Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

parfem koji je u merkatoru 3000 je u centru 7000, idemo!

U merkatoru je nesto jeftinije nego u centru?! OMG! :)

posle se klackao prevozom, sve ukupno oko 1h (inače treba 10 minuta, ni toliko).. mrzim decembar u beogradu. jebala ih nova godina.

Ja sam danas ishao do zemuna. Put je ukupno 83kom trajao jedno sat ipo, a od toga sam pola sata proveo na relaciji mek (terazije) - zeleni venac. Znaci dok prodje 83ka taj deo, pa dok zakovrne tamo pored staklenca, pa kroz tunel ... uzas.

isplati se učlaniti se u AMS, za manje para od tog tvog jednog
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Meci su ZAISTA od platine =) kako si dobra bicharka bole, prcacu te :*

Chaj je fantastican, samo ume tesko da mi padne bash, malo je hevi.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Meci su ZAISTA od platine =) kako si dobra bicharka bole, prcacu te :*

A cekaj cekaj ... sad je pred kraj igranja bio kod krojacha, nesto se naprzhio na neke cizme sa visokom stiklom i tange. Ne znam dal' je promenio outfit posto je skupo, al' videcemo sutra :)

Chaj je fantastican, samo ume tesko da mi padne bash, malo je hevi.

Aha ... ok, znaci sledeci put kada istrosis taj da ti kupimo neki malo blazhi ... Ili samo ovog sada stavljaj pola od propisane kolichine ;))

koja je to igra? i o chemu se tu zapravo radi?

City of Heroes = MMORPG. Dogovorili se ja i Nenad da malo igramo u ovo praznicno vreme. Posebno je zgodno sto radimo neku akciju sa Extreme-om (RUR) pa mozhes da dobijes CoH za 999 dinara, sto je skroz kul u odnosu na 50 evra za WoW npr :)

http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=35054

Link to comment
Share on other sites

tenks gugl

Acronym, Definition. FTW, Face the World. FTW, Families Than Work. FTW, Feel The

Wind. FTW, Fight to Win. FTW, Florida Tax Watch. FTW, Flying Training Wing ...

acronyms.thefreedictionary.com/Families+Than+Work - 21k - Cached - Similar pages

edit:

prestanite da koristite te izraze! sta sad znaci 1337?

hiljadutristatridesetsedammm?

Edited by darijan

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

@Sa1nt...nemoj tako ipak je Darijan naj macan i baja ovog foruma :)

jao kako me boli glava...moram da menjam ovaj krevet sa onim gredicama ispod duseka ('bem ga kako se zove)...

dobro je sto se skola zavrsila,a mnogo lose je sto cu prvi put u zivotu biti nedovoljan (jebena mata) ,kako me je sram...strasno....a jos cudnije je sto me cale jos uvek nije polomio a keva sebi isekla vene :) videcemo :)

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

@Sa1nt...nemoj tako ipak je Darijan naj macan i baja ovog foruma :)

jao kako me boli glava...moram da menjam ovaj krevet sa onim gredicama ispod duseka ('bem ga  kako se zove)...

dobro je sto se skola zavrsila,a mnogo lose je sto cu prvi put u zivotu biti nedovoljan (jebena mata) ,kako me je sram...strasno....a jos cudnije je sto me cale jos uvek nije polomio a keva sebi isekla vene :) videcemo :)

ма не брини, који ће ти мата кад имаш Звезду!

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

nemoj hejtovati decu, drale..

you know what this is

it's a celebration bitcheeeeeeeeeeeeez

grab a drink, grab a glass

after that i grab your ass

zapravo se radujem novoj godini, neverovatna stvar.. zato i kanjeova strofa :)

Link to comment
Share on other sites

ево нећу више...

извини Епик...

ет топик:

јео сам код Микана, није лош, само мало да поради на пикантности, иначе месо му је екстра. дотукао сам другу чоколадну бананицу, попио други чај, лагано варим и спремам се за блиски сусрет са Међународним рачуноводственим стандардима...

