Jump to content

U Kosovskom tunelu tinja neko svetlo?


Recommended Posts

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

citam citam iznerviram se u trenutku ... i .. blah.. bre sta imam da se strosim na temu o politici na ruru... vise od pola ljudi ni ne zaslusuje da se ulazi u neku vrstu rasprave/razmene misljenja jer nisu jos na dovoljno visokom evolutivnom (forumskom) stepenu razvoja da mogu pravilno da shvate/protumace tudji post bez uplitanja svojih emocija i predubedjenja... cast ignis-u i jos nekim da ne nabrajam redom...

nego.. poslednje sto cu reci na ovu temu... jedan deo danasnjih ljudi ni nema vremena u svom zivotu da razmislja toliko o kosovu jer mora da se radi i zaradi za gosn Dinkica, drugari moji moram bre da brinem kako da mesecno stignem da platim ovoj ebenoj drzavi pola miliona dinara poreza a za uzvrat ne dobijam ni zastitu trzista, niti bilo kakvu paznju ove drzave koju ja jednim delom izdrzavam, niti se sprovode zakoni (npr. ne mogu da se naplate milionska potrazivanja od polupropalih firmi koje opet imaju lovu da finansiraju kosarkasko prvenstvo), niti nam se vojska od tih para unapredjuje, niti nam je zdravstvo bolje, niti nam je skolstvo na nivou.... itd ... itd... ajd zzdravo

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ko prisere metak
ha,ha...to ovde ne moze...mislim neka roknu srbi albance,al' ce onda ameri i ostala kompanija da se malo igraju bombasa(sa nama)...

inace,ova sranja sto pricas u vezi b92 i toga da nam pune glavu,a da si ti jedini ostao pametan i protiv toga, mozes slobodno da pojedes,...

preterani patriotizam je zestoko sranje...

borili se mi ili ne,dzaba nam...mozda za jedno 200 do 300 godina i bude nesto...

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

borili se mi ili ne,dzaba nam...mozda za jedno 200 do 300 godina i bude nesto...

Ono shto mi je najsmesnije u celoj situaciji je da svi nesto znaju svi su genijalci, svi su pametni ostali nakon svih ovih godina...

A niko nishta da ponudi... :) To vam je shkolska demagogija...

A i onaj koji ponudi nesto, to niko nece poslusati, niko nece ni videti to pa makar bio i najbolji predlog na svetu... zna se kako smo mi srbi prolazili ranije kada je trebalo nesto da se deli ili da se odlucuje nasa sudbina...

Podigli smo neprijateljskog vojnika na pijadestal, nosili ga na rukama, on nam ga zavukao tako shto je podelio SFRJ na kvazi drzave... toliko o nama... ali ok to je druga tema

Boli vas bre qrac, bice shta treba da bude.... kosovo ce kad-tad ponovo biti srpsko, mozda izgleda da mi je svejedno ali nije, kad god vidim u novinama "Nezavisno Kosovo" muka mi dodje... ali jbg shta da radim? nije do mene, nije do vas...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Vidi se da ne razumes nista sto sam napisao jer ne kapiras nista, ne govorim ja o genocidu vec o likvidiranju pojedinaca koji stoje iza prazne mase ljudi i predvodi ih.

Pa nisu svi albanci teroristi, neko to placa i potpomaze da budu, tog treba likvidirati i kraj price.

Ako je to tebi "sranje" kao sto pricas, zasto to pricas, daj mi neke argumente a ne prazne price...

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Vidi se da ne razumes nista sto sam napisao jer ne kapiras nista, ne govorim ja o genocidu vec o likvidiranju pojedinaca koji stoje iza prazne mase ljudi i predvodi ih.

Pa nisu svi albanci teroristi, neko to placa i potpomaze da budu, tog treba likvidirati i kraj price.

