Jump to content

sav taj pink


Recommended Posts

jel se secate kad je b92 napravio sav taj folk, srali su po svima zivima, ali se pink osetio veoma prozvan i ugrozen, pa su zvali po emisijama pevacice da se pravdaju kako one eto posteno rade svoj posao, imaju samo grand show, to je sve i emituje se samo jednom nedeljno (sada 2 ili 3 puta nedeljno)

i na kraju napravise emisiju sav taj folk, kao da pokazu kako su oni darezljivi i dobri, i brinu za napaceni srpski narod pa dele i sakom i kapom, a najveca nagrada fabia

i to je tako islo dok je mitrovic mislio da treba, a sada kad misli da se oprao od b92, prestao je kviz

toliko o brigama o napacenom srpskom narodu :)

Link to comment
Share on other sites

Za pocetak mrzim pink, a bogami i Be 92

Sav taj folk je cool emisija,jedino sto me je smaralo je sto su toliko srali po Slobi te smrdljive demokrate,da mi se smucilo.Nemojte pogresno da me razumete, Sloba je djubre najgore na svetu,ali misljenja sam da su stvari ostale iste,samo sto se ne zove socijalizam nego demokratija,sad je frka sto nemas na koga prstom da pokazes,jer svi kradu.

Obito.jpg

Rancid Blade

Just another manga freak

Link to comment
Share on other sites

problem je sto nam upropasti decu sa svi onim ruzicastim baljezgarijama... jebte procitah negde da se na brucosijadi raspadaju od narodnjaka... pu bre...

jebesh brucoshe .. da vidish tek kako praziluk viri na apsolvetskim zurkama/exqrzijama [:D]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

a onaj mitrovic ..dercina, covek toliko voli kes da to nije normalno, mislim kupio je sebi avion, pa kad je skontao da mu ne treba poceo da ga izdaje
pa i ja bih to radio,...

cini mi se da je vec bila slicna tema,i tu se zestoko pljuvalo i po mitrovicu,i pinku,i b92,...

da pink propagira cist sljam od ljudi i muzike istina je,...da mitrovic ima para istina je,i coveka bole patka za glup narod i bogati se na njima...jbga svako nalazi nacin da zaradi...neko ovako,neko onako,a on na tudjoj gluposti...

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

pa paralela izmedju te dve emisije ni ne moze da se nadje, vec su ovi napravili kviz s tim imenom, da bi pokazali narodu kako su plemeniti. mislim mogli su oni da naprave kviz i s nekim drugim imenom, ali onda se ne bi povezalo da se to oni ciste od optuzbi.

mitrovic jeste da se snasao ali je picka neidjena. mislim covek je bio u rock bendu a sad mlati pare na najgorem sundu. mislim to nije ni sund vec glupost, idiotluk, a glupa srpska deca ne mogu da skontaju sta je dobra pesma sta nije, vec ono sto cuju po folkotekama ili ovako negde dva tri puta, postaje hit. znaci ako se vrtis dosta po raznim mestima hit ti je obezbedjen

bas sam proletos rasporavljao to sa nekim klincem iz ulaza. posle beovizije ja ga pitam jel ti se svidja pesma od ogija, on kao kaze sranje mu je definitivno. posle nedelju dana covek obozava pesmu

tako ide i sa zvezdama gradna i ostalom ekipom

a za sve je najzasluzniji pink. nekad su tu bile i emisije o stranim bendovima itd.

da ne pricam o kakvim temama se pricalo u city-u tamo 96/7.

sad mi u cityju (ukoliko jos postoji) govore o tome kakvu ceca pije kafu i ciji lak koristi

uzas

Link to comment
Share on other sites

To vam je deco mentalni sklop... Srbija do svemira...and back...

...Inace B92 gledam jer jedino tu mogu ponekad da nahvatam nesto

kvalitetno od programskog sadrzaja... Sto se sav taj folk fazona tice,

jebiga to je jos samo jedna u nizu "bockalica" ovog usnulog sveta koji

je cini se suvise brzo zaboravio kako smo ziveli, koga gledali na TVu,

sa kime ratovali i kome pare u banku ostavljali... Moraju konstantno

da provociraju ljude da bi ovi poceli da koriste svoj kikiriki-mozak,

jer ionako tonemo uveliko...

A sto se pinka tiche......kad sam ukebao grand paradu u kojoj je neka riba pevala

pesmu "sexy robot" pomislio sam u sebi: "niggeru, momche, sad si SVE video".

Ono je dno dna... I sta posle klinke koje bez roditeljskog nadzora slobodno gledaju

tu emisiju da misle...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

najveci problem je u ovoj zemlji je upravo to sto se svi bave svojom okolinom i kompetentni su da komentarisu svakoga okolo i znaju sta bi i kako/gde/sta trebalo itd, sta vas bole kurac ako vas niko ne ugrozava, live and let die. uostalom koji ste vi faktori da bilo kome mozete bilo sta da priserete, tek ste se ispilili a nasli ste za shodno da serete ostalima okolo. "prvo pogledaj u svoje dvoriste pa onda u komsijino" or smtha like that :D. ali naravno kao i svaki drugi srbin i vi mislite da ste savrseni i da bi trebalo da bude bas onako kako vi mislite...don kihoti koji tripuju da ce promeniti ceo narod ? sto pre shvatite cinjenicu da srbija i jeste grand parada i da su nam svuda spanske serije i sve je pink bice vam lakse, a ako ne mozete da zivite sa tim ili nadjite mesto koje vam vise odgovara ili stfu :D

b92 pokusava da uradi isto sto i pink - da budu mainstream, samo sto je razlika u nacinu - pink prosto da narodu sta narod oce, dok b92 namece naciji neki "evropski trip" u kome u sustini uglavnom mi sami sebi seremo usta jer sami sebe napusavamo, i jos uz to treba da glumimo neke urbane fegete i sta ja znam i oni povodljivi se primaju na to, sustina je ista - odrastite - svi to rade zbog para jer u ovoj zemlji drugi razlozi ne postoje.

