Jump to content

Dzabalebaroshi/kloshari...


Recommended Posts

Kapiram da postoje neki/mnogi ljudi koje zivot nije mazio, nisu imali sretje ili jednostavno su nesposobni da zive.... Pricam o onim standardnim klosharima sto idu (na primer) na potezu slavija - terazije - trg republike - dom omladine...

Desilo se sledece.. oko ponoci, cekao sam red u Perperu da kupim pljedzu, i dolaze 3 klinca... 15,16 godina i dvoje pljuju onog treceg sto je dao nekom liku neke pare, bla bla.... skapiram da je jedan od onih std zhickacha. Kad sam kupio pljedzu, krenuo ka slaviji i sledeca spika na tjoshku:

kloshar: Batice, jel imas 10 din?

ja: Izvini, nemam.

kloshar: Vazno je da imash ti da jedesh.

I shta sad? treba da se osecam krivim sto imam da jedem, a on mrcina od 2m i 90 kg ne radi nishta u zivotu i meni trazi kesh? Mrzim takve likove, i strpao bih ih sve na jedno mesto negde daleko....

to je to.... neka jedu nage penise

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@ pesma

sto mu nisi rekao

"imam"

"ne dam" se podrazumeva. to bi bas bio kvalitetan hejt i prilika da ga prebijes ako krene da se kurchi.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

meni je zao ovih starih i invalida i njima uvek dam pare, kada imam naravno, sto sa studentskim nachinom zivota nije uvek. Dam ponekad i maloj deci....ali kada vidim radno-sposobnog coveka kako pokusava da zivi od tudjeg rada i sopstvenog nerada, samo mu bacim prezrivi hejt i cao, cao, si ju lejtr eligejtr

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

nego stvarno, mislim da ovde u beogradu barem nije tesko naci neke fizikalne poslove, sa kojim, kako tako, moze da se sklopi kraj sa krajem.

mene vishe zabrinjavaju mentalno bolesni ljudi koji klosare po centru grada i niko ih ne dira. Meni ne smetaju ali mislim da im nije mesto na ulici nego u bolnici. Oko nove godine sam video lika koji kod Terazijske cesme, u podne, duva Tigar lepak i skache, dere se kao da je juche sisao sa grane...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Oko nove godine sam video lika koji kod Terazijske cesme, u podne, duva Tigar lepak i skache, dere se kao da je juche sisao sa grane...

Aj nas spoji da se druzimo, treba mi malo radosti u ovom tuznom zivotu [:D]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

brate, jel znas da ih masovno pustaju, jer nemaju kapaciteta? unutra ostaju samo oni koji imaju presudu chuvanja u mentalnoj insituticiji, znaci oni dokazano opasni po sebe i okolinu

hevi...

kod mene na faksu ima neki ludi dekica koga svi zovemo "kalkulator" i koji dolazi barem jednom mesechno i sedi u hodniku i samo nesto rachuna digitronom i zapisuje brojke u neki tefter . Tako provede barem 5,6 sati a po prichi nikada nije radio na faksu, niti zna gde se nalazi tachno. Pitash li ga nesto, dace ti neki izraz lice kao da si Smrt lichno i da si dosao da mu istrgnesh dushu iz umiruceg tela.

Zao mi ga, iskreno

Jebote, na mom faksu sve latentni gejevi koji misle da su endi vorhol, budale, iskompleksirane princeze i umishljeni umetnici.

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ma brate .. ajde prosjaci i ganci djene djene .. al kad vidish lika iskrivljenog za tri medalje kod lokija kako zicka za hamburger, a znash da kad bi pojeo tamo neshto umro bi od shoka poshto nije jeo mesec dana nego se samo radio dodje ti da prsnesh od smeha =)

hevi su mi sve te priche sa zhickanjem kinte .. nikad nisam davao

najvishe me smaraju oni ganci shto brishu prozore na kolima na silu, i onda kad im ne dash kesh (a nisi trazio da ti peru) pljunu ti na kola ili ti shljusnu onu penu sa sundjera .. horor

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Pazi, ima tog organizovanog kriminala i tako te stvari, ali, ljudi se razlikuju i razlicito reaguju na okolinu i situacije koje ona proizvodi.

Gledao sam u francuskoj jednu live emisiju, kao ozbiljan talk show, gde su pozvali lika koji je zigolo. E sad to ne deluje nesto specijalno dok ne skapiras da je on u stvari muska kurva, jer ne kara zene, nego u zavisnosti od klijentele neretko primi tuki. I sad ide tu njegova tuzna prica, bla, bla, bla i ti mislis pa mogao je ovo, mogao je ono, a on na sve to kaze: Sta da radim, nisam imao drugog izbora.

Sta covek moze na to da kaze. Da je imao? Mozda, ali situacija je takva, to je njegov zivot.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

klosarska prica "nisam imao izbora" je tuzan izgovor za nemanje volje/snage da se nesto promeni u sopstvenom zivotu. nemam pravo da sudim, jer ne znam koje su ih sve muke naterale, ali kapiram da se radi uglavnom o liniji manjeg otpora. poseban problem je sto je to organizovana mafija.

kada vidim zenu koja bezizrazajno gleda kroz prostor ispred sebe, koja cuti sa ispruzenom rukom i drzi izbezumljeno detete od 4 godine, onda ZNAM da je muka. ali kad vidim profija "Booog tipomog'o, da ziiiivis dugoooo", dodje mi da ga u prolazu onako deganziram u Marinkovu Baru...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...