Jump to content

Warriors Only


evgeniy

Recommended Posts

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wtf je ovo ?!?

- ima samo 800 i kusur golda [tolko potroshim da bih popravio helm lol],

- samo 18750 hp i

- samo 9308 armor.

koji je lvl ?? 1 ?? aaaa da .... 3 lvl................hmm.............da...........

(svrshio...............) [:p]

koji addon ovaj warr koristi ??

kako se zove ovaj da moze da se pishe po ability ??

Edited by deGrasso
Link to comment
Share on other sites

wtf je ovo ?!?

- ima samo 800 i kusur golda [tolko potroshim da bih popravio helm lol],

- samo 18750 hp i

- samo 9308 armor.

koji je lvl ?? 1 ?? aaaa da .... 3 lvl................hmm.............da...........

(svrshio...............)  [:p]

koji addon ovaj warr koristi ??

kako se zove ovaj da moze da se pishe po ability ??

kesh ... smesno

hp ... ok

armor ... smesno

btw moze ima jos tolko hpa ovog prota olupa bilo koja healing klasa

i kao sto rekoh decko iritiras sa debilnim postovima/temama prvo citaj malo pa lvluj malo pa onda igraj malo na lvlu 60 pa onda kenjaj ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

kesh ... smesno

hp ... ok

armor ... smesno

btw moze ima jos tolko hpa ovog prota olupa bilo koja healing klasa

i kao sto rekoh decko iritiras sa debilnim postovima/temama prvo citaj malo pa lvluj malo pa onda igraj malo na lvlu 60 pa onda kenjaj ...

ja mislim bez obzira gde se stavljaju talenti (fury arms) last stand je must... tako mislim da je lik prot samo do last standa nisam siguran...

Link to comment
Share on other sites

koliko ja uspevam da provalim lik uopste nema neku xtra opremu. ima might head, chest i shouldere. leggs, boots, gloves su mu iz pvp seta a belt je verovatno iz AB-a. prstenje i trinkete ne prepoznajem ali verovatno su neki sa +stamina. pretpostavljam da je svuda enchantovao +hp i stamina sto mu uz sve buffove i last stand daje tako puno hp-a. sto se armora tiche, druid moze ako se malo potrudi da ima vise armora, a kesh jeste smeshan jer znam ljude koji imaju mnogo vise. opet ja se nikada i nisam lozio na pare u wow-u tako da me to ne impresionira narocito.

Link to comment
Share on other sites

ma smeshan je sav

pa i jeste ... poenta je sto ti zivis u svetu gde je ubrs nesto najbolje sto postoji ...

lik nema nijedan wrath kolko sam ja video a generalno wrath ima vise stamine i defencea od mighta ali might ima bolje setbonuse ... poenta je u spirit of the boar i jos 4-5 potova za hp ... bez flaska je ovo neizvodljivo zato ga i nisam pomenuo ... btw ovo je isto tako neizvodljivo za hordu zato sto oni nemaju blessing of kings ...

btw + http://www.thottbot.com/?i=38052

nas mt je bez spirit of the boara i bez healt potova znaci samo flask motw pwf blood pact kings imao 16k hpa sa last standom i lifegiving gem-om

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

brate klas lider sam znas kolko demenata mi je proslo kroz ruke kad sam regrutovao par druida za gildu ... to sto neko misli da zna da igra odredjenu klasu i da je aq bwl i sve to jako lako neka prvo proba ... lako je kad ste svi pola godine kasnije uzeli da radite mc a vec imate sve moguce howtoe ... da vas pitam kako bi ste radili mc da nemate ctraid warninge da ne znate strategije za bossove i sl ... a da ne pominjem da su ljudi tolko glupi da i pola godine kasnije kad se zna sve o mcu wajpuju tamo ...

to sto vi nikad niste videli skilled pve playere to je vas problem opet kazem ...

i te vase akcije ubacis se u imba gildu i bole te uvo ladis jaja .... ladis juce ... da bi se ubacio moras prvo da budes extra skilled + aktivan i da farmujes i da jedes govna a ne da se logujes dva puta nedeljno za raid i da uzimas free epix ...

"skilled pve playere"? koji to skill zahteva pve? osim da nisi mazga i da se skoncentrishesh dovoljno da ta 2-3 dugmeta udarash kad treba.

pve je vishe do raid menadzmenta (naravno rachunam da su svi u raidu sa prihvatljivim IQ-om) nego do nekog "igrachkog" skilla ljudi.

