Jump to content

match dot school


Recommended Posts

Pricam nesto sa drugaricom iz Amerike, i kaze mi dolazila joj neka kompanija u skolu da ispita sve djake o tome kakvi su, sta ih zanima, i sl. , da bi im nalazili odgovarajuce osobe za druzenje, ljubav ili statijaznamvec.

Svaka im cast...zar je moguce da su tamo ljudi toliko asocijalni da mora neko drugi da im nalazi drustvo i devojke?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Iskreno o Americi i njihovoj omladini :) ima toliko urbanih legendai,shto onih koliko su debilini(primer:topic),shto onih koliko se oni zezaju navishe,sve se ribe karaju sa 13,vozish ciroki sa 15 i sl. Da ja prosto vishe neznam u shta da vrerujem,te da kao jednio reshenje ostaje da sam odem tamo i lichno se uverim :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

i ti bi bio asocijalan da zivish generacijski u strahu od drugih ljudi (crnaca, juznjaka, severnjaka, komunista, nacista, sociopata, terorista ..) e sad pravo pitanje je dal su to sami ljudi stvorili (zato shto su odlepili od prozaka i blagostanja) ili im je to nametnuto od strane drzave (zbog bolje kontrole)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

oni to rade iz ciste stvari da kad milioni njih zavrse svoje skolice i faxove i budu zaposleni imace oko 27-30 godina ... i onda posto nemaju vremena za "zezanje" moraju da kupe psa ili tako nesto ...

Pa to je uvedeno u nemackoj pre koju godinu i nemci su ugrozeni ...

..neki drug mi pricao da njih tako obezbedjuju i tako .....

:P ja mislim da je to prilicno stuppid ali ameri su to ima ih 300 miliona ..

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

oni to rade iz ciste stvari da kad milioni njih zavrse svoje skolice i faxove i budu zaposleni imace oko 27-30 godina ... i onda posto nemaju vremena za "zezanje" moraju da kupe psa ili tako nesto ...

Pa to je uvedeno u nemackoj pre koju godinu i nemci su ugrozeni ...

..neki drug mi pricao da njih tako obezbedjuju i tako .....

  :P ja mislim da je to prilicno stuppid ali ameri su to ima ih 300 miliona ..

Kod nas vecina zavrsi fax oko 35-te, a zaposli se ponekad :)

Al se zato do jaja zezamo i imamo lepse kucice.

Meni bi bas bilo do jaja, kad sam bio klinja, da mi neka kompanija nabaci ribu da ne moram da se tolko blamiram.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je ta kompanija koja je dosla kod tvoje drugarice u skolu nije samo dosla da bi trazila djacima drustvo. Postoje razne kompanije ili agencije koje dolaze sa namerom da traze potencijalne kandidate za kompanije. Jedan vid regrutovanje i selekcija odgovarajucih potencijalnih kandidata kako bi videli kakve sposobnosti imaju. Da li su asocijalni, agresivni imaju samopouzdanja itd.

V

Link to comment
Share on other sites

Iskreno o Americi i njihovoj omladini :) ima toliko urbanih legendai,shto onih koliko su debilini(primer:topic),shto onih koliko se oni zezaju navishe,sve se ribe  karaju sa 13,vozish ciroki sa 15 i sl. Da ja prosto vishe neznam u shta da vrerujem,te da kao jednio reshenje ostaje da sam odem tamo i lichno se uverim :)

I kod nas se klinke karaju sa 13 i ima likova koji voze ciroki sa 15, samo nas je 7-8 milki a njih 270 ili koliko vec, znaci izracunaj koliko je taj procenat veci kod njih nego kod nas.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...