Jump to content

Zasto mrzeti alijansu


Solflaj

Recommended Posts

Za pocetak bih zamolio pristalice alijanse da osnuju topic ''Zasto mrzeti hordu''

cisto da ne kazu da sputavamo svestranost.

Zasto mrzeti alijansu???

Ja imam 2 razloga:

1. Gayevi:

-Prica mi ortak da je sa Tauren Shamanom blejao na sve strane,naidje on na gnoma ili patuljka(nisam siguran)koji je isti level kao i on.Zamoli ga gnom\patuljak da ga ne siba,i moj ortak produzi dalje,par mina kasnije,pojavljuje se patuljak\gnom sa jos 3 ortaka i razbiju ga.Gay zar ne?

-Evo iz prve ruke.Ulazim u WC,kad tamo gnom 23 lvl,ja iako sam bio 20,posaljem peta i krenem da pisam strele po njemu,on se nesto gubi,kad odjednom s ledja me napadne drugi gnom,60 lvl!!! (i naravno,ubija me)

Znaci 60 lvl,da me je ostavio da ga lesim do 100 h. mogao je da me ubije u 1 udarcu,da ne pominjem da je branio ortaka koji je veci lvl od mene.

Gay zar ne?

2. Sam izgled(totalno subjektivno)

-a brate,izgledaju skroz krsh.Ako hocu priesta,naravno da cu pre uzeti Trolla sa cool punk frizurom nego jadnog humana.Za warriora nema boljeg od orca.Iako je druid prvenstveno elfovski,mnogo bre gotivnije kad vidim mrcinu od taurena u istoj ulozi.

Kao sto rekoh,2. razlog je potpuno subjektivan.

S obzirom da sam daleko od laika,ali i od pro igraca,uveren sam da ce iskusniji da nadju jos malo prljavstine

Obito.jpg

Rancid Blade

Just another manga freak

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja mislim da su svi ti tripovi s "mrznjom alijanse" ,"alijansa je gay" i sl. cisto foliranje.Po kojoj logici ti na osnovu jednog slucaja ,koji ti je prepricao ortak (?),mozes da okarakterises hiljade igraca kao gay i sl.Sve sto si ti nabrojao desava se i na hordaskoj strane,koja ima isto gayeva koliko i alijansa,s tom razlikom sto imaju i Shamana koji je najshabanskija klasa ikad,paladin mu nije ni do kolena po shabanluku....

Totentanz = Cold Fingers = OpT1mUs

Link to comment
Share on other sites

ljudi ko ljudi i na hordinoj i na alijansinoj strani. imam likove u obe frakcije i ne mrzim ni jedne ni druge. ako cemo o gaynosti mene su sinoc na stormreaveru gankovali orc hunter 23 lvl, troll priest 30 lvl i orc shaman 27 lvl u chared valeu u stonetalonu dok sam radio tri glupa questa.

ovo mi je samo najsveziji primer a imao sam ih bezbroj...

Link to comment
Share on other sites

evo razloge zasto nevolim A

mrzim da se vicaram po onim sumetina ma ubija oci ,vako lepo ko covek pustinja pogled pred tobom,nacisto ruzno izgledaju gnome pogotovo,jedino elfovi inekako,a vako kad tauren ili ork zamgangura najlepse izgledaju :)

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Pa da.... vazno je da budemo lepi...

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

E brate ja igram ovu igru vec evo sad za koji dan godinu dana! Inace imam maga human 60 lvl dwarfa 35... imam i par slabijih altova na hordi. Ali vi koji kenjate kako je alijansa gey i kako samo ona gankuje a horda je dobra.... pa vi bre nemate pojma sa wowom!!! Pa meni bre kod booty bay-a jebase majku!!! Dupe su mi pomerili ismedju 30 i 40 lvla. Pa dodju tri samana i karaju me ceo dan u mom kampu za kvestove. JBT ispred ulaska u SM!!! Pa jel treba 15 puta da zaginem da bi usao u jebenu instancu???!!! PA o cemu onda pricate ljudi...Kad sam nabio 60. lvl otisao sam i kao covek se 2 sata izivljavao na jadnicima u STV. Inace ne gankujem, ali pederi postoje na obe strane i ne mojte kriviti samo alijansu. Sto se tice paladina, kolko znam prosecni saman dobije prosecnog paladina istog skilla 1v1! Inace kad bih ja krenuo kao Solflaj da pisem svaki put kad me neko gankuje, pa bilo bi 30 strana ovde...

Link to comment
Share on other sites

Za pocetak bih zamolio pristalice alijanse da osnuju topic ''Zasto mrzeti hordu''

cisto da ne kazu da sputavamo svestranost.

Zasto mrzeti alijansu???

Ja imam 2 razloga:

1. Gayevi:

-Prica mi ortak da je sa Tauren Shamanom blejao na sve strane,naidje on na gnoma ili patuljka(nisam siguran)koji je isti level kao i on.Zamoli ga gnom\patuljak da ga ne siba,i moj ortak produzi dalje,par mina kasnije,pojavljuje se patuljak\gnom sa jos 3 ortaka i razbiju ga.Gay zar ne?

