Jump to content

KONACNO!!!!


evgeniy

Recommended Posts

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hehehe, pa nije ti zacrtano i nije da nemozhesh da promenish server, klasu i rasu kad god hocesh!!!

poenta je da se zabavljash dok igrash. Idi na WoW official sajt i prelistaj sve klase i rase i izaberi shta ti se najvishe dopada (ionako cesh posle par dana hteti da menjash) :)

i glavna poenta igrice je: sve ima svoje...

kad porastesh koji mesec shvaticesh :)

c ya ingame

i samo da dodam, glupana i tupana ima koliko hocesh i vodi rachuna o tome ko te savetuje, jer ljudi LAZHU..

Edited by batina

nema te logike koja ce me zaustaviti

Link to comment
Share on other sites

Ma po meni je paladin smor .. sta oni rade !?! U instansima sluze samo da ozivljavaju !

Sto se tice alijansa/horda .. ne razumem kako mozete da igrate sa hordom, mozda jesu normalniji likovi ali kad ih vidim kako su odvratni(ona krava odvratna i ork koji kao da jase macku a ne vuka!), pa jos oni njihovi debilni gradovi gde se vrtis u krug kao majmun !

A to koju ces klasu da uzmes .. zavisi da li igras PVP ili PVE. Po meni je Rogue tata za PVP !

PVE je sranje !

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Hvala vam puno! Stvarno ste likovi. Pozdrav Ankanaru zato shto je pala [ i ja sam bio/jesam u igraonici ]. Dali ste mi puno korisnih saveta. Hvala.

[Ankanar] kazi mi neshto o gameplay casopisu npr. koja mu je cena? Sigurno se isplati nego dugocasovno smaranje na internetu. I da li je dovoljan samo taj patch ili ih ima vishe?

Naravno da cu na PvP. I naravno da cu Alliance. I naravno da cu...... da igram........ali .... ne 29h.....dnev....no....ergh. [coughing] ergh...da. [uzgred niko ne moze da igra 29h dnevno vec samo 24, samo]

Zaboravio sam ovo.... Ja sam hteo da kad prodje ovaj mesec free igranja uzmem karticu iz CompLanda. Koshta 2hiljade i neshto [ i forgot ]. Sta vi mislite? Ovo ili kartica?

I neka mi neko objasni poruke... mislim na skracenice tipa WTS, WTB, WTF [znam ove] i josh neke LFG [looking for group] itd. Neke uobicajene koje koristite uglavnom.

Edited by deGrasso
Link to comment
Share on other sites

gameplay (ovo sam vec spomenuo u nekom topicu) je stari gamer (znachi isti oni likovi) koshta 230 din i imash josh gomilu pacheva, demo i filmica na tom dvd-u. Veruj mi isplati se vishe nego skidanje sa 56k ili isdn. samo taj pach treba to je full 270mb. a shto se tiche 29 sati igranja veruj mi moguce je i ako sam upoznat sa chinjenicom da dan traje samo 24h [:D][:D][:D]

edit: gameplay br. 1 ima pach

Edited by Ankanar
Link to comment
Share on other sites

Ma po meni je paladin smor .. sta oni rade !?! U instansima sluze samo da ozivljavaju !

Sto se tice alijansa/horda .. ne razumem kako mozete da igrate sa hordom, mozda jesu normalniji likovi ali kad ih vidim kako su odvratni(ona krava odvratna i ork koji kao da jase macku a ne vuka!), pa jos oni njihovi debilni gradovi gde se vrtis u krug kao majmun !

A to koju ces klasu da uzmes .. zavisi da li igras PVP ili PVE. Po meni je Rogue tata za PVP !

PVE je sranje !

Ta moja odvratna krava bi ti kicmu zavezala u mashnu i stavila oko vrata tvom

"Ally rogue-u" [xx(]

learn to obey before you command

Link to comment
Share on other sites

Evo gledajte sad:

Stigo mi mail iz Piramide [tu sam narucio] i kaze da je igrica engleske verzije i to da nisu mogli u petak i subotu nego da ce kolegenica [jebem joj majku] otici do post expressa i dati im igru sutra [ponedeljkom] i da ce ona stici do 12h sutradan.

