Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

Mudo has been pwned. Mudo Has dropped divine rapier.

Uveta: /psiho smeh

Bas sam pricao boletu, jos ja snimim na sta mudo ide kad je krenuo da kupuje predmete, al' nisam video da je to i sastavio. I sad saletimo vas sve, pobijemo, nekako on se tu pojavi, i njega jednom, reinkarnira se, opet ga ubijemo i samo vidis nesto ispadne, i svi u shoku, kao "sta je to ispalo?!" i onda ga uzeo stator ... prvo smo mislili da proda/baci al' se setismo da ne mozhe da se izbaci, pa smo mu svi sastavili ejdzis da mu ne ispada kada je u napadu i eto ... tako se zavrsila ta saga. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ustao sad i na keca me navatashe da sklapam neku policu, osecam da pola shrafova nisam ubo kako treba ovako komiran. Popio kaficu, sad cem da ruchkam malo, pa posle nastavljam rad na modeliranju.

Bash cu da gledam da navatam neki poslic, poshto sam dobio budjava dokumenta. Vec mi matorci planiraju neshto, a i meni bi bash odgovaralo poshto dzhabalebarim svaki dan .. :/

Link to comment
Share on other sites

i previshe drustvenog zivota moze da bude loshe. malopre se vratio sa festa i sad moram da otkachim neko klizanje kod starog difa veceras jer zaista ne mogu da se vuchem po gradu ... tako mi se spava, a faks me ceka.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

posle jednog predivnog dana odmora o5 na poslu... treba izdrzati do ponoci, a onda se maltretirati po basu sa kojekakvim likovima... brrrrrrrr... mrzim nocni bas...

izgleda da ovo nije moj dan, em radim, em je nedelja, a na sve to me stomak otkida... grozota...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

znaci ovih dana umirem profa mi za 2 sata privatnih casova uzeo 1200 din ( popizdeo sam nacisto ) , napio sam se u petak pa sam brljavio pa je to neko reko matorcima... nisam se video sa devojcicom vec nedelju dana i sada sam dosao iz auto stkole gde sam bio na predavanju koje je trajalo skoro 6 sati...

znaci sjeban sam nacisto

zatravara1gi.gif

...alkohol je nocas moja precica do raja...

Link to comment
Share on other sites

Prepravlj'o neke tekstove, pa sam jos u tom fazonu ... jedan od tih tekstova je cak bio moj, necete verovati :> Onda posle toga odvozao pokoju stazu na trackmaniji, nije losha zabava onako, 20-30 minuta kad nemas sta drugo da radis pa onda natrag na pos'o.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...