"extra skilled" da bi ushao u gildu?! zbog chega? sve gilde trazhe bolje opremljene igrache, ili ako su igrali dosta PvP sa tobom pa vide da imash pravog skilla (u pvp-u), i da si aktivan... i naravno, da imash vezu (ili makar jaku preporuku)

i ne znam zashto pevash o nekom trudu. jel znash koji trud treba da se ulozhi za pvp rank sa ovakvim honor sistemom? pogotovo ako si na high pop pvp serveru...

@immortalis

sorry, morao sam xD

netju vishe nadam se

Link to comment
Share on other sites

Niko nije rekao da skill u WOWu nepostoji, zato pls odjebite sa stavljanjem rechi u tudja usta. Razumem da ste gomilu vremena ulozili u igru pa samim tim trazite neko vishe znachenje i sebe nazivate pro i hardcore gamerima... hardcore ste samo u vremenu ulozem. PVP sistem je kao i PVE, kao i ceo WOW uostalom zasnovan na vremenu ulozenom... skill je mali faktor.

stop making sense!

Link to comment
Share on other sites

poenta je sto oni to upravo govore

a btw nisi svestan kolko ljudi ne koriste ni 10% svoje klase zato sto nemaju skilla ...

btw isto kao u wcu i scu imas strategije i teorije ali je poenta sto treba to izvesti u partiji ... isti k sa wowom ... poenta je sto za razliku od rtsa i fpsa ovde imas i element budzenja opreme sto recimo moze da se uporedi sa brojanjem tajmera na crvenom zutom i mega healtu u quakeu i sto moze neko bude skilled kolko oce ako je ovaj drugi uzeo megu crveni itd itd ... ali vi verovatno brojanje respawna crvenog stita u quakeu smatrate skillom ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

sacu kaps ... jebem vam zivot ...

JA SAM RADIO MC PRE GOD DANA

ok zasto NE RADIMO MC SA PICK UP GRUPOM ??? ZATO STO JEBENO NE MOZESH 40 random ljudi da drzish na okupu i da svima preko chata objasnish sta treba da rade i kako da rade ....

TO STO MC / BWL ne moze da se radi sa plavom opremom to kakav je to skil gospode boze ? ? dali ste vi normalni ? kako moze oprema da predstavlja skill ... jea ja sam kupio acc

u strategijama ti mozesh da nauchish BUILD ORDER , mozesh da nauchis jebeno ooo jea protiv protosa gradim fire batove posle idem malo na air etc etc ... ili vs undeadova idem brzu exp na tier 2 na ovoj mapi itd itdi td .... TO SVE MOZE DA SE NAUCHI ... SVAKI RETARD MOZE DA ODE NA SAJT NEKI I DA SKINE XYZ repova i da to nabuba napamet ... ali ako je retard opet ce i pored toga da pushi vs SKILLED igracha ...

dok u wowu nateraj u guildu 40 ljudi da nabubaju strategije vs jednog bosa i nateraj ih da slushaju 1 coveka i eto ti uspeshan guild ...

poenta ubijanja nego bosa ili uspeha u wowu je iskljucivo timski rad , koji nema veze sa skliom nego jednostavno sa komunikacijom izmedju ljudi ...

fak of

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

btw ja ne kazem da wow ne trazi skill ... tamo gde je skil neophodan to je u PvP ... u PvE kao sto sam gore naveo to je potpuno irelevantno , totalno nebitna stavka , uvek bi u guild uzeo lika koji hoce da slusha i koji je disciplinovan i kaze sta mu se radi nego rank 14 igracha retu koji nece da uchi kako se sabijaju bosivi nego ce da kaze FROOOST SHOCK ...

oprema =/= skill

dakle skill = PvP , PvE = team work = skill postoji ali je totalno zanemarljiv i moze da se igra bez njega

jea danas sam sabio kompa kako sam skiled

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

mao shta imam da dodam na SS... osim oko te kupovine accounta.

neki lik dodje i kupi account na kom ima mage sa full tier 2 opremom i ko zna sa chim josh... jel ti jasno da zbog toga oprema ne mozhe da se poredi sa skillom u qvejku (chak ni sa brojanjem tajmera za helt/armor). opremu u wowu mozhe da ti farmuje mladji burazer zhika i shta? ti kad se vratish da igrash odjednom imash skilla zbog nekoliko itema koje je neko dobio za tebe (ma i da si ih sam dobio isto je... bitno je samo da si bio prisutan tamo, da ne spominjem famozna 3 dugmeta)

Link to comment
Share on other sites

mao shta imam da dodam na SS... osim oko te kupovine accounta.

