Jump to content

Shta sanjate ? :)


Recommended Posts

  • Replies 338
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

svi cemo mi umreti. jedino pitanje je shta radimo sa vremenom koje nam je preostalo..

cali the white [:D]

inache i meni se deshavalo da sanjam da me neko juri... ali ne da me juri u smislu da me vidi i trchi za mnom nego da pokushava da me nadje a ja se skrivam u smrtnom strahu. uglavnom me jure neke spodobe i vanzemaljci, nikad ljudi :/

sanjao sam par puta i smrt. ne svoju nego od drugara, ili tjaleta, ili random prolaznika... ne mozhete da verujete koji losh trip kad se probudite i 3 dana vam je muka jer ste u tripu da ste gledali nekog da umire na uzhasan nachin.

ali imam i dosta snova koji me "dizhu" :p

aj da preskochim snove sa nekim finim devojkama jer su retki ( [:D] ), ali deshava se da sanjam da sam na moru, i da mi je extra. ili da kupujem neke stvari... u sred neke zhurke O.o (da, freak san) deshava se da sanjam da sam u osnovnoj opet shto je ql, ili da sanjam ljude sa kojima sam prestao da se druzhim... ili sanjam da sam "hero of the day" [:D]

i tako... svega ima u grad

Link to comment
Share on other sites

Najstrasniji san mi je :"vozim se sa sestrom u liftu a ona je vampir i pojede me"

Najnesrecniji san : "mogu da letim/jako visoko skacem, onda u skolskom dvoristu ispred zgrade skupim drustvo (nekad im uzickam pare da im pokazem svoje skilove nekad ne) i ond trt....nista od letenja, a mene blam"

Inace omiljeni san mi je onaj kad sam sanjao da sam vatrogasac i gasim pozar. Naravno da sam se upisao u snu. Sto i ne bi bilo strasno da nism imao 25 godina :)

Link to comment
Share on other sites

Najstrasniji san mi je :"vozim se sa sestrom u liftu a ona je vampir i pojede me"

Najnesrecniji san : "mogu da letim/jako visoko skacem, onda u skolskom dvoristu ispred zgrade skupim drustvo (nekad im uzickam pare da im pokazem svoje skilove nekad ne) i ond trt....nista od letenja, a mene blam"

Inace omiljeni san mi je onaj kad sam sanjao da sam vatrogasac i gasim pozar. Naravno da sam se upisao u snu. Sto i ne bi bilo strasno da nism imao 25 godina :)

hihihi :)))

meni je najgori san uvatim da se peglam sa nekim i udaram ga iz sve snage a moje pesnice se odbijaju najgori trip i onda se okrenem pa bezim a ustvari stojim u mestu :)

Link to comment
Share on other sites

jako retko sanjam. a kad sanjam, uglavnom zaboravim snove.

secam se nekih snova kad me progone razni uzasi. secam se paranoje skrivanja i bezanja. i trcanja u mestu.

sanjao sam i par mucnih, ono rat i apokalipsa, fazon nuklearni udari po Beogradu ili ja u Vukovaru (nikad nisam bio tamo, ali sam nekako znao da je to Vukovar, ako je izgledao kao 37 blok), itd...

sanjao sam i gomilu lepih, tipa zurke, devojcice, neka zajebancija, probudim se nasmejan.

sanjao sam i da padam, da letim.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ili ja u Vukovaru (nikad nisam bio tamo, ali sam nekako znao da je to Vukovar, ako je izgledao kao 37 blok), itd...

Jel to u okviru onog turistickog aranzmana sto organizuju braca SHARAC? 530.gif[:D]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

jako retko se secam sta sam sanjao.

par puta astralna projekcija, do jaja je :)

jednom sam sanjao da me je upucao neki lik ( ide neka prica pre toga al me mrzi ), i kako dobijam metak, osecam kako se sve gasi polako, neke neonke trepcu, neverovatno realno, topla krv na rukama ( ne, nisam se upisao ) i onda kao da je bio prekid u trajanju od milisekunde pre budjenja, nije ono da sam se isprepadao i probudio se...najjaci san ikad :)

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

sanjao sam pre neki dan kako pocnu neprekidno da padaju meteori na zemlju , velicine teniske loptice, i nemogu nikako da se zaustave, probijaju kroz sve..etc. Najgori trip je shto svi normalno zive dok se to deshava, idu na posao, deca u shkolu, onako pricash sa nekim, proleti meteor kroz njega , svi kul, shta ima veze , proleteo meteor pa shta :) .

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Znachi najjakiji trip bi bio sanjam pa po' godine kasnije sanjam slichno mesto/okruzhenje i u snu se secam cele stvari tipa gde je shta. Mada ovaj zadnji je bio bash extra. Znachi tripujem se u snu da li sanjam i ako da proverim probam da uhvatim zemlju, kad ono osecam zemlju u ruci.

Znaci taj fazon sad sam se i ja setio tih tripova :)

Dezavu u snu :P

Arbeit macht Frei.

Link to comment
Share on other sites

sanjao sam pre neki dan kako pocnu neprekidno da padaju meteori na zemlju , velicine teniske loptice, i nemogu nikako da se zaustave, probijaju kroz sve..etc. Najgori trip je shto svi normalno zive dok se to deshava, idu na posao, deca u shkolu, onako pricash sa nekim, proleti meteor kroz njega , svi kul, shta ima veze , proleteo meteor pa shta :) .

Ma to si se ti tripovao da padaju infernali :P

Arbeit macht Frei.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...