Jump to content

what do they call a quarter pounder with cheese


Guest

Recommended Posts

  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Poshto niko od vas divnih drugara nije odgovorio na moje pitanje iz posta #2, evo razlika izmedju mekrojala i duplog chizburgera:

- 'meso' je u jednom a ne u dva komada, a ima ga celih 13 grama vishe

- vishe kechapa, a manje zachina za roshtiljanje (grill seasoning)

- susam po lepinjici

- crni luk drugachije spremljen

Ajde mi bar recite koja je razlika u ceni, da vidim koliko uzimaju za tih 13 grama i par zrna susama. :)

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

mdajte.. mek u srbiji... po milioniti put pokazujemo kako smo vispreni kad treba dizati nesto tako lose a da stize sa zapada...

btw bio sam u barsi u meku, zaista je ogavno sve smrdelo, manje vise prljavo, wc sav govnav, sa plafona je curelo neko sranje pa su stavili kofu na sred prostora... lol...

mada nije ni cudo kad kroz barsu prdodje xyz miliona turista u zurbi kojima mek mozda i posluzi.... mada opet ko je lud da klopa u meku pored ogromnog broja lokalnih mesta za klopu koji su cisti predivno mirisu a nisu skupi... tja...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

сад нећу да уђем унутра ни да пишам.

a za slamčice?

Lako je vama u Srbiji da prichate kako je MacDonalds sranje kada imate milion mesta gde mozete da pojedete dojajnu pljesku za male pare....

to je istina, kod nas možeš u svakom trenutku jesti bolju pljeskavicu nego u meku.. al opet, ne vidim ništa loše u tome da se ponekad ode u mek.. nerviraju me ljudi koji na spominjanje slova m udare po pričama kako je to sranje, zapadno govno, kurac palac.. otprilike ko ovaj vudu :)

Ja sam zamislio 'employee of the month' koji je dobio nagradu tako shto je odglavio Kjoota iz neke od tih cevi... ;)

+

Otprilike scena kao kada oni pecinski ljudi opkoljavaju mamuta  [roflmao]

odlični ste, momci, odlični!

@Ivan

Ahahahahaha, Orly, dok sam ja provalio, ahahahahaah, sta ti je kad se covek zanese u secanjima, lepim secanjima.

e kad jedino bole skapira foru, onda znam da sam napisao nešto pametno :>>

Link to comment
Share on other sites

kfc je najgore govno koje postoji na svetu

pa od cega su ono bataci??? Od goluba?

U meku jedem samo kad se navucem ubedjen sam da stavljaju neke dodatke u hranu!

Znate onaj osecaj kad se recimo dobro najedete u mec-u sutra obavezno imate potrebu da jedete jos nedaj boze da prodjete pored nekog.

Inace amerikanci su profi sto se tice fast fudova kod njih je mek dno dna imaju mali milon restorana u kojima mozes da jedes "specijalni" hamburger (isto sranje drugo pakovanje)

((((Q))))

SRBI su najgluplji narod na svetu!!!

Link to comment
Share on other sites

Ali sto je najgore u svakom meku ima neki ludi klosar.Pre mesec dana sam bio u meku na Novom Beogradu sa mojom sad bivshom devojkom i sedimo mi tako kad pored nas sedne neki matori koji smrdi ko zmaj.I tako sedi on kad baja odjednom skine cipele i carape i pocne da se ceshe po nogama(loooool)posle nabavi neki papir i nabije ga u cipele...I na kraju uzme slamcicu i pocne da se cheshe po ledjima...Onda sam banuo do meka na terazijama opet sa bivshom devojkom kad i tamo neki klosar mrtav pijan i oni likovi ga snimaju na mob i kidaju se od smeha :)Ja na brazaka pojedem ne secam se ni sta i zapalimo...Od tada nisam ni ulazio u mek ni da uzmem chashu vode [:D]

Oh hai!

Underground will live forever baby. We just like roaches. Never dying always living.

Link to comment
Share on other sites

Mrzitelji mogu da ga puše, ja volim da jedem u meku...

taj rad..

ali mrzitelji.. tm, menjaj titulu.

Znate onaj osecaj kad se recimo dobro najedete u mec-u sutra obavezno imate potrebu da jedete jos nedaj boze da prodjete pored nekog.

ne?

prolazim pored meka svaki dan, pa sam možda oguglao.. ali ipak mislim da je veća verovatnoća da ne stavljaju majnd kontrol supstance u hranu.

Link to comment
Share on other sites

onaj ko ne voli mek, ne znachi da ga mrzi, nego samo da zna za bolje i da je navikao na to....

U mek sam nikada necu vishe uci. U drustvu moze, da ne pravim ostalima frku, ali i u bataji moze da se kupi bolji rostilj za manje pare

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

meni je mek kul, ono za jednom mesechno (iako tamo nisam hasao od septembra), i ne kapiram shto ga toliki ljudi ocrnishe ko da je najvece zlo. A ovaj royal cu morati da probam

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

U mek idem zbog jedne jedine stvari, a to je mc flurry bounty, znaci sladza koju nisam nasao ni na jednom drugom mestu, a svi znamo koliko obozavam kokos cokoladnu kombinaciju [:D]

Nista drugo tamo nisam jeo jos od kako me je cale kao klinca vodio, a i tad sam bio u fazonu da pojedem dva big meka i kukam matorom za jos. Jednostavno, ne volim mesta koja ne mogu da me zasite, u tom pogledu mi je KFC mnogo bolji, sa svom onom piletinom n shit, mmmmm, ko moze da odoli.

Link to comment
Share on other sites

što se objekata tiče, kapiram da je najbolji time out (21. blok).. sprat su nedavno baš super sredili, možeš da se zabodeš u kožnu fotelju i gledaš mtv il kakvu sličnu glupost na plazmi od metar..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...