Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

распадам се... овако се више не може. синоћ био са ортацима по кафанама, јели, пили, глупирали се, срали како ћемо да преуредимо лобање неким политичарима, бацали хејт бичаркама, причали о послу, женама... глава ми је као луфт-балон од јутрос, онај аспирин још није почео да ради.

сад идем да дам крв, ако буду хтели да је приме од мене овако распаднутог. а тако би ми сада значио осећај да помажем бар некоме...

после неки пријем у Народном позоришту, представа и коктел, као прослава уочи новака.

неки људи почињу да ме нервирају big time, надам се да ћу се докопати викенда пре него што направим неко озбиљно срање.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Nece ti pomoci aspirin :)

Ustao u 6, isao da sredim za vizu, u redu sreo ortaka iz srednje, lepo izblejao sa njim, zavrsio to, treceg januara kupim pasosh, pa 25. za Frankfurt na sajam biro opreme. Ako budem imao vremena, malo cu i videti kako izgleda taj svet, al' kapiram da ce se natji..sad mi nesto mnogo rano, doruckovao sam, cirkam chaj, i cekam da idem na voznju, smisljam sta cu za novu, sta cu da kupim mojima i devojci, i mislim se kako treba da odem da platim kaznu GSPu, a mrzi me do jaja..

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Osisao sam se :)

Sada radim kompletam backup systema pa prelazim sa gcc 3.4.3 na gcc 3.4.4 (C kompajler)

Pa cu onda da prekompaliram ceo system (oko 3 dana procesorskog vremena) i na kraju bi trebao da dobijem 5%-7% brzu masinu [:p] A divota sto duze imas ovaj os na kompu to ti je komp brzi [:)]

Edited by Stator
Link to comment
Share on other sites

Ust'o, vid'o da je lepo vreme, i rek'o sebi da idem lagano peshke kroz grad, platjam neke rachune, cekiram za novu virtuon karticu, telefon, idem na rucak, vidjam se sa nekima i slicno. Ispostavilo se da je to bio dobar potez jer je u gradu tolika guzva da ja vama ne mogu opisati. Ne znam sta se to dogadja i zbog cega je tako (mozhda nova godina) posto niti pada kisha niti je spic bio u 13h kada sam isao kroz grad, ali ono je stravicno. Ako idete negde, idite peske.

Svratio do redakcije da vidim sta se dogadja, nesto su me "kolege" smorile oko manira i kulture pa sastavljam pravila ponasanja za bitisanje u redakciji, i sad polako krecem dalje, ostavio sam neke DC++ stvari da rade, samo da ne nestane struje ili nesto slicno.

I nesto me mrzi da idem da kupujem poklone. Trebalo je to da odradim mesec dana ranije, ali sam zaboravio na ove guzve koje dolaze uz te novogodisnje praznike. Mozhda cu se izvuci na foru da poklanjam za Bozic a ne za novaka pa onda recimo 3. januara dok su jos svi pijani odem u soping kad su prazne radnje ;)

Link to comment
Share on other sites

Malopre sam upoznala jednog Amera... Chowek prawa pwarcijata Mornarichka Foka... A nikad ne bih rekla... Kaze doshao u Srbiju da widi da li smo zaista takwi diwljaci kakwima nas predstawljaju... Narawno drago mu je shto se uwerio u suprotno... Snimio je "home-video" da swojim pokaze kako smo dobri i fini... Isprichasmo se nas dwoje lepo i na kraju mi dao amblem Mornarichkih Foka za uspomenu i narezao mi neke cd-owe sa muzikom kao poklon za NG... I da, odushewljen je nashom domacom muzikom, kao swidjamu se spoj modernog i tradicionalnog u njoj... :o)

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

civilizovao sam se po pitanju kose. Sad izgledam kao pravi Fernando Alonso. A kupio sam i novu Microsoft Natural tastaturu i sad se osecam kao da sam bacio svo znanje o slepom kucanju. Sa ukupno tri prsta kucam....

Btw u gradu je ludnica. I repeat, u gradu je ludnica

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...