Jump to content

GLASANJE


Lucky

Najbolji wallpaper sa takmicenja, po vasem misljenju?  

106 members have voted

  1. 1. Najbolji wallpaper sa takmicenja, po vasem misljenju?

    • 1. Ays - GanstaRUR
      35
    • 2. Ays - HedgeRUR
      14
    • 3. Ays - RURBlue
      17
    • 4. Ays - Simple
      10
    • 5. Banman - Complete
      37
    • 6. Banman - Wathman
      8
    • 7. Cali - Darkside
      12
    • 8. Ch1zra - RUR
      11
    • 9. Crusader - StarsOfQuake
      11
    • 10. DvinityCker - Kolazh
      18
    • 11. Gougy - RUR
      17
    • 12. Immortalis - The World is Ours
      20
    • 13. IvanTM - Minimal
      9
    • 14. Noodle - Udarno
      17
    • 15. Noodle - Minimal paket
      8
    • 16. Phantomq - RUR
      18
    • 17. Princess - RUR
      19
    • 18. Sa1nt - RUR
      22
    • 19. Sa1nt - RUR2
      14
    • 20. ZerBah - RUR
      15


Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nadam se da ce Laki zameniti verzije u spojleru.

Vec sam zamenio ako se ne varam, jos juce kada si mi poslao. Tumb je ostao isti, ali dobro, tu se nista ni ne vidi :) Velika verzija je zamenjena.

Interesantno koliko glasova ima za noodleov rad.

ja cu ostati uzdrzan, razocarao me izbor zirija 

Evo ga jos jedan sto ce da kuka ;) Pa sta, imas rad na takmicenju ... ostalima je nesto falilo i nisu usli u uzi izbor. Ima dana, bice takmicenja jos.

Link to comment
Share on other sites

Ne bih da ispadne da se proseravam...ali moram...

Mislim da bi bila bolja varjanta da je organizovano glasanje u recimo dva kruga, pa da od ovih 20 dobijemo 10 ili manje pa onda da se ljudi opredeljuju za top3.

Ovako ce doci do bespotrebnog rasipanja glasova. [;)]

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da bi bila bolja varjanta da je organizovano glasanje u recimo dva kruga, pa da od ovih 20 dobijemo 10 ili manje pa onda da se ljudi opredeljuju za top3.

Ovako ce doci do bespotrebnog rasipanja glasova. 

Ako vishe wallpapera koji su pri vrhu bude imalo isti broj glasova, svakako ce nam trebati jos jedan krug, pa sam zbog toga hteo da izbegnem osam krugova glasanja, kasnije bi ostalo troje ljudi koji ce glasati.

Link to comment
Share on other sites

Evo ga jos jedan sto ce da kuka ;) Pa sta, imas rad na takmicenju ... ostalima je nesto falilo i nisu usli u uzi izbor. Ima dana, bice takmicenja jos.

ma ne kukam, rekoh da sam razocaran, ima razlike. Reci cu samo da su na glasanje proshli smeshni wallpaperi sa jeftinim photoshop efektima ili sa nalepljenim logom preko gotove slike.

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

ma ne kukam, rekoh da sam razocaran, ima razlike. Reci cu samo da su na glasanje proshli smeshni wallpaperi sa jeftinim photoshop efektima ili sa nalepljenim logom preko gotove slike.

I sta cemo sad, majka mu stara?! Celo takmicenje je bilo prilicno liberalno, kao sto sam objavio i u pravilniku, jedino je zabranjeno bilo krasti neku tudju ideju, tj. uzeti neki vec gotov wallpaper i onda samo prelepiti logo. Sve ostalo je bilo dozvoljeno, to ste znali kada ste krenuli u takmicenje.

Link to comment
Share on other sites

svidja mi se calijevo govance :) biobih moegaprezadovoljan sa njim samo da je text malo sitniji

takodje mi je cool aysova plava varijanta samo da je malo tamnija kao i aysova minimal opcija... jebga sto ne moze da se glasa vise puta

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

svidja mi se calijevo govance :) biobih moegaprezadovoljan sa njim samo da je text malo sitniji

takodje mi je cool aysova plava varijanta samo da je malo tamnija kao i aysova minimal opcija... jebga sto ne moze da se glasa vise puta

ako me ne bude mrzelo uradicu limited edition samo za tebe :)

Link to comment
Share on other sites

e.. a ono.. kontam da moze jos da se radi... jebes takmicenje... mislim, ma znate sta mislim.. odradicu ja neku blooded verziju.. cisto da imate i nesto tesko i mracno. (nije da ja kazem da je forum takav.. :P) [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

e pa imas onu varijantu wet paint u corel photo-paintu to moze da izgleda kao krv ako se dobro uradi :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...