Jump to content

konzumacija


Recommended Posts

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nemash ti pojma, bez ljutnje, ali ajvar kako ga je moja baba pravila je bio ZLO, i secam ga se kao MEGAZLOG.

Moja keva tvrdi isto shto i ti Klinac, da u ajvar ide patlidzan.Nije volela svekrvu i nikada joj nije uzela recept.I danas kad napravi ajvar pita me kakav je.A ja lazem.Da sestra slucajno nije jednom prepisala na parce papira recept - ja bih i do sada jeo normalan dzem od sljiva.A jedem MEGAZAO dzem.Baba je bila kralj.

Sto ce reci, NE VOLIMO GLOOPI PATLIDZAN U AJVARU - I NIKADA GA NECEMO PRIHVATITI KOLIKO GOD NAM FABRIKE POKUSAVALE DA UVALE DOTICNU SMESHU DA BI SEBI NAPRAVILE VISE ROBE SA MANJE PARA.

Evo sad mi mirishe ajvar. De si baba 100 godina :D!? = Twilight Zone = Turururrr rr uuuu ruu ru

Link to comment
Share on other sites

Ne ljutim se što kažeš da nemam pojma ali me izluđuje kad je neko tvrdoglav bez osnova.

NI U JEDNOM KUVARU (bilo na internetu bilo na papiru, a imam ih dosta) NE POSTOJI AJVAR BEZ PATLIDŽANA! A tek to što pinđur iliti pindžur nema veze sa plavim paradajzom već običnim to je posebna priča...

Tajna ajvara je znati ga spremiti, a ne da li ima patlidžana ili ne.

Evo ti i u engleskoj wikipediji čak ima:

http://en.wikipedia.org/wiki/Ajvar

Probao sam ajvar od različitih ljudi, od keve, od babe, od baba-tetke, od ribinih baba, od ribinih keva, od komšinice, kupovne, itd... Bilo je užasnih, bilo je odličnih ali svi su imali patlidžan, to je ajvar i nije nikakva podvala a ponajmanje je pindžur...

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

Ma ajwar je ajwar kako god da okrenete. Moze i sa patlidzanom i bez, paprike su bitne. One crvene, welike, lepe...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

inace...bila bi genijalan degustator za duvan za nargilu

noooooo, grrrrr, konkurencija [:0]

limun i narandza mogu da prodju,

arak ftw, pa ni kucu da ne mogu da pogodim [:D]

da imam stalno kesha ne bi iz sheherezade izlazio, mada od kako mi se ortak tamo napio, bash me i ne gledaju neshto lepo gazda i njegov sin [:(]

Edited by SoulstormM
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...