Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gledam sta pise ovaj Stator i ne mogu da shvatim sta radi na jebenom racunaru, te danas ovo, te sutra ono, kao jebeni posao, a kad malo pogledas - reorganizacija particije? WTF!!111 o cemu mi ovde pricamo? Kupi novi jebeni hard. Svasta!

Inace sam ok raspolozen.

Nesto me zajebavaju sinusi, jebo ih ja. Lepo sam krenuo opusteno u ovu NG, kad ono sinusi iza coska, pu.

Inace sam ok raspolozen.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

pao sam voznju :( aaaaaaaAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAA zasto o zastoooooooo??????

(imao sam 62 poena a za prolaz treba 63) tako da  sams ada extra zinerviran...

NHF ali bolje da padnesh nego da dobijesh ono jedva...beogradu ne treba josh vozacha koji ne znaju pravila(ne kazhem da si ovo ti :D samo da treba da sednesh i da nauchish za test :D)

Mrzi me...

Link to comment
Share on other sites

Da mi je dinar za svakog debila koji hoce da me pegla jer sam mu jebao ribu, imao bih dosad za kola i stan :P

smorio sam se...moroni svuda oko nas..

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Gledam sta pise ovaj Stator i ne mogu da shvatim sta radi na jebenom racunaru, te danas ovo, te sutra ono, kao jebeni posao, a kad malo pogledas - reorganizacija particije? WTF!!111 o cemu mi ovde pricamo? Kupi novi jebeni hard. Svasta!

Sta ces svako mora da ima hobi [:)]

Zajebo sam se pri projektovanju particija i sada placam cenu [:D]

Link to comment
Share on other sites

Da mi je dinar za svakog debila koji hoce da me pegla jer sam mu jebao ribu, imao bih dosad za kola i stan :P

ЈЕБАЧУ!!!!! [:D]

не зову те џабе Курко... [;)]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ucila celo prepodne, sad pauziram, pa ponovo na ucenje.

/me mali streber lalalalalal [:D]

ko te dirao mala?

hm.

dosao iz grada.

ortak se vraca sutra u london.

stizale mi neke poruke.

bog me pogledao pa nisam imao krede.

i tako.

kapiram da cu uskoro u vetkre.

ma pusti stevo...nebitni likovi u potpunosti. ko ih jebe.

pa sto joj vise ne jebes mamu...?!

signatura.jpg

_malimjau.

Link to comment
Share on other sites

slusam veliki prezir. novi album. dobar. sjajan.

piem kafu.

blablabla.

Hmmm :)

Kako neko moze staviti reci dobar i sjajan pored "veliki prezir".

Mora da si neka strasno dobra dusha :)

Link to comment
Share on other sites

ucila celo prepodne, sad pauziram, pa ponovo na ucenje.

/me mali streber lalalalalal [:D]

ma pusti stevo...nebitni likovi u potpunosti. ko ih jebe.

pa sto joj vise ne jebes mamu...?!

jebo sam joj mamu ;>.

na kraju. cekao sam penal. i dobio ga.

pricacu ti ;>.

crvena karta. ;>>.

domaći bend bre, čuo sam za njih istog dana kad i za neverne bebe, pa ih nekako trpam u isti ko

69869493_l.jpg

i fuck my fans.

Link to comment
Share on other sites

blejim. ocu da idem do bondjorna na kolace. ;>.

Ja kad idem u bondjorno katkad, uvek uzmam profiterole, jerbo su najbolje od svih mesta u gradu gde mozhes da ih dobijes. Posebno ako ti ih serviraju u ciniji, sto ne rade uvek, ne znam od cega to zavisi. I onda sad uvek hocu da idem na njih, a nikad ne mogu do kraja da ih pojedem, vec oko 3/4 krene da me drma shetjer :) Ne daj bozhe da uzmem kocu ili nesto slicno umesto obichne vode :))

Inache ... sta .. ah da, klopa pitje all the way, danas sam se video sa burazerom posle x meseci, dos'o iz tudjine, sad je tu neko vreme, pa sam se bash lepo ispric'o ... dobio sam za novaka neki "mirisni chajnik" (da ne gnjavim sad) pa mi ostaje da kupim ulja i da onda to lepo mirishe.

Bole je 16 lvl, ja 17, spremamo loode akcije kada doguramo do dvadesetog, bitjete obavesteni.

Poooolaaaako spremam desavanja za posle Bozica, pravim ratne planove i tome slicno.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...