Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

kakav dan... jujuju [:)]

bio sa 2 ortaka ceo dan u gradu sprdali se ... i kao odlucimo da odemo na rulet , iz ciste zezancije i stavimo svaki po 100 dinsa ... i dignemo 2000 i tu se mi sprdali , ja prizivao kao brojeve i ladno sve ulazilo ... kenjalo nas zlo [:D] i dignemo kes odemo da se prosetamo .. vratimo se u kladionicu da napravimo neki zajednicki tiket (kada nam je vec dan) i ladno mi neko digne novcanik : /

i tu ja odlepim i skontam da mi ga je digao neki mali cigan ... i trazili mi njega, savatamo ga... ja ga istresao ... nema nista (7 dinara je imao) i ja se oladim kontam da nije on .. vratim se do kladionice i kaze mi devojka da je on seo za nas sto i otisao jako brzo... i tu se mi vratimo i neka ciganka nam kaze da je otisao na autobusku stanicu i da on ne zivi ovde nego da ide u neko selo i tu meni sine kako da ide u to selo kada ima 7 dinara... stigli mi na autobusku , gledam ja njega kroz prozor ... on sa nekim starijim cigosima .. i gledamo , gledamo ... kada on ladno vadi moj kes i pokazuje ovima... i mi upadnemo , jedan zahvat u stilu stivena sigala (ili kako se vec zove) .. zavrtanje uveta u stilu chaka norisa itd.. [8D]

mali mi posle duzeg muvanja .. prizna, da mi kes i odvede me do novcanika , hvala Bogu pa su sva dokumenta bila tu.. i na kraju mi kaze "gari nisam ja to namerno nisam znao da je tvoj .. izvini , nemoj da se ljutis , aj mi sada daj 100 dinara "(naravno dao sam mu 100 macola [b)] ) [:)]

i onda skontam ..jbt sta je taj novac od kocke=ukleto brate sada ga gledam i kontam da izadjem sa drustvom i da sve potrosim na neku chast [;)]

/edit

naravno srecan dan zaljubljenih svima koji se tako i osecaju ... a onima koji se ne osecaju zaljubljenim , zelim da se brzo zaljube [:)]

Edited by E jebes baku

fml

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jedan od onih dana, telefon zvoni non-stop, vecinu vremena sam proveo u kolima, svi nesto hoce, svi nesto kukaju, svima nesto fali u mozgu. U stvari problem je sto je dan poceo lose kad umalo nisam ulemao divlju saltersku sluzbenicu u posti na zeleznickoj zato sto mi je rekla da ne moze nesto da se posalje tako kao sto sam ja zamislio (nije bio problem u ceni, nego u tome da bih morao da prepakujem 2000 posiljki), da bih je ja ubedjivao da moze, da bi onda ona sat ipo zvala centralu, razmatrala slucaj i na kraju ipak zakljucila da ne moze. Cela zanimljivost je u stvari u tome sto sam onda otisao u drugu postu i oni mi rekli "a sto ne bi moglo?". Hteo sam da se vratim sa onim racunom i da joj olupam glavu o onaj salter, ali nisam stigao :)

Inace sam danas sasvim slucajno posetio OS Banovic Strahinja na Banovom Brdu i zakljucio da ima nade za nas obrazovni sistem :) Voleo bih da sam ja isao u onakvu skolu, mislim mnogo je kul u hodniku imaju akvarijume sa ribicama, sa piranama, sa kornjacama, sa zecevima, bas ono trip, a napolju leti imaju u pravoj sumi napravljen prostor sa klupama za casove u prirodi. Jedini je problem, kako kaze direktor skole, kad zecevi pobegnu pa krenu da trce po skoli :) Inace dva najveca zeca koje sam ja ikada video, kao omanji prasici :)

Sad razmisljam da li da idem da kuntam ili da ucim...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Inace sam danas sasvim slucajno posetio OS Banovic Strahinja na Banovom Brdu i zakljucio da ima nade za nas obrazovni sistem :) Voleo bih da sam ja isao u onakvu skolu, mislim mnogo je kul u hodniku imaju akvarijume sa ribicama, sa piranama, sa kornjacama, sa zecevima, bas ono trip, a napolju leti imaju u pravoj sumi napravljen prostor sa klupama za casove u prirodi. Jedini je problem, kako kaze direktor skole, kad zecevi pobegnu pa krenu da trce po skoli :) Inace dva najveca zeca koje sam ja ikada video, kao omanji prasici :)

E majke im ga, i opet se ta deca samo ne

Link to comment
Share on other sites

videm sam mnogo dobru ribu u teretani.. ali baš predobru.. nadam se da je iz novog kraja, pošto nemam nameru da muvam u teretani ko neki zeldi.

moram češće da vežbam kad ribe rade aerobik :)

inače dosadan dan, idem da spavam, sutra imam posla.

Link to comment
Share on other sites

izasao u grad sa drugarima, nacugao se sasvim lepo, video savrsenu devojku, i smogao snage da joj se javim iako me je pre mesec i po dana ispalila najstrasnije... ranije sam imao taktiku, ako me riba ispali, onda sam govorio za nju "glupaca, kurva....." kad me je ova devojka ispalila i kad mi je extra ortak rekao "ma ko je jebe glupaca"(da bi se osecao bolje) , pogledao sam ga tako mrko i rekao sam mu "nemoj tako o njoj nikada govoriti jer je devojka savrsenstvo", ma ko me jebe kad sam emotivac, devojka je vrh vrhova... makar sam ponosan na sebe sto sam danas popricao sa njom par minuta, iako mi je sama priprema za to da joj pridjem trajala nekih pola sata... blah...

Edited by Crno-Sunce

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

uspavala sam se, zakasnila na posao, ali sreca kolega razuman chovek, bolesna, kashljem, smrchem i swee shto uz to ide...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...