to sta ko slusa i gleda je u potpunosti stvar intime, zna se na kojim mestima i kojim danima se pusta koja muzika, pa ako zelis/ne zelis da je slusas onda bude/nemoj da budes tamo. glupo je optuzivati muzicare/glumce/voditelje/vlasnike televizija/peto-deseto za bilo sta jer oni nikoga ne prisiljavaju na slusanje/gledanje istih. sto bi rekao djole - krivi smo mi, ali svako kao pojedinac zato sto vise truda ulaze u kritikovanje drugih nego samog sebe ie rada na samom sebi.

tema je suvise obimna i moze se toliko razvuci da postovi budu kilometarski, ja na to ne zelim da gubim vreme, skapirajte da stvari promeniti ne mozete, nije bitno da li bi promena donela nesto bolje ili bi bilo drugo sranje ista ambalaza, prosto ne mozete nista promeniti, ako imate zivaca na bacanje onda se nervirajte ako ne onda iskulirajte ;D

p.s nisam nameravao nikoga da uvredim postom a ako se i pored toga neko nasao uvredjenim , savrseno mi seva paja :D

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

...Inace B92 gledam jer jedino tu mogu ponekad da nahvatam nesto

kvalitetno od programskog sadrzaja...

samo da dodam na svoj predjasnji post apropo ovoga da b92 ima neke dobre emisije/serije/itd a u svom postu ja sam vise mislio na "politicki i zivotni trend" iste televizije

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Heh Zola se oglasio :)

Ljudi imate sad na tv tonu kanala. Imate net sa milion stanica sa najrazlicitijim radio/tv stanicama, gomilom informativnog/zabavnog sadrzaja.

Uzivajte, ne gledajte TV.

Pink je govno od TV, bas kao sto je i b92, sa izuzetkom par serija (inace ja sam sebi tek pre par dana priznao da je b92 govno...isuvise dugo sam za pojam b92 vezivao radio b92).

Posto je ovo jedno 50-ti topic u zadnje vreme na ovu temu, ne znam sta da vam kazem :)

A grand show gledati jeste da je bolno ali je i smesno istovremeno. No ipak one plesacice imaju super batake.

Mali edit : i dalje sam za krivicno gonjenje Sase Popovica zbog zloupotrebe dece, snimaka gde maloletnici locu MB pivo i slicnih sranja. Nikad necu prezaliti sto ga ne zgazismo kolima neke 93-94-95

Edited by pER tU aMOR
Link to comment
Share on other sites

cekaj, ja bas mislim da sam na neki nacin ugrozen

jebi ga, jedino mesto koje je ovde u somboru radilo duze od 12 a nije pustalo narodnjake vec rock je zatvoreno posle 8meseci postojanja, coveku se nije isplatilo

a do pre 5 godina bila su samo dva mesta koja pustaju narodnjake, ili koja li je to vise vrsta muzike

rebraca je u centru grada otvorio kafic, malo veci, nikad nije bilo nista sem kafica u kome se pustala strana muzika i to u glavnom novi hitovi

sad je covek mesto pretvorio u folkoteku, vise mu se isplati

jebi ga, znam da je kes lep, ali sto malo ne moze narod da se kultivise

mislim sta se slusalo u zemlji pre 10-15-20 godina a sa sada

pri tom najvise mislim sta su slusali mladji

----------------------------------------------------

b92 nekad preteruje kad pljuje po drugima, ali jbg kontam da je to samo da bi podsetili narod u kakvom kurcu smo bili, posto mi to lako zaboravljamo ko nas je karao, mislim radikali su nam najpoluparnija stranka

al jbg, takva smo izgleda nacija, nikad civilizovano drusto od nas

Link to comment
Share on other sites

kao sto rekoh pare su glavni cilj za sve ovde, jako je malo entuzijasta...

a to u kakvom smo kurcu bili i ko nas je karao... i danas smo u kurcu samo sto nas karaju drugi...nas=narod, mene niko ne kara tnx but no tnx :P

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

sto pre shvatite cinjenicu da srbija i jeste grand parada i da su nam svuda spanske serije i sve je pink bice vam lakse, a ako ne mozete da zivite sa tim ili nadjite mesto koje vam vise odgovara ili stfu :D

sve sto si napisao stoji, ali ovo je posebno velika istina koje vecina nije svesna...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

b92 pokusava da uradi isto sto i pink - da budu mainstream, samo sto je razlika u nacinu - pink prosto da narodu sta narod oce, dok b92 namece naciji neki "evropski trip" u kome u sustini uglavnom mi sami sebi seremo usta jer sami sebe napusavamo, i jos uz to treba da glumimo neke urbane fegete i sta ja znam i oni povodljivi se primaju na to, sustina je ista - odrastite -  svi to rade zbog para jer u ovoj zemlji drugi razlozi ne postoje.

Zar nije Zeki hteo da radi na B92 kao voditelj? [:0]

Edited by Ivan
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...