-Evo iz prve ruke.Ulazim u WC,kad tamo gnom 23 lvl,ja iako sam bio 20,posaljem peta i krenem da pisam strele po njemu,on se nesto gubi,kad odjednom s ledja me napadne drugi gnom,60 lvl!!! (i naravno,ubija me)

Znaci 60 lvl,da me je ostavio da ga lesim do 100 h. mogao je da me ubije u 1 udarcu,da ne pominjem da je branio ortaka koji je veci lvl od mene.

Gay zar ne?

2. Sam izgled(totalno subjektivno)

-a brate,izgledaju skroz krsh.Ako hocu priesta,naravno da cu pre uzeti Trolla sa cool punk frizurom nego jadnog humana.Za warriora nema boljeg od orca.Iako je druid prvenstveno elfovski,mnogo bre gotivnije kad vidim mrcinu od taurena u istoj ulozi.

Kao sto rekoh,2. razlog je potpuno subjektivan.

S obzirom da sam daleko od laika,ali i od pro igraca,uveren sam da ce iskusniji da nadju jos malo prljavstine

Brate to nema nikakve veze sa alijansom...

smradova ima na obe strane...

/me diskretno gleda u NemaN!~!! -a....

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

aaa, pa gde je orly , nemoze to tako :D

ARLY.jpg

stvarno retardiran topic, verovatno igrash wow manje od mesec dana ,pa nisi bash upucen, kretena ima na sve strane ,a ti pamti pa vrati, uostalom zashto igrash na pvp serveru ako cesh gnomima koji prolaze da kucash /wave . Zato kos lista ftw...

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

1. Gayevi:

-Prica mi ortak da je sa Tauren Shamanom blejao na sve strane,naidje on na gnoma ili patuljka(nisam siguran)koji je isti level kao i on.Zamoli ga gnom\patuljak da ga ne siba,i moj ortak produzi dalje,par mina kasnije,pojavljuje se patuljak\gnom sa jos 3 ortaka i razbiju ga.Gay zar ne?

-Evo iz prve ruke.Ulazim u WC,kad tamo gnom 23 lvl,ja iako sam bio 20,posaljem peta i krenem da pisam strele po njemu,on se nesto gubi,kad odjednom s ledja me napadne drugi gnom,60 lvl!!! (i naravno,ubija me)

Znaci 60 lvl,da me je ostavio da ga lesim do 100 h. mogao je da me ubije u 1 udarcu,da ne pominjem da je branio ortaka koji je veci lvl od mene.

Gay zar ne?

Pa? Da li ti je on neprijatelj ili ne? Bre, ja ubijam sve shto stignem... da sam 60lvl i da vidim 1lvl ima da ga roknem... shto me potseti kada sam sa magom bio 50lvl udjem na brod u BB i tamo vidim tri hordina igracha lvl 15-20 i ubijem ih sa arcane explosion [:D]

I vishe je gej da ti bude zhao, i smilujesh se i poshtedish nekog nego da ga ubijesh!!! ko devojchice ste bre... (go cry to ur mommy, dont cry here on the forums "KMEEE KMEEEEEEE")

Iako je druid prvenstveno elfovski,mnogo bre gotivnije kad vidim mrcinu od taurena u istoj ulozi.

To shto se ti palish na krave... do je tvoja stvar [;)]

Ja se vishe palim na elfice i humanke nego na krave [;)]

A i to je sve stvar ukusa... ako se tebi vishe svidjaju krave onda jebi krave... ali nemoj da kazesh da su humanke odvratne [;)]

I nemoj da serete da su shamani i paladini imba klasa i da je jedna vishe imba od druge ako nemate 60lvl te klase... STFU girls!!! i da ponovim... (go cry to ur mommy, dont cry here on the forums "KMEEE KMEEEEEEE")

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

sve ove priche su glupe do jaja jel ja mozda znam 2 lika koji nemaju i horde i alliance karaktera ..

sad [:D] znash 3 lika... plus imam samo trollove

I nemoj da serete da su shamani i paladini imba klasa i da je jedna vishe imba od druge ako nemate 60lvl te klase... STFU girls!!! i da ponovim... (go cry to ur mommy, dont cry here on the forums "KMEEE KMEEEEEEE")

misliiim, jesu imba jebote.. ne moram da ih igram 6 meseci svaku klasu da bih znao kakva je choveche.

paladin je imba u pvp-u kakav je blizzard postavio (mislim naravno na battlegrounds-e). netje on mnogo dmg-a da radi [khm] ghay [/khm], ali brani zastave sam protiv 3-4 hodasha dok ne stigne pomotj... nenomalno je glupo to od strane blizzarda. ko je duzhe u mmoprg vodama kapira da takva klasa sluzhi prvenstveno za griefing... to jest da napakosti protivniku maximalno. prokleti blizzard menja paladine i shamane 100 puta, doradjuje ih i mazhe nam ochi da ih nerfuje a recimo nisu popravili racial trollovima od samog pochetka igre chinimi se. potpuno neupotrebljiv racial.

shaman je recimo jachi 1vs1 i uopshte je najjachi balans klasa kod njega, ali on u blizzardovom pvp-u sluzhi samo za windfury totem ukoliko je u raidu/grupi. brzo pada i ne mozhe da bezhi. ne mozhe da baci shtit i lechi sebe i druge kao pala i nema plate. ali on radi kolki tolki dmg protivnicima. seche suknje kao sir. ratnik je pored svega... dok je pala samo tu kao neki civil ili medic... smara

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...