Ako je to tebi "sranje" kao sto pricas, zasto to pricas, daj mi neke argumente a ne prazne price...

e sad ne znam kome si se obratio... ali to je ono shto sam ja jos pre napisao ali sam ispao "konkurent pijavici" za partiju saha... [:D]

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

blah.. bre sta imam da se strosim na temu o politici na ruru... vise od pola ljudi ni ne zaslusuje da se ulazi u neku vrstu rasprave/razmene misljenja jer nisu jos na dovoljno visokom evolutivnom (forumskom) stepenu razvoja da mogu pravilno da shvate/protumace tudji post bez uplitanja svojih emocija i predubedjenja... cast ignis-u i jos nekim da ne nabrajam redom...

Nemoj dzi, pa ti si najstariji politicki diskutant ;> kojeg se secam, mislim, ovde na ruru. Jos od jedne od prvih tema foruma nakon 5. Oktobra :)

Link to comment
Share on other sites

Vidi se da ne razumes nista sto sam napisao jer ne kapiras nista, ne govorim ja o genocidu vec o likvidiranju pojedinaca koji stoje iza prazne mase ljudi i predvodi ih.

Pa nisu svi albanci teroristi, neko to placa i potpomaze da budu, tog treba likvidirati i kraj price.

u tome je i problem kad su u pitanju shiptari... nema tu jednog, ili nekoliko harizmatichnih vodja koji su zmijska glava. ubijesh vodje, njihovo mesto tje zauzeti neki drugi.

josh jedna od stvari po kojim su specifichni. :)

Link to comment
Share on other sites

Evo sad ću još i da se složim sa Formicom, možda neko ima i plan, (recimo ja imam svoje viđenje stvari) ali to nema ko da sluša...tačno... Ali moja poenta kroz celu ovu raspravu je da to što nam je država sjebana, i sa čime se slažem, ne treba da znači da treba da imamo takav defetistički stav prema Kosovu. Kosovo je srpsko, a ne srbijansko! To što se pripadnost Kosova nama kao narodu formuliše preko državne teritorije je nešto sasvi drugo. Za mene lično, kada je već tako problematična situacija, nije toliki problem što Kosovo možda neće biti baš u sastavu Srbije (jer mnoge srpske zemlje nisu u sastavu Srbije (cela Crna Gora, Republika Srpska, Republika Srpska Krajina, Makedonija, čak i deo Arizone u USA), nego je meni problem što oni žele da taj neotuđivi deo srpskog nacionalnog bića najbrutalnije otkinu i stave ga u čeljusti ovakvima:

prizren-albanka-v.jpg1.jpg5.jpg

E u tome je problem, ja lično ništa protiv ne bih imao (kad je situacija već takva) da to Kosovo bude neki EU distrikt, teritorija nad kojom će EU imati svu direktnu vlast (sudsku, policijsku, ekonomsku...). Ja hoću da mogu za Božić da odem u Dečane, u Pećku Patrijaršiju, da proslavim nešto na Gazimestanu, da vidim prestonicu svog carstva, da ono malo Srba što živi dole ne žive kao u zoološkom vrtu, a to, ako Kosovo bude nezavisno je prosto NEMOGUĆE. Da li to što ja želim je sebično, "preterano patriotski", nacionalistički, srpsko-hegemonično, necivilizovano, "neurbano", neevropski?

NE DAM GA NJIMA!

Edited by Klinac Balavac

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

kako ti mozes da ne das nesto sto nije tvoje:)))koji je odnos siptara i srba na kosovu i metohiji???ti bi zadrzao kosovo i metohiju,iako ima vise albanaca???da se reagovalo ranije,bilo bi ok,ali sada je kasno...KASNO!

Promašio si post. >>>

Edited by Klinac Balavac

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

шта са КиМ када га повратимо?

убијемо једно 10-50.000 терориста и криминалаца и њихових фамилија/кланова, протерамо још једно 200-400.000 оних који су се доселили из Албаније, нађемо кооперативне и лојалне шиптаре и дамо им доста пара да испирају мозак дебилима шиптарима преко њихових медија, тражимо од ЕУ и САД финансијску и сваку другу помоћ да се изборимо са тероризмом, организованим криминалом и сиромаштвом, и још пар ствари које нису за јавност... и проблем решен.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...