neki lik dodje i kupi account na kom ima mage sa full tier 2 opremom i ko zna sa chim josh... jel ti jasno da zbog toga oprema ne mozhe da se poredi sa skillom u qvejku (chak ni sa brojanjem tajmera za helt/armor). opremu u wowu mozhe da ti farmuje mladji burazer zhika i shta? ti kad se vratish da igrash odjednom imash skilla zbog nekoliko itema koje je neko dobio za tebe (ma i da si ih sam dobio isto je... bitno je samo da si bio prisutan tamo, da ne spominjem famozna 3 dugmeta)

my man

nadjesh nekog "programera" da ti napravi macro da iskoristish ZHC + ToEP + AP + puroblast isntant kill ...

jedno dugme !

ili josh bolje iskoristish sve to i desi ti se resist ... da to mora zato sto je malo jache prtisnuo dugme ... skill je potreban

~_~

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

svi koji kenjaju kako za pve ne treba skill u istom nisu prosli dalje od mc-a ...

po vama je dobar pve gild = jedan covek .... sta je on supermen ? oce on govori 40orici ljudi u raidu sta da rade ?

uostalom ako je tako sto neko od vas pametnjakovica ne napravi gild i vodi sve ...

btw kao sto rekoh sta ako nemas uputstva za bossa ? primer aq .... sta ako vam ne uspeva neka strategija u bwlu ? name se to desilo i napravili smo nasu strategiju ... kao sto rekoh svi koji kenjaju nisu videli bwla a kamoli neceg jaceg od toga ...

btw kad kupis nalog izbace te iz gilde .... znas kolko ljudi kod nas seta u full tier2 po shugavim gildama zato sto nijedna jaca nece ih primi .... verovatno zato sto nemaju opremu ili je mozda skill .... !!!

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

svi koji kenjaju kako za pve ne treba skill u istom nisu prosli dalje od mc-a ...

po vama je dobar pve gild = jedan covek .... sta je on supermen ? oce on govori 40orici ljudi u raidu sta da rade ?

uostalom ako je tako sto neko od vas pametnjakovica ne napravi gild i vodi sve ...

btw kao sto rekoh sta ako nemas uputstva za bossa ? primer aq .... sta ako vam ne uspeva neka strategija u bwlu ? name se to desilo i napravili smo nasu strategiju ... kao sto rekoh svi koji kenjaju nisu videli bwla a kamoli neceg jaceg od toga ...

btw kad kupis nalog izbace te iz gilde .... znas kolko ljudi kod nas seta u full tier2 po shugavim gildama zato sto nijedna jaca nece ih primi .... verovatno zato sto nemaju opremu ili je mozda skill .... !!!

nisam ni USHAO u MC... zashto? zato shto nemam skilla? NE. vetj zato shto se u pochetku nisam lozhio na raid gilde vetj sam se zezao sa drugarima. kao shto neko reche "sve shto mora da se radi sa vishe od 10-15 ljudi meni jednostavno nije dovoljno intimno".

tek kad sam se vratio wow-u pre neka 2 meseca i krenuo PvP da pikam smorio sam se kad sam video kakvu opremu ljudi imaju (a pritom sam izgubio kontakt sa manje-vishe svim tim drugarima) i skapirao sam da sam u igri sve uradio i video sem te 2 instance koje zahtevaju dobro organizovanih 40 ljudi.

znam da ne treba skill u pve-u po svim instancama pre MC/BWL i po tome shto znam brdo debila koji imaju BWL/MC opremu a bukvalno im hromozom fali.

gild bi napravio sam, ali nekako sumljam da si ozbiljno pitao pa netju ni da pochnem da objashnjavam zashto ga i ne napravim.

kupljeni accounti nemaju prodje po jakim gildama iskljuchivo iz principa nekog. zashto bi primili nekog ko ja kupio acc umesto nekog ko je u svog lika ulozhio 6/9/12 meseci?!? a kad smo vetj kod tih kupljenih accounta... ima dosta primera na mom serveru da neki lik iz do jaja gilde kupi acc (i dalje ima svoj acc naravno) i, i njega ubaci u gildu. i to je logichno, poshto gilda vetj zna ko stoji iza tog accounta.

@immortalis

kad je vetj warrior topic, aj reci 4-5 1h oruzhja koja su najjacha (znachi slobodno BWL/MC) za dual wield za pvp i enchantove koji idu na njih.

mrzi me sam da se cimam, smorilo me trazhenje oruzhja za roga, pa ako te ne mrzi napishi neshto :]

Link to comment
Share on other sites

e nisam nasao za roga ali evo ultimate warrior weapon...

Ashkandi, Greatsword of the Brotherhood http://www.thotbott.com/?i=51920

Binds when picked up

Two-Hand Sword

229 - 344 Damage Speed 3.50

(81.9 damage per second)

+33 Stamina

Durability 120 / 120

Requires Level 60

Equip: +86 Attack Power.

