Jump to content

konzumacija


Recommended Posts

.. posle toliko godina konzumiranja imlek jogurta i raznoraznih sokova , mogla bih ladno da postanem konzument u nekoj fabrici .. i bilo bi mi do jaja ..

a juce mi je pala ta ideja napamet kad sam htela da popijem malo "la vita" soka i zakljucila da su promenili kvalitet i to samo po mirisu :P ... tj. postali su isti kao i svi oni seljacki sokovi sto samo strpaju arome i tako to ...

za sta bi ste vi bili najbolju konzument ?:P

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uf... Werowatno bih najbolji konzument bila za piwo i to JeLLena from Apatin ili ti Jelen... Mislim da sam letos popila Jelencheta wishe nego ikada u ziwotu... raspad sistema.... :o)

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Uf... Werowatno bih najbolji konzument bila za piwo i to JeLLena from Apatin ili ti Jelen... Mislim da sam letos popila Jelencheta wishe nego ikada u ziwotu... raspad sistema.... :o)

mushkaraco ! prave ribe ne piju pivo ..

;)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

mushkaraco ! prave ribe ne piju pivo ..

;)

hahaha... a kad sam ja rekla da sam "riba"? :o)

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

a juce mi je pala ta ideja napamet kad sam htela da popijem malo "la vita" soka i zakljucila da su promenili kvalitet i to samo po mirisu :P ... tj. postali su isti kao i svi oni seljacki sokovi sto samo strpaju arome i tako to ...

za sta bi ste vi bili najbolju konzument ?:P

I ti si provalila...mislio sam da sam jedini,inace Lavita koktel ftw...:)

@topic

energetska pica...

gumene bombone...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

evo ja cu da odgovorim kad si rekla :-P

Mislim da sam letos popila - to ne znachi da sam riba... mozda sam samo bila zedna hehehe :p

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

bio bih dobar degustator za žene, hohoho

degustator je onaj koji proba malo ... isto tako on mora da drzi apstinenciju da bi mogao da razlikuje .. shto tebi nije problem .. mislim ta apstinencija ako uzmem sve te godine majmun, ti, nesvest

konzument (josh uvek ne mogu da se setim boljeg izraza za ovo) je onaj shto dolazi posle degustatora i njih ima vishe da snime kako vishe prosechinh ljudi reaguje na proizvod

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Gurmanske pljedze definitvno.. U koji god fast food odem moram da probam gurmansku, za sad su mi najbolje Duff i Drvce (Zemun). Uz gurmansku uzmem i neki enerdzis ili guaranu isl, lepo je kad se pomesa.

Mada pametno zbori fata.. Koka kola je smrt, vocni sokovi ftw..

degustator je onaj koji proba malo ... isto tako on mora da drzi apstinenciju da bi mogao da razlikuje .. shto tebi nije problem .. mislim ta apstinencija ako uzmem sve te godine majmun, ti, nesvest

konzument (josh uvek ne mogu da se setim boljeg izraza za ovo) je onaj shto dolazi posle degustatora i njih ima vishe da snime kako vishe prosechinh ljudi reaguje na proizvod

pa da, ivan ima one night stand [:D]

Edited by Mare

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...