Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo me mene o5... Ovih par dana nisam imala vremena ni da ukljuchim komp, a kamoli bilo shta drugo da uradim...

U petak i subotu mi je bio Vlada, tako da mi nishta nije padalo na pamet... Uf... :o))))

Juche sam se ceo dan smarala sa diktatorkom... Ustvari, kad malo bolje razmislim, moja draga mama i ja smo prestale da se svadjamo... Hm? Ima neshto trulo u drzavi Danskoj... :o)))

Inache, posle 3 dana "dzabalebarenja" evo me o5 na poslu... Chila i orna za nove radne pobede.... :o)

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Mrtav sam, juche sam se selio 2 put za 2,5 godine. Hvala Bogu, ovaj put sam bio pametniji pa sam uzeo nekoliko nosacha :) Chovek da ne poveruje koliko ima stvari dok ne krene da se pakuje za selidbu - u subotu smo pakovali stvari od 10 ujutru do 11 uveche...

Danas sam prvi put seo za komp posle dva dana, kod kuce za sada nemam komp (koji je negde u kutiji ispod gomile drugih kutija) ni televizor, poshto nisam josh sproveo antenu do svoje sobe. Danas trebaju da mi dovezu orman gde cu da roknem sve stvari, pa cu posle natenane da stavim komp, home theatre i adsl net+adsl tv...

Do tada zanimacija su samo radio i ipod.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

@topic

pa ne zajebava se Shkodra sada toliko kao prvih metar dana .. nauchio je to na tezi nachin kad se razboleo

naravno da nemam nameru da se gojim .. a kad bih hteo izgledao bih samo kao da sam trudan

[roflmao]

ma samo nek on bude dobro.Trebaju nam on i njegove priche, a i zabavno je ga slusati kako se nervira na doti. Nisam se pohvalio, ali Draskova faca na nekom posteru na jednom urbanistickom projektu, koji smo slali preko faksa na neko takmicenje u Roterdamu, mi je donela 4. nagradu, sto znachi nista po pitanju novchanih nagrada, ali je ipak nesto, barem za CV.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

danas veliko umrezhavanje kompova sa ortacima.. nas 6torica kod mene kutjama u velikoj sobi i rokanje 7 dana... dota... starkraft... diablo... neverwinter i ostale ludorije :)

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

Dakle doruckovao sam kacamak sa melkom od 1.6% mlecne masti [:)] Reci koji sam helt-fooder :) Inace izcimao sam preko fon-a vojni odsek i nije htela kucka nista da mi kaze preko fon-a nego kao doji vamo ili ces biti sudski gonjen bla bla truc bla truc, obrusio joj i spustio slusalicu :) Sada spremam sobu/usisavam/brisem prasinu...

Link to comment
Share on other sites

Fantasticnih zadnjih 12 sati =) Otisao sam u Vrbas basom, usput slusajuci neki najgori narodnjacki radio gde je tonac na svakih pola minuta, a i cesce, ubacivao zvuke lomljenja chasha [roflmao] Dosao u klubitj, tamo neverovatno pozitivna atmosfera, svi druzeljubivi i fini, ali i nadrogirani do maksimuma, ekseri se jedu k'o bombone, a ortak kaze "vidis, ovde se svi drogiraju, ali to je sve nista, ekseri, vutra, spid, laganeze". I dodao da je srecan sto u njegov mali klub, kao na vecinu mesta u gradu nije jos dosao jebeni hors.

Jao, mrzi me da kucam dalje, dosao sam u 9 i raspadam se, polozio sam jos jedan ispit na faxu =) Idem da kuvam neki rucak ili nesto :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Omg, jel to cuveno rnb vece u "tash klubu"?

Horor.

hah, definitivno je bolje tvoje zezanje uz narodnjake u raspalom autobusu. Ajd' odmori.

Poenta je dobro zezanje sa prijateljima, meni lichno se jebe gde se nalazim i da li je to "rnb" veche ili "rejv" party... a juche sam prvi put bio tamo, i malo guzhvanja u guzhvi mi je sasvim dobro doshlo s'obzirom da sam u zadnjih pola godine a i vishe bio samo na kulturishka mestima gde sluzhe kafu posle 22pm.

Link to comment
Share on other sites

Kazi slobodno da si zaboravio da trazish broj telefona ;)

Joj shto joj nisam uzeo telefon :(((

hmmmmm.... :)

inace...bio u skoli,posle blejao sa nekim drugaricama iz druge smene ( [8D] )...

sutra imam blok informatike (3 casa) i jos neke bzvz casove a u sredu se ne ide u skolu...milina

sacu da jeem nesto...i tako...

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...