Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ne znam kako vas ali chim krene ovako lepo vreme, mene to odma asocira da je prolece doshlo i da ce junski rok vrlo brzo za njim [:D]

spavao do malopre, imam da radim ceo dan,a ishao bih na basket..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ima scena, mislim iz high fidelityja, lik ulazi u prodavnicu ploca, i trazi i "just called to say i love you", a prodavac krene da ga napusava "da li vi zaista mislite da mi drzimo to sranje" :))

mozda on dobro peva i sve, ali muzika mu je jako odvratna

a to za sintisajzer, pa kad poslusas i doorse, imaju i oni ponekad neke bizarne elektro orgulje. uzasan instrument

ajde sto ne volish stivija, kojeg ni ja ne volim mada dotichna pesma moze biti veoma handy ponekada, ali porediti stivijev sintisajzer sa elektrichnim orguljama Doorsa je u WTF fazonu?!?!? Elektrichne orgulje pristaju doorsima jer deluju veoma halucinogeno, sto je u skladu sa erom kada je ta muzika nastajala.

a i sami sintisajzeri mogu biti sami po sebi veoma interesantni - Depeche Mode, Kraftwerk, Vangelis (pulstar npr)

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Na poslu, pregovaram sa zenom po icq u koje ce porodilishte da ide. U Beogradu je to bar lako, a ovde u Moskvi je zhasu poshto ima milion porodilishta, a krajnje je vreme da sklopimo ugovor poshto je ostalo manje od mesec dana, bah...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

@ srba - Ne daj se Srbo, svi smo uz tebe! :)

@ militj - Burov rastvor i udri, ima da spadne za koji dan.

@ bole - Sta je, opet si gledao reprizu Idola? :)

@ topic - Preksinoc sam prvo uspesno sredio frku na ortakovom laptopu sto se bluetootha/wirelessa tice, a onda sam "iz prve" namestio mrezhu gajbi i podelio net po kompovima. Ja, koji veze nemam sa mrezhama ... idem odma' CISCO da polazhem, pa da vide oni ;)

Juche mi je bio zanimljiv dan, red tekstova, red trackmanije, red tekstova, red trackmanije i tako sve do 4 ujutru. Jedva ustadoh jutros, verovatno bi bilo jos tezhe da nije ovako lep dan. Sad kad sam konacno (90 posto) zavrsio obaveze za ovaj mesec, mogu malo da predahnem, pa cu verovatno da odem do grada, trebalo bi cak i u shoping neki da odem, i taaaaako.

Link to comment
Share on other sites

Kako je do jaja dan,a sutra će biti još lepši.Imam kontrolni iz fizike :(( sve mi je upropastio.Pošto je prvi čas možda i ne odem,pošto imamo kod zamene a profanka se vraća u četvrtak ali još ću videti :/

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sedim gledam kakve sve gluposti ljudi postuju po ovom forumu. Imam neke bolove u stomaku pa su mi rekli da odlezhim jedno dan-dva. Napolju je prelepo ali jbg-a kada ne mogu da izadjem.

Inache sada biram(i skidam) neke pesme za neki mixic :) ionako sam se smorio od svog metala/hopa i ostalog sranja. House rulez!!!

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

jedan od prosechnih dana. faks, greenet, kuca, rad, rad za faks.

za posetioce diesel-power arhitektonskih zurki - obavestenje.Sledeca zurka ce biti izmedju 15-tog i 20-og aprila, kada je u beogradu arhitekturijada i neki kongres studenata arhitekture, tako da ce doci dosta Slovenki, Hrvatica, Nemica,...moze biti zanimljivo

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

нови терен. опет неколико недеља дркељисања по папирологији и извештај на 10 страна.

да није овакав дан извадио бих хеклер

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

kekekek igni... hekler se vadi kad popijesh mnogoooo b33r4 :D

elem...

ok dan... izlezavao sma se u krevetu do 12:30 pa usto orpo zube obuko se i zapalio na faks... posle trazio neke knigice za isti... i ono slusho od pajtonovaca - olvejs luk on d brajt sajd of d lajf i imo nekako "bolestan" kez na licu [:D] za razliku od mog uobicajnog mrgud look`a cime plashim prosjake i cistim put ispred sebe... (mada i sad sam cistio [:D] ) elem... dosho do automata za karte i neke dve bakice stojale tu i gledale kako funkcionishe aparat poshto izgleda da im je progutao novac... i tu ubacim ja jedan juro... i vid stvarno zabagovala se mashina... i ono cackam cackam nece ni da vrati kesh... i josh uvek sviraju pajtonovci ja sve primam sa kezom... i paf pribodem mashinu .. tu me iskulira... dodjem sa strane... paf josh jednom al malo jache i posle 5 sec.... stampa in corso... [:D]

sad dosho gajbi... malo sredio i ono posle do teretane... tush i onda sha ja znam :)

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

нови терен. опет неколико недеља дркељисања по папирологији и извештај на 10 страна.

Jel ste se preselili u novu zgradu? Tj. vidim da je otvorena, al' ce ljude da prebacuju sve do kraja godine? Nesto razmisljam, mnogo ce fino biti proci Nemanjinom kad je otvore. Em nova ulica i trotoari, em ta zgrada narodne banke, em doteran manjezh kompletno... jedva cekam da idem peske do redakcije kad dodje lepse vreme ;)

Link to comment
Share on other sites

nocu radim muziku, danju ucim, a glavobolje od svega toga me izushe :) veceras cu ranije letji, imam ispite za dva dana, jebo sam jeza =)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Jel ste se preselili u novu zgradu? Tj. vidim da je otvorena, al' ce ljude da prebacuju sve do kraja godine? Nesto razmisljam, mnogo ce fino biti proci Nemanjinom kad je otvore. Em nova ulica i trotoari, em ta zgrada narodne banke, em doteran manjezh kompletno... jedva cekam da idem peske do redakcije kad dodje lepse vreme ;)

требало би да се преселимо најдаље за месец или два. формирана је комисија за пресељење и тако то како већ иде у бирократијама... мада ми се не иде док не заврше Немањину.

кад будеш пролазио, цимни ме да ти машем са прозора [:D]

иначе, осећам се као теглећи коњ који је цркао, оживео и поново цркао...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...