Jump to content

Shakota novi selektor


dvnityCker

Recommended Posts

nece jel je shakota klasa za vujoshevica; osim toga koga pored njega i imamo da stavimo za selektora u ovom trenutku. mislim ko je ta bolja opcija?zato ne kaki. chovek je barem imao muda da prihvati, za razliku od ostalih misheva. reci mi samo josh neshto, nije valjda da posle svega shto se deshavalo ocehkuejsh medalju na sp.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Ma kakvog vremena bre ljudi zaboravite na SP...neka se izgradi tim prvo,medalje ce biti za 2-3 godine ako pocne da se radi na vreme kako treba.

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

nece jel je shakota klasa za vujoshevica; osim toga koga pored njega i imamo da stavimo za selektora u ovom trenutku. mislim ko je ta bolja opcija?zato ne kaki. chovek je barem imao muda da prihvati, za razliku od ostalih misheva. reci mi samo josh neshto, nije valjda da posle svega shto se deshavalo ocehkuejsh medalju na sp.

naravno da ne ocekujem medalju na sp, ali ocekujem da se reputacija nase repke brani svim srcem i kako treba.. nadam se da ce shakota moci napraviti takvu atmosferu ma ko da igrao u japanu

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

nece jel je shakota klasa za vujoshevica; osim toga koga pored njega i imamo da stavimo za selektora u ovom trenutku. mislim ko je ta bolja opcija?zato ne kaki. chovek je barem imao muda da prihvati, za razliku od ostalih misheva. reci mi samo josh neshto, nije valjda da posle svega shto se deshavalo ocehkuejsh medalju na sp.

shakota je daleko najbolja opcija

pored ova 2 odgovora nemam shta vishe da dodam, slazem se potpuno.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ko ih jebe netreba niko ni da ih vodi....kada oni nece da se trude i da sa srcem igraju za repku sto bi se onda treneri mucili i ulagali trud kada njih boli kurac sam im dupe zeva za $...I onda kazu kako nije sramota publiku da navija za Spaniju na EP,pa kako njih nije sramota da gube od Spanije...ma neka sisaju oni svi,tamo se tuku pred utakmicu u svlacionici i pljuju jedni po drugima,i onda dodje neko i naziva selektroe misheve,ma u svakom slucaju ko ih jebe ni netreba da dobiju trenera za SP nisu ni zasluzili da idu na SP,a i ovako ce ispusti samo tako.A shakota nema sanse da uvede disciplinu u tim u to sam siguran...

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

aj kao da se javim ja, kao mozhda jedini chlan koga je on trenirao :)...

Naime, imao sam chast da me trenira na kampu u atini 10 dana, chovek je genije.Ne znam samo kome je palo na pamet da ga poredi sa vujoshevicem, anti propagandom kosharke.Ovaj chovek stvarno zna,i mislim da je u ovom trenutku varijanta on/ivkovic zaista najbolja,mozhda bolja i od peshica.

Link to comment
Share on other sites

Lepo od tebe shto si napisao da si i dalje opchinjen time shto si imao prilike da budesh u njegovoj blizini, te da si tako opchinjen njime. To te odmah vadi iz budalashtine koju si napisao da je bolja opcija od Peshica...

U svakom sluchaju, gledam ovu koferenciju za shtampu danas, oni tu prichaju o prva dva mesta na EP sledece godine "da bi lakshe ushlo u naredni trogodishnji period"... Kome oni prichaju te priche, samo to se pitam...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

neko je napisao gore...

da treba da stvorimo jedan TIM,

ne moramo mi da osvojimo zlato,

ali da se stvori jedna generacija,

koja ce da sabija za 2-3god.

ali da mi ne glume shmekere,

da ginu za drzavni grb :)

jbg, ne rimuje se.. :)

Dobro je sto smo uopste nasli selektora. Mada je sad super sto u javnosti vise niko ne ocekuje medalju od reprezentacije. Manji pritisak na igracima valjda... Videcemo.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

hehe, majstore... ti si se bash "navario" na Markovica... :)

:)) Ma polu-interna zajebancija, a znao sam da ce procitati oni koji treba da procitaju :) A i sta covek da radi, mora da nadje neku zanimaciju za vreme utakmice, zar ne? :) Ispostavilo se da je kladjenje dal' ce biti + 20 za zvezdu da bi stiven ushao da igra jedna od zanimljvijih stvari :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...