Jump to content

Basic Instinct 2


ZerBah

Recommended Posts

Jok... Ja bi imao problem kada bi mi neko rekao "sada ces da jebes Seron Stoun". Usrao bih se, jel, ipak, to je Seron Stoun. Ne bi mi se digao, nema sanse. Sa druge strane, "Sada ce da te jebe Seron Stoun, nabolja *icka, znas vec", e to bi bilo sasvim drugacije...

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

по мени је Шерон најсексипилнија жена деведесетих, и једна од најсексипилнијих икада. али је оматорила. али се није офуцала, и зато, риспект...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Jok... Ja bi imao problem kada bi mi neko rekao "sada ces da jebes Seron Stoun". Usrao bih se, jel, ipak, to je Seron Stoun. Ne bi mi se digao, nema sanse. Sa druge strane, "Sada ce da te jebe Seron Stoun, nabolja *icka, znas vec", e to bi bilo sasvim drugacije...

njoj bi se dig'o? :))

Nevrmajnd, donesi neki kajmak i sir i to ...

Link to comment
Share on other sites

A zashto ne:

Osnovni Instinkt

P.S. Mi imamo rech instinkt...

P.S.S. Ja bi pre gledao Osnovni Instinkt nego Niske Strasti...mislim shta moze da se pomisli o chemu se radi u filmu u prvom naslovu a shta moze da se pomisli na osnovu drugog?

Link to comment
Share on other sites

Osnovni Instinkt mi deluje kao dokumentarac, opstanak, nikako film, a da ne govorim da uopste gledano nije u duhu srpskog jezika, u stvari nije da nije, ali osnovni instikt bi pre bio instikt za hranom, jelom, a nikako za seksom.

Sa druge strane Niske Strasti, deluje kao naslov knjige ili filma, jer se u naslovu vidi da se radi o brutalnom sexu kao necemu sto je sposobno da pomuti razum, a da ne govorimo da je potpuno u duhu jezika.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

njoj bi se dig'o? :))

Nevrmajnd, donesi neki kajmak i sir i to ...

Doneo od tetke kajmak onaj nenadjebivi, od babe obican, taj ce da nam propadne, mogu da ti ustupim. Stvarno nije losh.

Slatko od dunja, dve tegletine od 5 kila.

Jeo sam nenormalno dobre chvarke.

Sve u svemu plodonosno krajnje.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...