Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nisam zaduzen za tvoju srecu :)))  (hmm a da ko ce da te vozi? )  [:D]

( [;)] )...

Aaaa, ustvari, hteo sam da kazem da smo srecni shto dolazish u grad, i ne, to nije zato shto cesh da nas vozish na PB (bar mene i Kovacha). Ponavljam, nije zbog toga! Samo da izvuchemo zivu glavu [:)].

Link to comment
Share on other sites

A sad mi pade napamet, mogao bih neku drugu tastaturu da uzmem i da joj samo ispremestam slova. Ali to bi onda bilo samo kvarno, a ja nisam kvaran :))

što se mene tiče, može, samo f i j ne diraj :)

u stvari, možeš i njih da zameniš međusobno.. i peticu na numeričkoj..

Zar je moguce da tog znaka vishe nema po Beogradu? Ako pricamo o istom? Secam se da je to ujedno bio i prvi znak koji sam ja naucio (pored stop naravno) kao klinac dok su me moji vozili ono, vrtitj, gajba i to. I oduvek mi je bio omiljeni, kao, taj znak znaci da smo do jaja motjni ;> Jedino sto su ga mnogi shvatali bukvalno tako, pa su ga zbog toga kapiram sklonili :))

danas videh jedan, tamo di se ulica kojom ide 65-ica uključuje u severni bulevar.. al definitivno su izuzetak, a ne pravilo.. u enesu ih ima na svakoj raskrsnici.

Link to comment
Share on other sites

Reko sam ortacima da izlazim sa devojcicom a devojcici sam reko da izlazim sa ortacima a ja sedim kuci i twikujem Linux hihiihihihihihihihihi [:)]  [:D]  [:p]  [;)]

OK, ja sam zato moje obrisao :) Cisto da ne ispadne da zezamo drugara statora, jer mi to zapravo ne radimo a i siguran sam da je on ciljano ovo napisao samo da bismo se mi navukli i krenuli da ga zekimo :)

stiiiijjjjoooooooooo,ne znam da li da kachim klip sad ipak je proshlo neko vreme.

inaceh cocacolichar je bio inspirisan vicem;)

trazite na rhhu,uz stijino odobrenje.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Gad dem it bas sam imao spreman kontra penal u rukavu :)

Ovo se iz aviona videlo da je all too easy, znali su da je klopka :)

Inace danas poprilicno bio busy dan, prvo neka smaranja sa nekim majstorima koji namestaju mreze, onda me zvali da kao ekspert moram da prisustvujem na poslu kad donesu multifunkcijski uredjaj, da bi mi ovi sto donose pokazali kako to radi. Nije mi jasno kako ljudi ne mogu da skapiraju da je to obican jebeni stampac koji ima i skener odozgo i moze da salje faksove. Jebote k'o da treba da donesu spejs satl.

Posle isao na neku fensi veceru, jeo medaljone u sosu od gorgonzole - haba haba! [:D] Negativan aspekt cele stvari je sto kada sam slao poruku za parkiranje sam omasio jednu cifru u registraciji posto sam bio u guzvi nekoj (promenio sam mob pa nemam vise template) i ovaj lik mi naravno zakacio onu kaznu. Idem sutra da ih molim da nekako ne platim to, ono kao ja sam zaista i platio parking ali sam omasio jebeni broj.

Posle vecere isao na basket, moj savet nemojte to nikada da radite.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

данас идем на свечаност поводом отварања нове зграде на Славији.

хихихи, колеге ми се упарадиле, неки ће да добијају поклоне и признања за 10 и 20 година службе, бираћемо канцеларијски намештај, разгледаћемо зграду, биће неки коктел и свирка и тако...

данас ми је много боље, мама ми је правила неке коктелчиће, па сам саџгао овај грип за два дана и то радећи, а првог дана (прексиноћ) имао сам температуру скоро 39. поправио сам и наочаре. подигли су нам и плате.

[мигша]лалалалалала[/мигша]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ne seri da tebi te "izbocine" stvarno sluzhe necemu? :) Mis'im, mozhda i meni, al' nesto podsvesno, nikada se prema njima nisam "ravnao" kada koristim tastaturu.

pa da, uz pomoć izbočina znam gde da držim ruke, inače bih libsp pbskp (kucao ovako)

Link to comment
Share on other sites

Dolazim! :)

Interesantno ... Sad sam bas testa radi kuckao jedno pet minuta, i nijednom nisam uspeo da pod prstima osetim te izbochine ... cudno.  Inache evo ustadoh lagano, i namerno sam ustao da bih zvao neke telefone oko devet sati (jer su mi tako juche rekli) i niko se ne javlja ni na jedan, mora da spavaju :)

Sad kasnije idem na neki turnir u stonom tenisu, nista me ne pitajte :)

ocu ja stoni tenis =/

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

како те није срамота да цивилку називаш армијом. још ја гледам, човек се јуче вратио из армије, па се питам кад ће да нас извести о распаду система, а оно цивил...

ц,ц,ц,ц,ц... Чизра, мајку му. [;)]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...