Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

@ drale - zato sto kad nemash kamen u cipeli nije dobro....

@ freulein heise hosen - nadam se da nije neko dno kao Brigitte =o)

@ topic - mene probudila dreka u kutji...moja "bolestna baba", koja je sa'ranila svog muzha i dvoje dece, sad polako delje moju majku...otishao napolje...ocistio sneg sa kola...malo prosetao po snegu 1h...pa me put doveo do pekare...doruckovao...sad visim na forumu i razmisljam se dal da palim wow ili uradim nesto sa svojim zhivotom =oD

Link to comment
Share on other sites

bio na previjanju rane.. jos uvek je duboka... [:D]

sto znaci da od nedelje postoji sansa da izvucem jos koji dan postede [;)]

inace, ceo zrenjanin je jutros bio zavejan, kao i ostatak drzave, kontam... mada sad je vec pocelo da se topi, pa je sve nekako odvratno... planiram da dan provedem uz komp, pa uvece na neki rodj.. ako nista, bice rakije i metala [:D] (OMG, kako ovo zvuci [:p])

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

@Sheyn - auuuuu...zlo....ali gledaj na to pozitivno...kad se udash za nekog herzoga znatjesh sve kako stoji u nemachkom plemstvu =oD

@Drale - jutros sam nesto kontemplativno nastrojen pa me ide...ali za koji sat cu da se zaglupim garant =o)

Link to comment
Share on other sites

gotivim sneg, tako da je meni extra,samo ce sutra biti njesra kad bude bljuzgavica

Ustao oko 9, da zavrshim shta treba da mi drugi ne sede na glavi, pa chitao malo za fax da se spremim za predavanje, i u 13h na isti, sve do 20h. Kad su nam uveli ovih 35+ sati nedeljno na faxu, sve vishe chekam vikend,a vikend proleti za trenutak, i onda se gadno smorim u ponedeljak.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

iznervirao sam se jutros, ali tek nakon što sam banovao darijana

и ево ме сад овде, седим и питам се не би ли било боље да сам отишао у Доминикану са 10.000$ и отворио свој тршчани бар на плажи.

+

@Topik

Moj je zivot Shvicarska.

much love for my niggaz who kept it real

Link to comment
Share on other sites

Krenuo sam do Zemuna, video sranje na stanici, bljuzgu na sve strane, i vratio se kutji. Jeste da imam posla nekog, ali nije nista toliko hitno da ne mozhe da saceka jedan dan, ionako me kod kutje ocekuje pisanje kojekakvih tekstova. Cisto da ne ispadne da sam izasao za dzabe napolje, svratio sam do pekare po burek, gledao neke "vandale" iz gsp-a kako gadjaju grudvama otvorene prozore i sad da se bacim na pos'o.

Link to comment
Share on other sites

bio jutros fo do faxa, srecom doshle tri 18tice jedna za drugom, pa sam uspeo da udjem tek u trecu.jedan od onih dana kada ne vredi izlaziti iz gajbe.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

ok, mishljenja se razlikuju

ali meni je kombinacija : shtafelaj,kubanka/crnkinja, troje dece (Nemanja, Aleksandar, Paloma (moram zeni da popustim i da nazove ona jedno dete prema svojoj kulturi) ;) ), kuche i papagaj koji psuje goste, nevelika kucica blizu mora koja mirishe na vanilu i jedrilica sa belim jedrima, ukotvljena u maloj laguni oivichenoj crnom peschanom plazom i redom kokosovih palmi koje se lagano njihu na vetru koji ima neko mistichno ime poput Zonda....

e to je meni idealan zhivot...

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

uf, vrh. jednom mesecno ti avion donosi zacine i pivo, a deca pecaju i beru banane 8)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

a onda ti nemanju pojede ajkula na pecanju, a aleksandra ujede otrovni pauk dok bere banane. sve to nekako prodje, a zena ti dobije neku bolest i umre jer na ostrvu nema lekova. ostadoste ti i paloma, koji je preuzeo pecaroske aktivnosti, i jednog dana upecao ribu list i otrovao se, dok si ti brao banane, pao sa drveta i slomio vrat [:D]

the end [:D]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

dobro, ako je zensko, onda su je odneli neki ugabuga kanibali da naprave od nje bubanj, a igi je odlepio i izb'o se na smrt slikarskom cetkicom :)

salim se, hocu i ja. da berem banane :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ја ћу из Доминикане да долазим на роштиљање, а и ви ћете ми долазити у посету да лумпујемо у мом кафићу окружени божанским лепотицама и коктелима од којих време стаје и памет се помера...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Uspavao se najstrasnije danas, jednostavno mi se nije izlazilo na sneg :) I jos sam pristao na kevinu kuknjavu da ne idem nigde kolima pa sam se pesaka dovukao do posla, ali nije lose ni malo prosetati za promenu. Vec nekoliko dana imam potpuni haos u firmi, u koji na srecu ja nisam nikako ukljucen, tako da sedim i bledo gledam u monitor i trudim se da zavrsavam neke druge stvari (da, Laki i one stvari koje si mi ti zadao :)). Narednih par dana cu opet biti upetljan u raznorazne haos situacije, tako da sada skupljam energiju.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...