Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Bio u radnji, kupio neko povrce i snimio Guinness. Sad cirkam sa uzhivanjem i pishem post :)

Inache zaspao u 5:30, ustao u 14:30, ceo dan neshto trchkarao levo desno, i sad seo da se odmorim ko cho'ek

Edited by Atomic Pulse
Link to comment
Share on other sites

bolesna... jedva dishem... jedva hodam... jedva gledam, ali nekako nalazim snage da radim, a do petka moram da budem zdrava ko dren... ziveli vitamini i fervex...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Od koje bolesti bolujesh?

Zashto morash da ozdravish do petka ? O.o

hronichna upala 'ebenih sinusa....

putujem u petak!!!

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Baba dobila ono neko retardirano pismo "da je osvojila nagradu" pa se sva isprimala, ne mogu da joj objasnim da je zapravo navlakusha. Al' mora im se odati priznanje, lepo su to smislili, bas za penzionere. Kao "kompjuterski smo vas odabrali medju hiljadama", pa spominju ime u svakom pasusu, ovo ono, i na kraju imas sest polja sa nagradama i sest brojeva nasuprot njima. I kao imas i neki poseban papir gde je tvoj tajni kod. Nagrade su Chevrolet Kalos, putovanje, 100.000 dinara, frizider, ves masina i "poklon Joker Co firme" (to su ovi koji su to poslali). I sad ja izgrebem "tajni kod" a ono neki broj 123456 koji stoji na prvom mestu i tacno je nasuprot Kalosu (gistro). I nema veze, pogledam ja dalje sve, kad pravila igre bela slova na crnoj pozadini (kao da to neko mozhe da procita), velicina fonta 2 piksela i jedno 18 redova raznoraznih gluposti i naravno jedna od njih je "raspored dobitnih brojeva ne mora da odgovara rasporedu nagrada" ili nesto na taj fazon, cisto da onome ko ima dobar vid (sto je retko medju penzosima koji ovi kapiram najvise dobijaju) jasno stavi do znanja da ces dobiti taj "joker poklon" sto je verovatno pakovanje kesa za djubre.

I konacno, ako si "dobio nagradu" treba da narucis jedan prozivod od njih (nakit neki, sve preko 1000 dinara) uz 100% garantovanu mogucnost vracanja do 30 dana od preuzimanja (right) i kao oni ce ti nazad poslati nagradu. Isto su tako napisali da "ako narucis dva proizvoda dobijas putovanje u Pariz" pa tek tamo negde medju onim sitnim slovima opet procitas da "potencijalno" dobijas put u Pariz. Strava.

Razmisljam, koliko samo ima matoih ono koji su sami (ili hoce odma' da posalju pa ne cekaju sinove/cerke/unuke) i za dzabe potroshe kesh.

Ovako inache planiram da sredim neke tekstove, pa cu malo da odvozam Trackmaniu i da se dalje bacim na "projektovanje" nekog dizajna (mos' misliti).

Link to comment
Share on other sites

ma nije bitno gde se putuje, bitno da se stigne tamo gde se namerava... ako put do Nisha vodi kroz vechna lovishta onda nemam nishta protiv :o)

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Baba dobila ono neko retardirano pismo "da je osvojila nagradu" pa se sva isprimala, ne mogu da joj objasnim da je zapravo navlakusha. Al' mora im se odati priznanje, lepo su to smislili, bas za penzionere. Kao "kompjuterski smo vas odabrali medju hiljadama", pa spominju ime u svakom pasusu, ovo ono, i na kraju imas sest polja sa nagradama i sest brojeva nasuprot njima. I kao imas i neki poseban papir gde je tvoj tajni kod. Nagrade su Chevrolet Kalos, putovanje, 100.000 dinara, frizider, ves masina i "poklon Joker Co firme" (to su ovi koji su to poslali). I sad ja izgrebem "tajni kod" a ono neki broj 123456 koji stoji na prvom mestu i tacno je nasuprot Kalosu (gistro). I nema veze, pogledam ja dalje sve, kad pravila igre bela slova na crnoj pozadini (kao da to neko mozhe da procita), velicina fonta 2 piksela i jedno 18 redova raznoraznih gluposti i naravno jedna od njih je "raspored dobitnih brojeva ne mora da odgovara rasporedu nagrada" ili nesto na taj fazon, cisto da onome ko ima dobar vid (sto je retko medju penzosima koji ovi kapiram najvise dobijaju) jasno stavi do znanja da ces dobiti taj "joker poklon" sto je verovatno pakovanje kesa za djubre.

