Jump to content

najbolja klasa ALI REALNO


Ankanar

Recommended Posts

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[nijehejt]Hunter Ofc

Prosto zato sto ne trazi nista sve moze sam da radi , ne trazi hilovanje , takodje je i 60% igre jer bez njega ne mozes pola stvari da uradis[/nijehejt]

cek, cek...a sta to ne mozes bez huntera da uradis? (nije hejt) [:)]

btw, topic je pglu do bola, ako ga neko stvarno ozbiljno shvata...to je kao da pitas koja je riba najbolja na svetu...

Takodje, zavisi mnogo toga i od buildova, i od onoga sta igras (5ppl PvE, Raid PvE, PvP, mass PvP, duel....)...nema bre THE BEST...

Link to comment
Share on other sites

koji si mentol

pa kako ochekujesh da udjesh u guild ako idesh i pohlepno tagujesh mobove?

niko ne zeli pohlepne ljude u guildi

a pogotovo ih ja ne podnosim... teshko da su oni retardi u toj situaciji

[xx(]

ni u zivotu ni u igri nije najvaznije ko ima vishe... mozda veci... ali ne vishe

(odnosi se na "skill"  [:D] )

Dalibore kome si od njih dvojice rekao da je mentol??

topic

Nema najbolje klase.

.

Link to comment
Share on other sites

uf 5vs5

4 warra + priest  [:D]  :))

4 hoes and a pimp :))

p.s. Ne znam da li ste nekad probali 4roga + priest za PvE? :)

[nijehejt]Hunter Ofc

Prosto zato sto ne trazi nista sve moze sam da radi , ne trazi hilovanje , takodje je i 60% igre jer bez njega ne mozes pola stvari da uradis[/nijehejt]

Au, al si se istripovao:)) Pet wussies i nista drugo:))

p.s. narocito sto ja imam roga, a sa njim je specijalno teshko dobiti huntera...

p.p.s 60%... pola stvari... :D

Edited by modjo

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

ko sto perun reche, topic je glup do bola

za 5 man akcije, nema nichega sto 1 warr 2 maga i 2 prista ne mogu sami da urade bolje od bilo koje druge 5 man ekipe i to je tako (inache ne igram ni jednu od pomenute 3 klase =o)) sa boljom opremom, tj kada dps i mana vishe nisu issue, 40 man ekipa od ove tri klase u pomenutom 1:2:2 odnosu radi SVE...

bez huntera ne mozhe da se odradi oko 1% igre, mozda manje =o) verujem da kad svi imaju BWL opremu da mogu i magmu da rade bez tranquil shota koliko je hunta neophodan ;oP...za onog bosa iz bwl koji rageuje nisam toliko siguran ali ono....

Link to comment
Share on other sites

bez huntera ne mozhe da se odradi oko 1% igre, mozda manje =o) verujem da kad svi imaju BWL opremu da mogu i magmu da rade bez tranquil shota koliko je hunta neophodan ;oP...za onog bosa iz bwl koji rageuje nisam toliko siguran ali ono....

Pazi Magmadar kao Magmadar je smesan to ne racunam , pre svega hunt je oko 50 % dps-a u moltenu ili jos gore u bwl-u gde je mozda i vise nego napomenuti procenat ,

Bez huntera ne mozes flamegora da ubijes kao i chromaggusa koji zahtevaju malo vise skilla [;)]

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

bah niko nije pogodio za 5vs5 peglu koji je kombo najbolji =)

3 paladina + 2 maga [:D]

ali realno

ma jok, 3 wara i 2 popa i da vidish kako padaju glave (ne igram nijednu od te 2 klase;), shta je u ab-u radio raid hordin sa 10 warriora i 5 popova... strashno. mada to je samo za ab :)

Link to comment
Share on other sites

brate svi znamo da neshto poput najbolje klase ne postoji npr ja volim da igram sam(pal) , neko voli da ubija iz senke(rog) , neko da ko zivotinja kolje sve zivo(warr) , neko da rastura sa malo sigurnije daljine(mage)...

Inache tema je otvorena iz zajebancije, da bi imali gde da se (prijateljski) prozivamo...

Link to comment
Share on other sites

ma jok, 3 wara i 2 popa i da vidish kako padaju glave (ne igram nijednu od te 2 klase;), shta je u ab-u radio raid hordin sa 10 warriora i 5 popova... strashno. mada to je samo za ab :)

2 maga shipuju 2 popa (ako trinket ponovo sheep), freez zemlje (ako trinket ponovo freez), 1 po 1 warriora .. papa =) nisi bash razmislio ;)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...