Jump to content

Lowrence, Shaman, Dunemaul, lvl60...


LOWRENCE

Recommended Posts

Ja se lozim da jurim rank11 za epic mounta na Chromaggusu... (ali to na ally ide mnogo teze)...  Sta mislite kolko bi mi trebalo? Sad sam rank5 (skoro 6:D)

mozesh po jedan rank nedeljno lagano do 9.

posle za 10. i 11. po dve nedelje(osim ako ne igrash kao lud kao npr jedan lik iz mog gilda,koji je bio rank 6 i proshle nekelje je imao standing 1 :D napredovao je do 99% 8. ranka)

to shto je killygoru trebalo 3 meseca od 9. do 10. ranka to je druga prica ^^

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gz Lowrence, ajde samo reci nama koji nismo bas upuceni koliko treba otprilike dnevno igrati u tih poslednjih mesec dana kad tipa ides od 12 ----> 14 da znamo koliko je tesko doci do rank 14.

Video sam na Honor ranking sajtu da iz te tvoje gilde "DH" posle tebe na ladderu nema nikog jos milion mesta, pa sa kim si ti to igrao wsg i ab onda, nisi valjda solirao (pug-ovao)?  :D

Moja gilda DH vec ima 2 HWL-a od pre 2 meseca, i jos brdoooo rank11 i 12 likova... Svi oni su stali negde pre 2 meseca kad su ta dva lika postala rank14, ja sam tada bio rank11 i lomio sam se sta da radim, posto je grupa bas bila imba i sa vrlo malo igranja imali smo svi standing od 1-10 (naravno, nije ovo sve bio DH, bilo je i dosta likova iz drugih gildi)... Jedno 4-5 nedelja sam odrzavao rank, razmisljao, i onda prelemio da krenem na 13... E sad, to sto sam ja posle 13 isao i na 14 to je vec druga prica [8D] Uglavnom, ili ces da igras 24h dnevno sa pugsima i lagano napredujes ili ces da budes deo najjaceg tima na serveru i da igras tipa 5-6-7-8-9-10 sati dnevno i brzo ces da napredujes, nema tu puno filozofije [8D]

A to sto pitas sa kime sam ja igra, e pa vidis 80% te liste u TOP20 je iz moje grupe [8D] Mislim, nije to "MOJA" grupa, vec grupa u kojoj sam ja igrao, lideri su se stalno menjali a ja sam stalno ostajao i nikada (skoro) nisam bio lider [8D] Valjda sam zato najduze i ostao, uloga lidera smara, pogotovo kada svake druge nedelje moras novih 5 igraca da naucis da u WSG-u nije vazan kill vec zastava [8D]

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

Gz Lowrence, ajde samo reci nama koji nismo bas upuceni koliko treba otprilike dnevno igrati u tih poslednjih mesec dana kad tipa ides od 12 ----> 14 da znamo koliko je tesko doci do rank 14.

Video sam na Honor ranking sajtu da iz te tvoje gilde "DH" posle tebe na ladderu nema nikog jos milion mesta, pa sa kim si ti to igrao wsg i ab onda, nisi valjda solirao (pug-ovao)?  :D

Pa vidi racunica je otprilike ovakva od trnutnog broja rating poena ostane 80% i na to se doda broj poena u zavisnosti od STANDINGA (staning 1 donosi oko 13000).

Malo je guildova koji celi uspesno guraju po BG-ovima, obicno se skupi buljuk onih koji nesto znaju o PvP-u naprave premade team i cepaju. i tu se WSG zavrsava za nekih 5-8 minuta ako je tim dobro uigran i u vecini slucajeva AB se dobija za 5 minuta rezultatom 2000:0

znaci u proseku kada nije bonus wikend hvata se oko 10 honnora na sat

Usput kada smo kod honnor grinda da li je neko zainteresovan da igra mog shamana za kintu :) nalazim se u premade-u u kojem svi igraci su medju prvih 10. po standingu tako da delimo standinge i nije mnogo komplikovano :) satnica je od 16:00 do 00:00 svakog dana

Disciple of Khaine

Link to comment
Share on other sites

Ja se lozim da jurim rank11 za epic mounta na Chromaggusu... (ali to na ally ide mnogo teze)...  Sta mislite kolko bi mi trebalo? Sad sam rank5 (skoro 6:D)

E sada pitanje zasto juris, zbog fancy izgleda ili ti je skupo da pljunes 900g za normalnog epica. Ako je ovo drugo u pitanju, reci cu samo da je u Scrarlet Monsteriju gold grind oko 15g na sat drugim recima ako grindas po lpar sati dnevno za nedelju dana mozes da skupis za epic mounta sto je mnogo ali mnogo brze nego da uhvatis pvp rank 11

Disciple of Khaine

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...