Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja o5 kod komshije na kafi. heh poshto mi bata kuci ne da komp morala sam da opsednem komshijin, bruka. chowek ce da poludi od mene, ali definitiwno!

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Sutra ujutro moram da idem po lekarski za voznju pa onda na drugi kraj grada da konacno pokupim aDSL modem iz servisa pa onda na fax pa onda ne znam da umrem u krevetu ili tako nesto....

Inace sedim u svojoj sobi slusam neku bas laganu polu tuznu muzikicu i gledam "kroz" monitor zamisljeno sa blagim osmehom na licu... znam puko sam...

Ko nam se to zaljubishka? [:X][;)]

Bio sa devojkom u restoranu nekom, njoj zaspala macka neka (?) koja je bila tu u krilu...higijensko mesto ;) Dosle dve porodice, slave slavu u kafani, koji debilizam, a oko 10 je pocela i ziva svirka...sad cirkam chajitj i spremam se lagano na pochinak, sutra me ceka ceo dan radjenja testova, u sredu polazem :/

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ma ne, ne... ono kako kad me cepi malko... al nije nishta strashno:) (valjda se to svima desi kako kad... mene je u trnutku kad sma overavao pricajte topic ) :)

Ma to je normalno, reche meni jedan moj prijatelj ... kao u tim godinama se to desava, pa nema razloga strahu, osim ako nisi 200kg tezhak i jedes kozhicu sa KFC piletine za sva tri obroka dnevno.

Bio sa devojkom u restoranu nekom, njoj zaspala macka neka (?) koja je bila tu u krilu...higijensko mesto ;) Dosle dve porodice, slave slavu u kafani, koji debilizam, a oko 10 je pocela i ziva svirka...sad cirkam chajitj i spremam se lagano na pochinak, sutra me ceka ceo dan radjenja testova, u sredu polazem :/

U Botako redovno uletje neka lokalna machka na klopu, ali ne da da se mazi vec grebe (?). Nemam pojma kako je i zasto onda drzhe tamo, ja nesto ne gotivim machke preterano :) Sto se slavlja u restoranu tiche, pa nije toliko debilno, posebno ako ne zoves goste i to. Odes u restoran, platis tih 2000 ili koliko vec, a kutji ti cisto sve, nista ne moras da sredjujes, levo desno, a toliko bi iovako dao da si slavio gajbi.

A za voznju, nema potrebe da se rade ti testovi, skroz su beskorisni, osim ako ih ne naucis napamet pa onda kada ti ulete na testu samo sablonski resavas. Ja sam imao i sve te obicne, i one "pandurske" i slicno ali sam na kraju procitao neku "bojanku" od 30 stranica sa slikama i kratkim recenicama oko pravila voznje i na testu sam im'o jedan negativan poJen. Jedino zbog cega treba preleteti pandurske testove je zbog onih glupavih koski, tipa vozilo na uzbrdici koje mora da stane jer ima neku malu "basticu" sa desne strane gde mozhe da se iskljuci iz saobracaja i slicne gluposti.

Inache, stigoh kutji sa slave, lepo je bilo, nisam preterivao u hrani pa mi je sada kul. Runda broj 2 me ocekuje sutra, i to na dva mesta, pa su to mozhda onda zapravo runde broj 2 i 3. Sada inache sredjujem malo forum, da popijem zeleni chaj (dobar je za varenje), i onda na spavanje. Sutra lagan dan bez obaveza, takve volim.

Link to comment
Share on other sites

dosao iz armije.. bio do grada, prosetao, gledao devojci poklon za novaka... kontam da joj istampam solju..

za 130 dingera.. plus jos neki cvet, plus jos neka sitnica.. more than perfect poklon za novaka [:)]

inace, crkavanje... al kul crkavanje.. [:D]

nesto sam u rados' fazonu..

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

сад ми је испало стакло из наочара и разбило се у парампарчад, јер се шраф у раму олабавио... плус ме жуљају ове нове зимске ципеле, па ходам као по јајима, тако да сам овако ћорав и бангав извор силне забаве колегама.

бар имам оправдање да не радим ништа до краја дана. још ћу мало да се направим и зловољним због развоја ситуације, па ме неће цимати ни око чега, јер ће бити пуни разумевања...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

jedno dwa sata se smarala sa nekom kozom koja je poshto-poto pokushawala da nadje kad je rodjena Aleka Kamila... mislim, kao da mene bash neshto zanima kad je ona rodjena... swakawih budala ima na owome swetu... odoh sad da popijem kafu da se sredim i smirim...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

jurim pricu o rogovima... aka "_\../" metal greet..

jel zna neko tu foru... tipa sve se svodi da nije u pitanju satanizam, nego je to bio da li vojni pozdrav rimljana, ili nesto tako... bas mi treba.. cisto zbog nekih rasprava u vojsci... da im se izoplodjavam mame zatucane [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

U Botako redovno uletje neka lokalna machka na klopu, ali ne da da se mazi vec grebe (?). Nemam pojma kako je i zasto onda drzhe tamo, ja nesto ne gotivim machke preterano :) Sto se slavlja u restoranu tiche, pa nije toliko debilno, posebno ako ne zoves goste i to. Odes u restoran, platis tih 2000 ili koliko vec, a kutji ti cisto sve, nista ne moras da sredjujes, levo desno, a toliko bi iovako dao da si slavio gajbi.

