Jump to content

KONACNO!!!!


evgeniy

Recommended Posts

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Reko sam drugu iz NiSha da mi uzme Gameplay br. 1, jer ga nema kod mene. Znaci sutra mi stize i WoW a i Gameplay sa DVD-om. Shta mi josh treba ???? Valjda nishta vishe a? Video sam da prichate o nekim AddOn-ima jel mi je i to potrebno? Josh samo da uplatim 20h preko poshte i miran sam.

Shta mi josh fali za normalno igranje?

uplati flat pristup nije preko 500 a mnogo vredi jer ce ti tih 20 sati otici veoma brzo(josh ako si jedinac a komp u tvojoj sobi...)

edit: kad dobijesh ISDN dok igrash wow iskoristi obe linije da bi ti protok bio 128 mada tada neces moci da koristish fon

Edited by Ankanar
Link to comment
Share on other sites

"josh ako si jedinac"

lol pa kakve to veze ima ? rofl pa josh brze ce mu otici ako mu burazer / seka igraju ... lol osim ako mozda nema extra veliko zadovoljstvo da ih gleda kkao igraju ili pak samo oni ne troshe vreme ...

pala iq

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

"josh ako si jedinac"

lol pa kakve to veze ima ? rofl pa josh brze ce mu otici ako mu burazer / seka igraju ... lol osim ako mozda nema extra veliko zadovoljstvo da ih gleda kkao igraju ili pak samo oni ne troshe  vreme ...

pala iq

ja preko dana ne igram zato shto me sestra smara da igra simse burazer vechito ima neshto da radi a da sam sam ja ne bi gasio wow.... mada ne znam zashto ti odgovaram uopshte...

Link to comment
Share on other sites

ja preko dana ne igram zato shto me sestra smara da igra simse burazer vechito ima neshto da radi a da sam sam ja ne bi gasio wow.... mada ne znam zashto ti odgovaram uopshte...

da se ponovim ...

PALA IQ !!!

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Slobodno igraj na dunemaul-u, ja sam do 45lvl igrao na dunemaulu na 56k dok nisam uzeo adsl i nije bilo problema, cak par ljudi koje znam igraju MC sa 56k modemom i jos su pristovi i nemaju problema, bitno je samo da sve stavis na low u grafickim podesavanjima i da ne opteretis mnogo igru sa addonovima.

Ja ti savetujem dunemaul hordu, ima dosta ok nasih, u stvari toliko da se u og dosta puta prica samo nas (sto srpski sto bosanski sto hrvatski) i mnogi su poceli da leveluju altove tako da ces imati i pomoc. Ako se odlucis za allije i tamo ima dosta nasih tako da neces biti sam.

Paladini su stvarno retardiran! Danas grindujem elemental fire u Arathi Highlands i pala koji je prethodno prosao pored mene kada sam bio full sad se zalece na mene i mojih 15% helta i 0 mane!!!!!! Posle sam ga nasao u AB, naravio spit i rude makro i samo njega jurio, a najsladje je bilo sheep i spit.

Edited by /7ETPOC

i tako ....

Link to comment
Share on other sites

Nisam preminuo....niti pushtam bale po tastatury..........

JBG moram sad da odem i da im jebem majku svima tamo......

Zvao me neki lik iz Computer Land-a i rekao da ce igra stici tek u sredu jer su je danas poslali zbog nekog usranog sajma.... a mozda i u cetvrtak..... JAO!!!!!!

neka me neko prosvetli i kaze barem jedan razlog da ne odem i karam im sve milo ili da ih ne psujem preko mail-a [naravno tek kad igra stigne].

I ???

Edited by deGrasso
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...