I konacno, ako si "dobio nagradu" treba da narucis jedan prozivod od njih (nakit neki, sve preko 1000 dinara) uz 100% garantovanu mogucnost vracanja do 30 dana od preuzimanja (right) i kao oni ce ti nazad poslati nagradu. Isto su tako napisali da "ako narucis dva proizvoda dobijas putovanje u Pariz" pa tek tamo negde medju onim sitnim slovima opet procitas da "potencijalno" dobijas put u Pariz. Strava.

Razmisljam, koliko samo ima matoih ono koji su sami (ili hoce odma' da posalju pa ne cekaju sinove/cerke/unuke) i za dzabe potroshe kesh.

Ovako inache planiram da sredim neke tekstove, pa cu malo da odvozam Trackmaniu i da se dalje bacim na "projektovanje" nekog dizajna (mos' misliti).

ahahaha, mojoj babi je stizalo tri puta da je dobila milion dinara ali da mora da naruchi neshto kako bi dobila nagradu. i ajde shto su je prvi put zajebali vec je naruchila i drugi i treci put...

elem, trenutno stanje kod mene. nerviram se jer mi je puna kuca sredovechnih zhena, gladan sam a nema nishta za jelo, nisam mogao da odgledam utakmicu i moram da rezhem gomilu diskova neke kubanske muzike. skino sam ovaj royksopp - understanding album i sad to kao preslushavam. treba drugar da mi dodje da mu pomognem neshto oko engleskog i onda ako bog da stizhem najzad da odgledam jarhead. to je otprilike to, peace out.

Link to comment
Share on other sites

@ nagrade

najbolje kad je ljudima stizalo za besplatno letovanje vaucher :) koliko sam se samo ubedjivao sa njima...ljudi, odete na letovanje, kad se vratite, gajba vam je PRAZNA.

Nenenene, odem kod njih u firmu! Ma koja firma brate, adaptirace neki stancic sa nekom kuckicom za stolom, par plakata, palmom, i nazivom "kobas turs" na interfonu, platice ti put, a kad se vratis, gajba PRAZNA.

Pa ja se onda vratim i jebem im kevu!

Ti se onda vratis, kucas na vrata, a otvara ti neka penzionerka koja nema pojma o cemu se radi...

eh, sirotinji mozes da mazes oci kako 'oces...

Inace, gledam sam fudbal, ne zna se ko je gori, mi ili tunizani, doduse, mali keza je poce da se popravlja. Izneli su dva tunizana sa terena, jednom je savo razbio glavu "na bosanski nacin", a za drugog nisam ni video, valjda neki zaeban start...posle odgledali grvatska - argentina, hrvati su dobri, ali onaj mali argentinac sto igra za barsu razbija, menja pravac pod uglom od 90 stepeni za delic sekunde, sa sve loptom, ono u zivotu nisam video...posle izasao malo napolje, izblejao sa ortacima, i dosao gajbi. Inace, danas mi je metar dana bez pljuga :/

A da, izmislio sam novu rec sa ortakom. MUFTILJ [:D]

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Pao FORMAT C: \o/. Svadjao se sa najboljom drugaricom [V] . Sad blejim u Powerpointu i gledam shta da sutra ''pravim'' na testu. Pravim rodjendansku zurku u subotu veche \o/ a rodjendan mi u utorak.

Dobih asa iz istorije danas i matora mi bila u shkoli i saznala za josh jednog iz kemije. Opushteno.

.

Link to comment
Share on other sites

@ nagrade

najbolje kad je ljudima stizalo za besplatno letovanje vaucher :) koliko sam se samo ubedjivao sa njima...ljudi, odete na letovanje, kad se vratite, gajba vam je PRAZNA.

Nenenene, odem kod njih u firmu! Ma koja firma brate, adaptirace neki stancic sa nekom kuckicom za stolom, par plakata, palmom, i nazivom "kobas turs" na interfonu, platice ti put, a kad se vratis, gajba PRAZNA.

Pa ja se onda vratim i jebem im kevu!

Ti se onda vratis, kucas na vrata, a otvara ti neka penzionerka koja nema pojma o cemu se radi...

prica je savrsena../

podseti me na Chuck Palahniuk-a..///

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

i ovaj dan se napokon blizi kraju....na nogama sam od osam ujutru, dodushe se mora priznati da sam period od pola 1 do pola 2 uglavnom proveo na dupetu, padajuci na klizalistu na kalishu. Masnice su me podsetile na exit 2002. Eh, mladosti,mladosti....

E da, kada se klizate, padnite na dupe uvek...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...