Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

kako to mislis?

pa ono, svaki post ti je "3:54am: sad sam dosao, piem kafu, pusim pljugu, malo izbleim pa na kunt"

covek bi pomislio svasta [:)]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma , zima bez snega je sranje ... mislim , ko i da nije ...

mada ovaj bg je katastrofa kad se sneg otopi...

ali opet... zemunski kej je tada bas lep , a imamo i brdasce da se sankamo :)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

tjuti nesreco, iovako je saobracaj non stop u kolapsu, ne treba nam josh sneg [:O]

ustao fino raspolozen, za razliku od zadnjih nekoliko dana. sad cu da nacrtam nesto za dorucak, posto mi je frizider prazan, pa da uzmem da zakazem kod pulmologa, da zavrsim vise ovu zajebanciju sa plucima.

@ riviera

opusteno, sprcace ti tri longacefa u dupe i bices ko nov :)

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

bio u bioskopu, hasao kod lokija posle sto godina .. sad malo izblejim pa krpe

Jel se jos uvek trudi da odrzhi cene duplo vece od konkurencije? :) Svojevremeno sam tamo cesto isao da calabrcnem ponesto, ali su se onda skroz izbezobrazili.

Bio sinoc do ortaka pravili neku klopu, drustvance neko, a onda pogledali Serenity, hvala dandyju na finom DVD ripu pa je sve na plazmi delovalo bas kako treba :) Onda malo sa mojom drugaricom Pequenom :* nabacio pokoji level, i sad nakon spavanja razmatram opcije 'de da idem u kupovinu nekih poklona. Kasnije RHH, standardno sve, badnje veche, pa sutra Bozic.

Link to comment
Share on other sites

ortak pobegao od kuce u bg...

lol,što?

Sinoć sam gledao onaj film na pinku "Brucoši u nevolji" ,znači ne da sam se nasmejao...film je bio extra.Jutros pomogao oko spremanje kuće a sada sam zapalio kod ćaleta na posao da skinem neka sranja za komp kada budem radio reinstalaciju...mmmm 512....letim

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ustao, uchio, lupio generalku, pa u neko cimanje za predstojece praznike [:D], pa kafa sa malom bludnicom [;)] pa rhh .. samo josh kad bih imao 10h vishe da sve obavim kako treba [:)]

Jel se jos uvek trudi da odrzhi cene duplo vece od konkurencije? :) Svojevremeno sam tamo cesto isao da calabrcnem ponesto, ali su se onda skroz izbezobrazili.

pa ja neshto ne pamtim da su bili sa cenama jaki .. mislim jesu bili jachi malo al to je zato shto je kvalitet i kvanitet bio na nivou, a sada .. sada sam uzeo punjenu pljeku (koja koshta 210 shto je ok) koja ima vishe kachkavalja nego mesa .. sabio je za 6 minuta i kao to je to .. pre kad bih je sabio ne bih mogao da dishem 10 minuta [:D]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

pa ono, svaki post ti je "3:54am: sad sam dosao, piem kafu, pusim pljugu, malo izbleim pa na kunt"

covek bi pomislio svasta  [:)]

uf brate. ;>. to e bilo poslednjih nekoliko dana bio mi Djole, dosao iz londona ;>.

a i pre toga malo. ;>.

sad e drugacije.

69869493_l.jpg

i fuck my fans.

Link to comment
Share on other sites

Keva me terala da idem u maxi sa njom u kupovinu, uglavnom da bih sluzio kao tovarna mazga. Ali ima i pozitivna strana, u guzvi sam iskamcio i irvasa i medu koji idu uz koka-kolu, ahhh pobeda malog coveka nad multinacionalnim kompanijama :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

ti srezhem jedan slasan dvd perfektnog dzeza za svaku priliku (seks, uchenje, hepi tots, blu tots, spremanje rucka - za sve prilike, 100% provereno u praksi :))

svrni sutra na rhh, samo mi baci sms da vidim da li da tracim dvd na tebe densera :))

hmm navrnucu na rhh, srezi obavezno... nemam tvoj broj (zaboli mi mob), donecu ti dvd :)))

weee, jazzic ftw ! :))

ali ipak dance je ovoono!!! :D

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

uvatio me neki grip, smorchina

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa ja neshto ne pamtim da su bili sa cenama jaki .. mislim jesu bili jachi malo al to je zato shto je kvalitet i kvanitet bio na nivou, a sada .. sada sam uzeo punjenu pljeku (koja koshta 210 shto je ok) koja ima vishe kachkavalja nego mesa .. sabio je za 6 minuta i kao to je to .. pre kad bih je sabio ne bih mogao da dishem 10 minuta 

To prvo, a drugo, 210 dinara za punjenu? Mis'im, ja na x mesta kupujem za max 150-160 dinara, sto naravno nije duplo, ali je 60ak dinara skuplje sto nije ni za zanemarivanje, posebno ako znas da vise ta punjena nije nesto ekstra kao sto je umela da bude.

Cekirao forum, bio u kupovini nekih poklona, tri sam kupio tako sto sam ih slucajno video dok sam kupovao nesto drugo a ljubazna radnica u nekoj knjizari se ponudila da mi sve to upakuje kada sam usao da kupim ukrasni papir. Spasila me pola sata muchenja :)

Sad se spremam za prebranac, posle toga vechera, pa RHH, ne znam kako cu sve da postignem. Nadam se da necu da kasnim na neka od tih mesta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...