Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

odlichno poceo dan... i zavrshicu ga ucenjem... elem

juce dosho gajbi u tri i odspavao do deste uveche... pa opet lego u 1 ujutru i probudih se u 8, skupio sam snagu, i pravac u strandu (supermarket) pokupovao razne stvarcice koje cu pojesti... pa lepo u teretanu oko 10 bio tamo do 1130 gajbi, tushiranje... klopao neshto pa malo voca, bio na ekonomiji... interesantno je bilo, pa narvnuo u net kafe... pa gajbi da uchim talijanski i ekonomiju:))

eekekke

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

ma ispao sam iz bedaka josh u proshloj 'dini ... fala bogu :]

a to za morone... ma ja to tako zamishljam da se pojavimo nas 5 na vratima i devojchice se isprepadaju, a to da da si obrazovan, elokventan i nadasve impote.. interesantan mladitj prichaj tim istim devojcicama, ja te vetj gotivim :p

p.s. pravi razlog je taj shto su to klinke (uglavnom 88-9', poneka 85' i mislim jedna-dve 82-3')... klinke koje ne izgledaju tako do dushe, ali opet :p

i naravno ja sam alav dechko, josh nisam 100% skapirao koju od njih da odvojim  [:(]  [;)]  [:D]

[tibor] ne ne ne.../ idi se druzi sa rambom.../ [/tibor]

[:D]

Edited by Sa1Nt
Link to comment
Share on other sites

ma ispao sam iz bedaka josh u proshloj 'dini ... fala bogu :]

a to za morone... ma ja to tako zamishljam da se pojavimo nas 5 na vratima i devojchice se isprepadaju, a to da da si obrazovan, elokventan i nadasve impote.. interesantan mladitj prichaj tim istim devojcicama, ja te vetj gotivim :p

p.s. pravi razlog je taj shto su to klinke (uglavnom 88-9', poneka 85' i mislim jedna-dve 82-3')... klinke koje ne izgledaju tako do dushe, ali opet :p

i naravno ja sam alav dechko, josh nisam 100% skapirao koju od njih da odvojim  [:(]  [;)]  [:D]

daj meni onu najmladju... shta ona zna shta je dobro... [:D]

pritom cu je nauciti da pushta zmaja [:D][|)]

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Posle drugog neuspesnog kompaliranja OpenOffica, resio sam da batalim stvar i sada vozim Koffice koje je mnogo manj & brzi. Inace izcimali me ortaci da idemo na "DEEP PURPLE" 27 ono moracu da vidim kako stoim sa kesom ali sto da ne... Sada kapiram da ce da padne neka masna dota a za danje kako se snadjem hihihiih :)

Link to comment
Share on other sites

Dobio dokumenta !

4 sata stajanja u redu od 9 do 13

doshao kuci, rucao, pa opet u red od 14:30 do 17.

Isplatilo se.

Sutra dolazim za BeeeeGeeee  [jupi]

Posle 6 meseci ... tooo bre .. al sam hepi  [:D]

Pico,ne želiš da iskoristiš tu priliku da upoznaš rur crew :P

Koja je bolja riba? [:D]

zar mora da se bira? :)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...