размишљам о неким блесавим стварима, и ја се лепо осећам пред Нову.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Zgutao sam jedno OGROMAN sendvich za dorucak, poslao sam mail profesorki na fax-u jer mi je cim da idem na konsultacije. I sada se spremam za neko maratonsko ucenje sto testova iz voznje sto sranja za fax [:)]

[EDIT]U roku od 10 min sam dobio odgovor na mail koji sam poslao profesorki :))[/EDIT]

Edited by Stator
Link to comment
Share on other sites

A poznato je da ona voli zvezdu :>

Zbog povetjanih zahteva, evo jos jedne Nenadove slike ;)

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
nenad3.jpg

@ topic - Treba da idem da platim telefon, nadam se da su guzve u postama "splasnule", imali su penzioneri dovoljno vremena da sve uplate sta je trebalo, pa cu okushati sretju. Imam i jos neku uplatnicu da nabacim, i tako.

Juche sam po nekom zahtevu skidao 101 razlicitu verziju "Jingle Bells" pesme, bogami cega tu sve nema. Ako vam treba koja javite, nabacicu :) Imam verziju sa Mikijem mausom chak :>

pa ni Laki nije te srece

So true ...

Inache, kad se pricha o dorucku, pao je danas "jogood" od jabuke. I dosta mi je za sada, i bas mi je prijao :)

Link to comment
Share on other sites

Иги... [8D]

није лако водити рачуна о безбедности финансијског система [:D]

кад радим онда пишем записнике и белешке, консултујем се са колегама, разматрамо нова решења и примењујемо донете одлуке. [:p][:p][:p]

Боле, ајме мени синак, имаш ли ти родитеље? [:p][:)]

Edited by Ignis Dei

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

кад радим онда пишем записнике и белешке, консултујем се са колегама, разматрамо нова решења и примењујемо донете одлуке. [:p]  [:p]  [:p]

I 'el nes kafu bolje praviti sa toplim ili sa hladnim mlekom? [:)]

Link to comment
Share on other sites

sa hladnim, topli nes nije dobar ... barem meni :>

Sad sam nesto bio po gradu, zavrsavao poslitje, raskusuravao neki hardver pre nove godine i tome slicno. I na povratku me put nanese u Goricu, jeste mi relativno blizu ali uvek idem u C market, navika, i kao kupim prasku sunku, 200 grama. I gledam sad nesto ovoj dugo vremena treba, a ona znaci stavila na vagu papir otvoren, pa redja parcice sunke jedan pored drugog, pa onda preko njih stavlja neku foliju, pa onda presavije jednom samo, pa ubaci u papirnu kesu i to zalepi! Nisam video takvo pakovanje nigde kod nas u kraju. Inache je to gorica koju je kupio ovaj iz lillyja, i trebalo je da bude lilly, al' se ispostavilo da u tom delu nema neke prodavnice slicnog tipa, pa je ostavio da bude gorica. I sad uzivam u toj "lepo slozhenoj" praskoj. Nije losha fora, najvise me smori kada mi isece ili suvise tanko pa se rascepaju parcici, ili suvise debelo, pa sve onako smuljaju, ostave onu foliju unutra, uzas.

Naleteh na super fotku na WoW forumu iz one edicije "ROLF, LOL, OMG" i slicno :)

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
stfun.jpg
Link to comment
Share on other sites

кад радим онда пишем записнике и белешке, консултујем се са колегама, разматрамо нова решења и примењујемо донете одлуке. [:p]  [:p]  [:p]

"Sta su nam Rimljani doneli dobro do sad?"

"uhmm....skole?"

"Dobro, pored skola da li su nam Rimljani ista dobro doneli?"

"uhmm...puteve?"

"Dobro pored skola i puteva, da li su nam Rimljani ISTA dobro doneli?"

"uhmmm...vodovod?"

"Dobro, pored skola, puteva i vodovoda......

:)

Link to comment
Share on other sites

cek kad se vama zavrsila skola?

nama je do kraja nedelje

Danas je zadnji dan za zaključivanje ocena.

btw danas posle škole lutao sa ortakom da kupi WOW i nigde ga nismo našli.Noge me ubile ali sam zato našao G5 sa popustom...Onda sam se setio da imam 2 čuke u Forumu i puno slobodnog vremena,pa reko da svratim kasnije.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...