Pa jebem im majku svima iz piramide i post expressa [iako ljudi nisu krivi drugi su po redu posle piramide, jbg] zashto sam narucio igricu majmuni jedni usrani.

I sad cu kad stigne Wow da kazem postaru da odnese i vrati, a ja cu naruciti na neko drugo mesto... pussy im materina..... [:(!] [:(!] [:(!]

STOKE RUZNE !

RETARDI GLUPI USRANI

Edited by deGrasso
Link to comment
Share on other sites

Evo gledajte sad:

Stigo mi mail iz Piramide [tu sam narucio] i kaze da je igrica engleske verzije i to da nisu mogli u petak i subotu nego da ce kolegenica [jebem joj majku] otici do post expressa i dati im igru sutra [ponedeljkom] i da ce ona stici do 12h sutradan.

Pa jebem im majku svima iz piramide i post expressa [iako ljudi nisu krivi drugi su po redu posle piramide, jbg] zashto sam narucio igricu majmuni jedni usrani.

I sad cu kad stigne Wow da kazem postaru da odnese i vrati, a ja cu naruciti na neko drugo mesto... pussy im materina..... [:(!]  [:(!]  [:(!]

                                STOKE RUZNE !

                                RETARDI GLUPI USRANI

Speaking like a true paladin... [:p]

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

brate shta da radim kad sam popizdeo. Zar ti nebi da te neko ebe u mozak oko WoW-a? Pa i da je neshto drugo..... ali WOW!!!!!????!!!!!

sad sam calm kao shto vidite ali nije okay da me neko zajebava [psovka], zar ne?

Ajde neka neko kaze neshto da se smirim i neka mi skrene paznju na neshto drugo npr. shta mi josh preporucujete?

Idem na Haomarush zato shto je population medium [mozda ni ovde nebi trebao ali jbg ne mogu sad na neki africki server da idem] i ima nashih...

Link to comment
Share on other sites

jebote, znaci samo ako ne stigne u utorak, jebali su jeza u ledja. Bice [b)] cela Piramida.

Ankanare nekako mi lepshe da igram sa nashim likovima. Neznam kakva iskustva ti i ostali imate, ali meni je zuper kad vidim nekog npr. Radoslav, srce mi se opusti. tako barem znam da i srbi postoje. Kazite mi na koji server od dole navedenih:

- SkullCrusher

- Arathor

- Haomarush

- Dunemaul

- Dragonmaw

Shta vi mislite?

Link to comment
Share on other sites

Evo gledajte sad:

Stigo mi mail iz Piramide [tu sam narucio] i kaze da je igrica engleske verzije i to da nisu mogli u petak i subotu nego da ce kolegenica [jebem joj majku] otici do post expressa i dati im igru sutra [ponedeljkom] i da ce ona stici do 12h sutradan.

Pa jebem im majku svima iz piramide i post expressa [iako ljudi nisu krivi drugi su po redu posle piramide, jbg] zashto sam narucio igricu majmuni jedni usrani.

I sad cu kad stigne Wow da kazem postaru da odnese i vrati, a ja cu naruciti na neko drugo mesto... pussy im materina..... [:(!]  [:(!]  [:(!]

                                STOKE RUZNE !

                                RETARDI GLUPI USRANI

ZOMG [:p]

btw dodji na haomarush

Link to comment
Share on other sites

Reko sam drugu iz NiSha da mi uzme Gameplay br. 1, jer ga nema kod mene. Znaci sutra mi stize i WoW a i Gameplay sa DVD-om. Shta mi josh treba ???? Valjda nishta vishe a? Video sam da prichate o nekim AddOn-ima jel mi je i to potrebno? Josh samo da uplatim 20h preko poshte i miran sam.

Shta mi josh fali za normalno igranje?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...