Jump to content

Da li ste ljubomorni...


Recommended Posts

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
Whats a woman when a man

Dont stand by her side?

Whats a woman when a man

Has secrets to hide?

Shell be weak

Shell be strong

Struggle hard

For so long

Whats a woman when a man

(Whats a man wihtout a woman?)

Dont go by the rule?

Whats a woman when a man

(Whats a men without a woman?)

Makes her feel like a fool?

When right

Turns to wrong

She will try

To hold on to the ghosts of the past

When love was to last

Dreams from the past

Faded so fast

All alone

In the dark

She will swear

Hell never mislead her again

All those dreams from the past

Faded so fast

Ghosts of the past

When love was to last

All alone

In the dark

She will swear cross her heart

Never again

Cross my heart

Never again

[:)] Edited by Nemesis Enforcer

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

Najteze je naci choveka sa kojim je lako ziveti. To je chovek koji te nichim ne sputava, uvek razume tvoje probleme, spreman je na kompromis a ima svoje principe kojih se drzi i koji nisu u suprotnosti sa tvojim. Takvog choveka je gotovo nemoguce naci. A kada nadjesh, shvatish da je to tvoja "druga polovina" [:)]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

[:D]  [:D]  Care![:D]  [:D]

Samo je problem izlechiti tu bolest jer mnogi ne zhele da priznaju ni sebi, a ni drugima da su posesivni...

Tavarishc je skroz upravu, samo shto nije spomenuo da ljubomora ne prerasta sama od sebe u posesivnost. Tj posesivnost je po meni prouzrokovana ljubomora i "poverenje 0".

Po meni - ljubomora je: Neki tip ti muva devojku, i ti izpizdish i prosto ko pasulj je uslovish "Ili on ili ja". Mada je najbolje da ne morash ni da dodjesh do tog momenta, jer chim ti treba to da kazesh vetj neshto nije uredu -> najbolje je da ona sama skontao da treba da ga odjebe.

Posesivnost: Ona je rekla da tje da ga odjebe, ali nije. Ti si izgubio poverenje. Ona ide da se vidi sa nznm ti ni ja kojim ortakom/ortakinjom -> ti joj netjesh verovati i bitjesh u fazonu moram i ja da idem. Dalje - da ti se javlja na svakih pet minuta, kad ide u prodavnicu, kad leze, kad ustaje itd itd itd...tj netjesh joj dati da dishe a da ti nznsh to - jer cesh konstantno biti u fazonu da te vara i pokushavacesh da otkrijesh trenutak kad se to deshava...

Posesivnost se ne pojavljuje, posesivnost se stvar kad je riba kuchka. Chim ima posesivnosti - treba shvatit da tje ta veza da se zavrshi CHIM taj koji je posesivan smogne snage da raskine.

Link to comment
Share on other sites

Joj kako sam se slatko smejao na ovom topicu... Starbache... nesi normalan! :)

Elem, smatram ljubomoru atavistichkim ostatkom iz nekog mrachnog srenjeg doba a oni koji se ne slazhu sa mnom mogu slobodno da pocrkaju :DDD

(I uhostalom, ljubomora i posesivnost je put ka mrachnoj strani...)

HOHOHO

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

Najteze je naci choveka sa kojim je lako ziveti. To je chovek koji te nichim ne sputava, uvek razume tvoje probleme, spreman je na kompromis a ima svoje principe kojih se drzi i koji nisu u suprotnosti sa tvojim. Takvog choveka je gotovo nemoguce naci. A kada nadjesh, shvatish da je to tvoja "druga polovina" [:)]

a kad si se probudio ?

daj molim te matori koje su ovo priche .. ajde od junosha da ochekujem ovako neshto al od tebe stvarno ..

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

nisam ljubomoran ali drzim sve ljude na odredjenoj rezervi, bio sam poprilicno sjeban pre 3-4 godine i od tada ne dopustam nikome da mi pridje. treba neko da se doooobrooo potrudi da bi prosao pored svih mojih barijera, jedina osoba koja se toliko potrudila i zbog cega je cenim vise nego ikoga jeste moja najbolja drugarica, dok me je bolela paja za svaku devojku sa kojom sam bio poslednjih par godina:

sledi spika

"e igore nemoj me mrzeti molim te ali ja sam se sinoc napila i smuvala sa mojim bivsim"

ja je gladam onako belo i pitam "cekaj a zasto bi ja tebe mrzeo? do juce sam ti gurao jezik u grlo a sad da te mrzim, ma jeeeesteee"

"nadam se da cemo moci da ostanemo makar drugovi"

"imam dovoljno drugarica, vidimo se", poljubim je u obraz i odem

tu je ona popizdela jer je ocekivala neku burnu reakciju od mene, ma jeste, ae pali

zato najvise i volim akcije za jedno vece, ne znam ja nju, ne zna ona mene, meni dosadno, njoj dosadno, zajedno nam to vece zanimljivo, milina jedna

Edited by Crno-Sunce

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

pa i nije...znam sta mislis pod konceptom bole, ali ne umem da objasnim. onako kako ja to shvatam, je da oboje imaju sopstvene zivote, pored toga sto su u vezi.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

a razlichiti gradovi?

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Najbolje razmisljanje je:

Ako devojka zeli da te prevari, nece ti nista pomoci to sto ces se truditi da je kontrolises.....

I onda nema ljubomore.........:)

upravo tako i mislim da mozhe da se stavi tachka na ovaj topic...

neko moje mishljenje je da kada mushkarac prevari svoju ribu, on to radi da bi zadovoljio svoje fizichke potrebe (ili ti razmishlja kitom), dok zhensko kad prevari svog dechka, vrlo dobro zna zashto je to uradila... slazhem se sa mishljenjem jednog gruzinca koji mi je rekao da kad ti neko kresne zhenu, kao da ti je kresnuo celu porodicu, jer mushkarac je glava porodice, a zhena je vrat koji je drzhi na okupu... ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...