svojim laboratorijama jesi gledo onaj film sa silvester stal.. ne to je dastin hofman jesi vido kako djubrad naprave namerno zaveru ccc

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

jel bi jebo osobu koju znash da ima sidu sa kurtonom ?

Al zato se ti nikad ni ne zapitash dal ima :D

Ja cu i dalje da jedem piletinu zabole me. Fino josh je pala cena, u Big Bull-u piletja krilca u pacu 150 kinti kg NJAM!

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Nađeno je još labudova...

Edit:Što se tiče baba i teorija zavere.

Ortakova nas je ubeđivala da su majce do pupka izmislili Ameri da bi smanjili plodnost naših devojaka.

Edited by Prist

God save Opera Mini.

Samo Klejbezable, ostalo su sitnice.

Rastaman still stand.

Link to comment
Share on other sites

E pa ljudi sad sam skapirao da ne moramo da se brinemo!

Nikome u kvizu nije pisalo da će umreti za koju godinu, što znači da verovatno nećemo umreti od ptičijeg gripa!

Što me navodi na to da nikako neću umreti bar još 60 dina, što me navodi na to da idem da probam da letim! :)

God save Opera Mini.

Samo Klejbezable, ostalo su sitnice.

Rastaman still stand.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...