Jump to content

Koji TFT Monitor do 350evra


Corey

Recommended Posts

osto se nadam da cu u neko dogledno vreme skupiti kesh za dobar monitor, i dosta sam se raspitivao/merkao - SAMSUNG 930 BF, dobre karakteristike, 4 ms, nesto ispod 400 jura (oko 390). mislim da je best buy sad ako ti je mnogo, onda kapiram Samsung 913n

Jeste, i ja mrzim to "malo doplati", ali moram da priznam da je 930bf odlican, ima preporuku od mene, a i od mnogih "testera monitora" koji su ga isprobali. Nema "pivot" ako je to nekome potrebno, cisto da obrati paznju, i ne znam dal' je bash toliko opala cena, ali sve u svemu, preporuka.

Link to comment
Share on other sites

E znam da je bio negde topici da se se govorilo o ciscenju tft monitora ali ne mogu da nadjem ... tako da ajde da pitam ... imam 913 n , znam da postoji neki sprej sta je vec za ciscenje ... ako neko zna gde ima da se kupi pls

I da cisto da pitam imaju li neki alternativni nacini kako da se ociste voda / alkohol :) probao sa slabo vlaznom krpom i nije uradilo bog zna sta ...

thx

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

posto se nadam da cu u neko dogledno vreme skupiti kesh za dobar monitor, i dosta sam se raspitivao/merkao - SAMSUNG 930 BF, dobre karakteristike, 4 ms, nesto ispod 400 jura (oko 390). mislim da je best buy sad
shta to treba da znachi?jel debeli izgubio neku opkladu?

[gorica popovic]kad ce plata, kad ce plata[/gorica popovic]:))

Edited by urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

E znam da je bio negde topici da se se govorilo o ciscenju tft monitora ali ne mogu da nadjem ... tako da ajde da pitam ... imam 913 n , znam da postoji neki sprej sta je vec za ciscenje ... ako neko zna gde ima da se kupi pls

Ja sam, mislim u Eurosalon homemarketu kod sajma, kupio neki gel za ciscenje monitora / tftova. Onako je gusci nego obicna tecnost, isto u rasprsivacu, i super cisti. Cak sa njim cistim i tftove koji preko njih imaju ono staklo sto na njemu svakakvi tragovi ostaju, ovo ga bas lepo odradi.

Link to comment
Share on other sites

Jeste, i ja mrzim to "malo doplati", ali moram da priznam da je 930bf odlican, ima preporuku od mene, a i od mnogih "testera monitora" koji su ga isprobali. Nema "pivot" ako je to nekome potrebno, cisto da obrati paznju, i ne znam dal' je bash toliko opala cena, ali sve u svemu, preporuka.

Dakle jos jedan glas za taj monitor od njegovog zadovoljnog vlasnika :)

Link to comment
Share on other sites

Mislim da su cene iste, tj tu negde. Realno skoro svi Samsung monitori koji su sada na trzistu su legalni, tako da za sve vaze isti uslovi garancije, pa bi samim tim svi trebali da daju 3 god. Fora je jedino ako naletis na neku firmu koja "nece da se smara" sa time, ili tako nesto, pa ti ne kazu da imas tri godine garancije, ili su nekoga negde zakinuli za neki porez pa monitor nije valjano prijavljen i nema garanciju. U svakom slucaju trebalo bi da vazi za sve Samsung monitore.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ja sam, mislim u Eurosalon homemarketu kod sajma, kupio neki gel za ciscenje monitora / tftova. Onako je gusci nego obicna tecnost, isto u rasprsivacu, i super cisti. Cak sa njim cistim i tftove koji preko njih imaju ono staklo sto na njemu svakakvi tragovi ostaju, ovo ga bas lepo odradi.

Thx .

Secash li se koja je cena ? Nije bitno tachna , cisto da znam nije li nista preterano ?

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ovako,malopre sam uzeo da okrećem oglase iz sk da vidim kako se kreću cene.

ERC 325

SAMPRO 344

A-MAZE 309

PDV uračunat u sve cene,ali mi je malo sumnjiv taj a-maze.Šta mislite?

A-maze http://www.a-maze.co.yu/

SAMSUNG MONITOR TFT 730BF

17", 1280x1024,kontrast: 700:1,osvetljenje: 300 cd/m2, velicina piksela: 0,264mm,

ugao gledanja (H/V): 160/160,

vreme odziva: 4ms,

broj podrzanih boja: 16,2 M,

garancija: 3 godine

CENA: 300.90

Edited by Corey

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Uzeo danas 730 BF.

Skroz korektan monitor.

Cena 27.800,00 dinara (316 e).

Garancija 3 godine.

Sto je zanimljivo da je u ERC-ovim radnjama skuplji nego kod lokalnih distributera (za 15-tak eura), a oni su zvanicni uvoznici.

Edited by C@sper

www.polovniracunari.rs

Link to comment
Share on other sites

@ Storm - Mislim da je bio oko 250-300 dinara.

@ urgh, corey - Svaki novi samsung koji je legalan stizhe uz domace uputstvo za upotrebu plus onu kao garanciju isto na srpskom sa "hologramom" ili sta vec na tome ima. Veoma lako se na taj nacin izvali dal' je original ili nije, tj. dal' ima 3 godine garancije ili ne. U 90% slucajeva, 'di god da ga kupite, dobicete tu garanciju i dokaz da je potekao iz ERCa. Iako kod nas ima dosta tih sto jos uvek uvoze "iz madjarske", obicno jure firme koje kod nas nemaju neka jaca zastupnistva, ono neke hardove, ovo ono. ERC je bas debelo uleteo, a plus Samsung ima i svoje predstavnistvo ovde mimo njih, tako da ono.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...