Jump to content

odnos klasa


Solflaj

Recommended Posts

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa

DAL JE ON NORMALAN?? DAL STE VI NORMALNI ????

NEMOJ DA STAVLJATE OVAKVE LINKOVE PLS !!!!!!!

[puke][barf]

ko shto neko reche......ovo boli ali stvarno..... idite bre ........

Link to comment
Share on other sites

uff, bre.

za wsg niko nije ni prichao da je rogue losh tako da si sad izmislio rupu na saksiji, narodski recheno.

ali za ovo kukanje da su loshi kad su napadnuti.. pa objashnjeno je jedno 3 puta vetj. rogue bi trebao da ownuje suknje i kad ih suknje napadnu prve, kao shto warrior to radi rogueu recimo. koja je poenta klase koja cheka 10 minuta u steltu pored puta da bi ubio nekog ko ima moba na sebi (po tebi rogovi to treba da rade jer su kvarna klasa)? dosadi to jako brzo...

i te priche da se svi zaletju na hilere ide u vodu... tako bi trebalo da ide ali to se desi samo kad si potiv raida... pa i tada te "sluchajno" iseche warrior sa whirlwindom, mag sa aoe, neko vrisne i ako nisi ud zujish ko trut okolo, itd itd.

bottom line

rogue radi ok samo zbog toga shto vetjina ljudi ne zna da igra, kad bi svi znali da igraju svoje klase rog bi ga duvakao samo tako... osim ako ima neki bild koji odgovara nekom bildu neke druge klase ali to je vetj sitnicharenje.

Cujes li ti sebe? Pa normalno da je svako ko napadne prvi u prednosti, cak i warr suknje, zato ne razumem ono tvoje da rogue ownuje i kad je prvi napadnut, pa to retko da dve/tri klase mogu, cak i warr koga rogue prvi napadne u koliko se lepo odigra nema bas neke sanse (normalno da se iskoristi cd). I nisam mislio da cekas 10 min nekoga koji farmuje nego srpljenje u BG-u...

Fear? Sta je to????? [:D] To se jede? UD ftw

Edited by mija...

...

Link to comment
Share on other sites

Istina ovo sto mlohi kaze.

Rogue ima toliko "onesposobljavajucih" efekata, da sa svim cooldown-ima moze da te zajebava sto godina :)...

Da, to je istina.

Drugar cepa Rogua. Znaci kidanje mozga sta radi.

Ima gomilu nekih sranjca koje baci, a kada zagusti samo zbrise, onu njegovu cipelicu, pa stealth, pa aj ponovo udri. Znaci zajebavanje do besvesti.

Ja igram Dwarf Paladina vec 10 meseci i vecina ljudi koje poznajem je napustila paladina i kreirala nekog drugog lika. Smorili se ljudi.

Meni lezi, jer sam odlicno uskladio Holy i retri stablo. Odlican hiler, prosecan udarac, ali ume da odvali SOC, Holy shock, ROF.

Ima pala lepih stvari, samo treba znati kao i za sve ostale rase, sta i kada u kom trenutku upotrebiti.

Link to comment
Share on other sites

Koja je fora sa tim da kad prestanesh da igrash wow morash da obrishesh sve charove i cancelujesh account , nije ovaj jedini , sa mog servera ih znam nekoliko, ne kapiram zar jednostavno ne mogu da prestanu da igraju , cist debilizam imo . Nije mi ga zao...

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Ja napadam prvi mage round house kickom koji sam nauchio od chucka .... berserk + ap + trinketi + pom = dead rogue ... 1 spell = 1 dead shit ... rogue najgora klasa ... za lopova i jeste to da umre prvi u samoci buhahah

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Da, to je istina.

Drugar cepa Rogua. Znaci kidanje mozga sta radi.

Ima gomilu nekih sranjca koje baci, a kada zagusti samo zbrise, onu njegovu cipelicu, pa stealth, pa aj ponovo udri. Znaci zajebavanje do besvesti.

Ja igram Dwarf Paladina vec 10 meseci i vecina ljudi koje poznajem je napustila paladina i kreirala nekog drugog lika. Smorili se ljudi.

Meni lezi, jer sam odlicno uskladio Holy i retri stablo. Odlican hiler, prosecan udarac, ali ume da odvali SOC, Holy shock, ROF.

Ima pala lepih stvari, samo treba znati kao i za sve ostale rase, sta i kada u kom trenutku upotrebiti.

ma ti igrash dwarf paladina,tvoje mishljenje nije bitno [;)]

Link to comment
Share on other sites

Lik je shvatio da je WOW imitacija zivota, krajnje je bilo vreme da prestane ako nemate meru u necemu bolje da prestanete sa tim, kratko jasno.

Ja sam srecan sto je covek uradio ovo, to znaci da je shvatio i da je dosao do tog dela da gleda WOW kao glupu igru za bacanje vremena sto i jeste.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Lik je shvatio da je WOW imitacija zivota, krajnje je bilo vreme da prestane ako nemate meru u necemu bolje da prestanete sa tim, kratko jasno.

Ja sam srecan sto je covek uradio ovo, to znaci da je shvatio i da je dosao do tog dela da gleda WOW kao glupu igru za bacanje vremena sto i jeste.

objasni razliku izmedju WoW-a i RLa pa da ti odgovorim

Link to comment
Share on other sites

Pa veoma je lako, poistovecivanje sa likom u WOWu, prijatelji koje ne poznajes uzivo, uopste sve.

Na kraju ispada da pola tih u WOWu nisu isti kao i u RL i to sve ima jake posledice na zivot i na psihu onoga ko igra, potpuno se gubi orijentir sta je WOW, vise se to ne smatra igra vec se smatra nacin zivljenja sto je potpuno pogresno.

Vidjao sam ljude koji pricaju kao u WOWu i ponashaju se kao u WOWu to je sve podsvesno ali tako je.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...