"The initials A.L. are etched on the hilt."

Overall: BWL final boss, Nefarian drops this legendary (not the item quality) sword of the heroic paladin Anduin Lothar. A.L was a paladin, so this sword should be paladin only - NOT. Any pallys/hunters who take this EVER, should be shot and be blacklisted by everyone on the server. STRICTLY made for warrior ONLY, and yes, it is the best of the best weapon in game for warriors.

Pros: Crazy AP boost and stam pool... not to mention the whooping max damage that is 344, along with highest dps possible for a weapon in game, 81.9. This sword, whichever race you are, is about twice the height of your character, and yes, it rox. It truly rox.

learn to obey before you command

Link to comment
Share on other sites

e nisam nasao za roga ali evo ultimate warrior weapon...

Ashkandi, Greatsword of the Brotherhood http://www.thotbott.com/?i=51920

Binds when picked up

Two-Hand Sword

229 - 344 Damage Speed 3.50

(81.9 damage per second)

+33 Stamina

Durability 120 / 120

Requires Level 60

Equip: +86 Attack Power.

"The initials A.L. are etched on the hilt."

Overall: BWL final boss, Nefarian drops this legendary (not the item quality) sword of the heroic paladin Anduin Lothar. A.L was a paladin, so this sword should be paladin only - NOT. Any pallys/hunters who take this EVER, should be shot and be blacklisted by everyone on the server. STRICTLY made for warrior ONLY, and yes, it is the best of the best weapon in game for warriors.

Pros: Crazy AP boost and stam pool... not to mention the whooping max damage that is 344, along with highest dps possible for a weapon in game, 81.9. This sword, whichever race you are, is about twice the height of your character, and yes, it rox. It truly rox.

ne znam samo gde si iskopao taj lore da je Anduin Lothar bio paladin. Citanje postova wanna be warriora aka paladina, nije bash pametno. Evo tacnog infoa :

Lord Anduin Lothar was the last true descendent of the ancient Arathi royal bloodline, a champion of the Kingdom of Stormwind, and the High Commander of the Alliance of Lordaeron army during the Second War.

Lothar grew up in the court of Stormwind, as a childhood friend of both the future King Llane and Medivh. Upon coming of age, Lothar arose quickly to the position of Armsman of the Brotherhood of the Horse, eventually leading Stormwind's armies. When the orcs first arrived in Azeroth and launched their initial attack on Stormwind Keep, Lothar aggressively advocated taking the battle to them. King Wrynn III on the other hand naively felt that such greenskinned savages could never truly threaten his Kingdom.

At one point, the Tome of Divinity, a book of great value to the Clerics of Northshire, was stolen by a rogue band of ogres led by the ogrelord Turok. Lothar led an expedition into the ogres hideout, the Deadmines in Westfall, but were completely overrun and held captive to be killed slowly. Lothar remained imprisoned within the caves for twenty months before he was saved by Stormwind troops. He retrieved the Tome of Divinity and returned to Stormwind, safeguarding the book at Northshire Abbey.

Reintroduced to the war, Lothar was not convinced that the orcs posed no threat, and was even more curious about this new race's sudden arrival in the southern swamps. He would be even more shocked when Khadgar, the apprentice to his old friend Medivh, arrived to tell him that the great sorcerer had betrayed everyone by summoning the orcs into Azeroth. Lothar personally led a force to storm Karazhan and kill the mage.

Unfortunately, the death of Medivh could not stop the Horde's rampage. Lothar returned from his mission to find his king dead and Stormwind Keep burning. Looking to save the last remnants of his people, he gathered the tattered remnants of the army and as many civilians as he could save and sailed north toward Lordaeron.

Once in the court of King Terenas, Lothar told his dire story to everyone who would listen. It was Lothar's eloquent pleas that ultimately brought the human kingdoms together for an emergency council, where his friend Terenas' masterful politicking created the Alliance of Lordaeron. What's more, the normally aloof high elves also decided to fight, knowing that they could finally pay off their debt to the Arathi bloodline for saving them during the Troll War.

Lothar took the title of Supreme Allied Commander, and throughout the war, he commanded troops from the battlefront. Lothar was eventually killed at the foot of Blackrock Spire after dueling with the orc Warchief Orgrim Doomhammer. He did not live to see his beloved homeland freed from orc control and rebuilt, but a massive stone statue depicting Lothar in his last charge still stands pointing defiantly towards Blackrock Spire.

His grave can be found near where he fell in battle, bearing the inscription, "Here Lieth Sire Anduin Lothar, Lion of Azeroth."

Dakle, Sire Anduin Lothar: The Lion of Azeroth , je poprilicno bio warrior, kktnxbye...

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...