Ma jok, Sava u Zemunu. Ova se mazila i pavala =) Pa pazi, ja ne znam koji je fazon tacno bio, ali mislim da je "dodji na slavu, ja placam sve" fazon. Nekako mi to logicno, glupo je zvati ljude na slavu da oni placaju rachune. Pricam o malo vecem broju ljudi, sigurno je bilo dve porodice sa po 20ak ljudi sa svake strane :)

A za voznju, nema potrebe da se rade ti testovi, skroz su beskorisni, osim ako ih ne naucis napamet pa onda kada ti ulete na testu samo sablonski resavas. Ja sam imao i sve te obicne, i one "pandurske" i slicno ali sam na kraju procitao neku "bojanku" od 30 stranica sa slikama i kratkim recenicama oko pravila voznje i na testu sam im'o jedan negativan poJen. Jedino zbog cega treba preleteti pandurske testove je zbog onih glupavih koski, tipa vozilo na uzbrdici koje mora da stane jer ima neku malu "basticu" sa desne strane gde mozhe da se iskljuci iz saobracaja i slicne gluposti.

Sta da ti kazem, znas da sam banana, bolje da naucim sto vise, ne radi mi mozak najbolje u zadnje vreme :P

E i da lale, gde uzimash chaj i poshto je?

kolko godina imaju krule i stator?

Sh'o?

13 ipo

Nemoj da nam dodajes godine, osecam se matoro [V]

Bio do grada, usput me zaustavila neka cica uz UK da me pita da je odvedem do cvijiceve taj i taj broj. Ljubazniju osobu nisam sreo zadnje tri godine, u kom usranom drustvu zivimo [:0]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

13 ipo

Kako laaazeeeeshhh!!1

Kako deca uvek vole da podignu sebi godine, cudo jedno, a posle kad omatore onda samo smanjuju ... strahota.

сад ми је испало стакло из наочара и разбило се у парампарчад, јер се шраф у раму олабавио... плус ме жуљају ове нове зимске ципеле, па ходам као по јајима, тако да сам овако ћорав и бангав извор силне забаве колегама.

Eh, to treba videti. A cipele su uzas ... mene uvek tako zezaju nove cipele/patike, i dok ih ne razgazim, muke zhive sa njima. Ponekad mi stvarno dodje da uzmem onu drvenu spravu za sirenje i izduzivanje cipela/patika, kada bih bio siguran da stvarno nesto radi.

Nekako mi to logicno, glupo je zvati ljude na slavu da oni placaju rachune. Pricam o malo vecem broju ljudi, sigurno je bilo dve porodice sa po 20ak ljudi sa svake strane :)

OK, ako pricamo o 40 odraslih ljudi onda je i meni malo glupo, da budem iskren. Al' valjda idu na fazon, ako u kafani mogu da se slave venchanja, rodjendani i slicno, zasto ne bi mogla i slava. Uvek mi je kafana za te stvari bila za "svecani porodicni rucak", da tako kazhem, ali ovi novi trendovi, cudo jedno :)

Sta da ti kazem, znas da sam banana, bolje da naucim sto vise, ne radi mi mozak najbolje u zadnje vreme :P

Nista, onda samo udri, i nemoj da skenjas pitanje o znakovima, to ako sjebes imas prava samo na jos jednu gresku. A pitanje o znakovima je skroz lako, samo obrati paznju na to da li su ti dali znak za blizinu necega, ili za to nesto (tipa blizina pesackog prelaza i pesacki prelaz). To je ono cega mogu da se setim, ipak sam ja to radio pre dve godine :)

E i da lale, gde uzimash chaj i poshto je?

Pa ja caj uzimam u kutji chaja. Em mi je najblizhe, em sam navikao na sve te cajeve. Oni inace rade uvoz iz Nemacke i Francuske toga svega, ako ti ista znaci. Cena naravno zavisi od toga sta kupujes, ja znam za ove neke "moje" cajeve ...

