Jump to content

Dzabalebaroshi/kloshari...


Recommended Posts

Covek je covek bio on cigan, kinez,srbin, hrvat,crnac,belac prosjak ili kralj.ja to tako gledam svako drugacije misljenje je misljenje ogranichenog/maloumnog lika

Hitler je ubijao jevreje samo zato sto su jevreji...Da li trebamo da ubijamo cigane samo zato sto nemaju leba da jedu?Idi malo u nemachku pa vidi kako tamo zive cigani...isti ti sto su otishli odawde pre 20-30 godina iz kartonske kutije

Kladim se u svoj zivot da prosecan cigan iz austrije///nemacke zivi bolje od tebe.Verowatno je uredniji od tebe i 100% vozi bolja kola od tebe.Poenta:nisu krivi cigani kriv je sistem.

I da vodoo nisam se obracao tebi ali ako si se pronashao tu stvarno neznam...nisi vishe moj idol:( ahahahah

Edited by Capma

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo shta sam chuo juche od keve. Porodichni prijatelji, baka i deka, jako fini ljudi, i deda umre pre par dana. Nisu imali dece, ona jadna mnogo navikla na njega i sve to. I ide onako sjebana ulicom i pridju joj ciganchitji i kao teto jel imash neki dinar. Ona izvadi novchanik da im da neshto jer se sazalila, i ovi joj otmu. 3000 dinara. E sad nisu chak ni pare koliko to shto je bash bila povredjena i ponizena. Ja se bash iznervirao, a keva kaze: "rekla sam joj da je to dedi za dushu, da ne brine"...

I stvarno kad pogledash, ono tuzno je sve to. Koliko je tu bede. Nepravda na sve strane...

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

Potpuno si u pravu. Zato sam i naglasio da sam se ja iznervirao. Ali i to se valjda uchi sa godinama, a i nije lako. Mnogo shto shta sam od nje nauchio. Jel mi verujesh da sam se prvo setio kako sam ovde postovao da je okej pomotji? Znachi totalno sam skapirao kako se osetila. Ono ja zelim da pomognem a onda, tap. Ali ne treba chovek zbog takvih da bude gori. Eto. Ne treba ih shutirati.

Chudni su putevi gospodnji, stvarno...

Edited by Nemesis Enforcer

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

scena: Otishao ja neki dan na pijac kad tamo ispred se posadila neka gankaci...srednjih 40ih godina...prvi put je vidim...

Bash sam neshto razmishljao kakvu ce sad prichu da sklopi kada budem prolazio kad ona :" Aj sine daj pare za mleko za cigare imam" O.O

wtf jebale te cigare !!

samo sam pomislio u sebi: dabogda dobila rak pluca ...

Arbeit macht Frei.

Link to comment
Share on other sites

Kapiram da postoje neki/mnogi ljudi koje zivot nije mazio, nisu imali sretje ili jednostavno su nesposobni da zive.... Pricam o onim standardnim klosharima sto idu (na primer) na potezu slavija - terazije - trg republike - dom omladine...

Desilo se sledece..  oko ponoci, cekao sam red u Perperu da kupim pljedzu, i dolaze 3 klinca... 15,16 godina i dvoje pljuju onog treceg sto je dao nekom liku neke pare, bla bla.... skapiram da je jedan od onih std zhickacha. Kad sam kupio pljedzu, krenuo ka slaviji i sledeca spika na tjoshku:

kloshar: Batice, jel imas 10 din?

ja: Izvini, nemam.

kloshar: Vazno je da imash ti da jedesh.

I shta sad? treba da se osecam krivim sto imam da jedem, a on mrcina od 2m i 90 kg ne radi nishta u zivotu i meni trazi kesh? Mrzim takve likove, i strpao bih ih sve na jedno mesto negde daleko....

to je to.... neka jedu nage penise

a i ti.....sta se bre lozis, samo "DZIBE BRE PICKA TI MATERINA" mrzim klosare!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...