Jump to content

Shta vam smeta kod forumasha?


Recommended Posts

  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

smetaju mi topici o tome kako su jevreji loshi ljudi :D

Elem... svidja mi se.. malo kontratopic - shto admini veoma brzo i diskretno reaguju... kao da su oni agenti... hum.. agent Ivan_ I pressume :)

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

Ne smeta mi nista specijalno, sve posmatram kroz neku drugu sliku u odnosu na vasu ... e da, mozhda neki korisnici kad misle da bilo ko od admina ima nesto protiv njih kada im ukloni signaturu/avatar i onda se osecaju uvredjenim a nisu ni procitali pravilnik. I razne varijacije na temu "a sto si meni skinuo, kad i drugi imaju to isto" ... Uvek se setim one roditeljske "Dobio sam 2 na kontrolnom, ali su i svi drugi dobili 2", "Mene ne zanimaju drugi, mene zanimas ti!" :))

Sa druge strane, ovaj topic mi je potpuno zanimljiv da bih video "puls naroda" i eventualno sta treba promeniti, dodati, izbaciti, itd.

Link to comment
Share on other sites

neko je vec reko nesh slicno al aj i ja da overim topik

btw nije da me nervira vise mi zao sto je nekad forum bio mnogo prisniji bila je jedna grupa redovnih ljudi koji su se znali manje ili vise i bila je gotivnija zajebancija okupljanja basketi i sl al jbg verovatno ne moze i to i brdo [L]usera ...

osim toga moram da razocaram drage posetioce wow podforuma :D meni je to samo zajebancija da hejtujem i ne pogadja me uopce :D but hay keep up the good work ^^

PS: da umalo da zaboravim nervira me sto ivan i dalje drsko odbija da prizna svoja gej osecanja prema meni!!!

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Pa ima uvek basketa, samo je malo nezgodno igrati ga kad pada sneg.

kad si zadnji put bio na rur sketu ? :D

mislim da je bio jedan samo ovo leto ne racunajuci par rur-vs-b92

i ne samo to nego idalje fura prichu drskog homofoba!!

fascinantno je to da se brani totalno izvaljenom taktikom :D

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...