Pu Er (crni) ti je oko 550 dinara sto grama, Mao Feng (zeleni) je cini mi se oko 450 dinara a Ayurveda (mesavina) je 330 dinara, sve sto grama. Trebalo bi da su od ove nedelje poceli da prodaju i kesice od po 50 grama, mada nisam siguran, mogu da proverim kad budem isao. Najskuplji caj je mislim oko 900 dinara sto grama, a najjeftiniji 300, cisto da imas neki okvir. Meni kesica od 100 grama traje oko mesec ipo dana, uracunavsi tu i sve goste koji dodju i hoce chaj (oba ;)). Ako ti treba jos neki savet/uput, cimaj.

Bio do grada, usput me zaustavila neka cica uz UK da me pita da je odvedem do cvijiceve taj i taj broj. Ljubazniju osobu nisam sreo zadnje tri godine, u kom usranom drustvu zivimo
Link to comment
Share on other sites

a sto se tice testova,ja sam isto ko laki iscitala tu neku 'bojanku',al bi bilo najbolje da se predju oni pandurski testovi,najbolje na cd-u...

To su oni testovi sto ih ima 20, i gde su zabagovana zadnja dva sa slikama? Citam i bojankicu i radim te testove, nadam se da necu imati problema ;) A znak ako pogresim lale, i ne treba da polozim, zbog sopstvene bezbednosti. Ko me jebe kad sam cekao 5 godina od upisivanja da se setim da polazem :P

OK, ako pricamo o 40 odraslih ljudi onda je i meni malo glupo, da budem iskren. Al' valjda idu na fazon, ako u kafani mogu da se slave venchanja, rodjendani i slicno, zasto ne bi mogla i slava. Uvek mi je kafana za te stvari bila za "svecani porodicni rucak", da tako kazhem, ali ovi novi trendovi, cudo jedno :)

Svecani porodicni rucak je ok, ali slavljenje slave uz zivu muziku i 50 zvanica nekako nije ok...ne slavim slavu, ali bi ona, koliko ja znam, trebala da bude skromnog karaktera....

Aj mi uzmes 100 grama Mao Fenga, pa da mi doneses u petak, ja tebi naravno donesem kinte, s obzirom da ti je blizu, ako imas vremena, i ako te ne mrzi ofkors? Smorili me chajevi po kesicama, a poceo sam da pijem po 3-5 komada dnevno jos pre nekoliko meseci...kad se vec nalivam, da to bude nesto iole kvalitetno, a ne 20% chaja, 40% celuloze iz kesice, i 40% arome :P

@ the uk chick comments

Ma bre, riba nije skidala osmeh pet minuta, nisam skoro video da se neko smeje na ulici, krajnje prijatno. Idem malo preko za mesec i kusur pa cu da vidim kako to izgleda tamo, kapiram da cu se odusheviti :P

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

A znak ako pogresim lale, i ne treba da polozim, zbog sopstvene bezbednosti. Ko me jebe kad sam cekao 5 godina od upisivanja da se setim da polazem :P

Ma ti testovi su dovoljno retardirani kao i polaganje voznje gde pandur insistira da radis "proveru" tako sto mlatarash glavom ko nenormalan dokle god je to "po pravilima" ali mu seva za neko opste snalazenje u voznji i reflekse i reagovanje, sto je mnogo vaznije. Isto tako i ti pandurski testovi, naletaces na neke stvari od pre 20 godina, i neke znakove sto ih nigde u Srbiji ne mozhes ni videti, "pa cak i da probas".

Svecani porodicni rucak je ok, ali slavljenje slave uz zivu muziku i 50 zvanica nekako nije ok...ne slavim slavu, ali bi ona, koliko ja znam, trebala da bude skromnog karaktera....

Ocigledno nisi gledao Ivkovu slavu :)) Slavlje je, posebno u ruralnijim delovima Srbije, situacija u kojoj ti dolaze i kurta i murta a ti si zaklao citavo stado i sve ih redom gostis ;)

Aj mi uzmes 100 grama Mao Fenga, pa da mi doneses u petak, ja tebi naravno donesem kinte, s obzirom da ti je blizu, ako imas vremena, i ako te ne mrzi ofkors? Smorili me chajevi po kesicama, a poceo sam da pijem po 3-5 komada dnevno jos pre nekoliko meseci...kad se vec nalivam, da to bude nesto iole kvalitetno, a ne 20% chaja, 40% celuloze iz kesice, i 40% arome :P

Nije mi frka kru, naprotiv, jedino da vidim da li cu u petak dolaziti na RHH od gajbe ili odakle, pa da se do tada ne zaboravim. Ali ako budem isao od kutje svakako cu ti kupiti i poneti. Jedino sad ne moras ti da pijes Mao Feng zato sto ga ja pijem ;) imaju oni jos dosta zelenih chajeva, pa ako ti se pije neki drugi javi. I obrati paznju, ako se "navuces" na ove "prave" chajeve, te iz kesice neces moci vise da pijes pa da ti platjaju za to :))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...