Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

Kakva bre kesica iz marketa ?! Znaci bruka,sram te bilo bre,na pijacu sa cegerom u ruci i sve da kupis tamo.Onda noz u ruke i da seckas sam a ne da kupis vec spremno!!

E da mrkva je sangarepa, i majonez se podrazumeva pa nije potrebno da se navede.Jer ako se stavi krem sir ili pavlaka to nije vise ruska salata nego nesto sasvim drugo jelte,da . [:D]

Meni su srecom hranu za slavu sredile bakute a sutra mi ujak iz njegove pechenjare donosi prase

Edited by Ice Q

sonic.png

1110.png

70.jpg

residentevilfan5tc.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kako se darijan šlihta longliju, to je sramotno :)))

e, onaj braniac je najgluplja emisija na diskaveriju, bez obzira što je vodi lik iz top gear-a.. da ne vidim logo, mislio bih da gledam nešto od novije mtv/trl produkcije (a la date my gardener)..

Prvo se šlihtao grassu pa sad našao novog :D

što se tiče brainiaca emisija je glupa do jaja ali ima nešto da se nauči iz nje [:p][:)]

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Covece, nagruvali ste 10 strana za ova dva dana (eto rime idem u repere). Al' ako, vazno da se postuje, lako cemo da lockujemo kad dodje vreme. Inache razmisljam sad, kapiram da ce se sve ovo malo intenzivirati kad krene Decembar, tj. njegova sredina, idu raspusti, idu Slavlja, nove godine, bice i tih spika ... ihaj, ima do stote strane da se stigne za nedelju dana.

Ocete update o tosteru? Ne radi! Tako je to kad ljudi hoce da kupuju eminentnu marku Keno. A lepo sam rek'o, dajte nesto za sta ste barem culi u prolazu.

Inache, od ostalih veselih tema, baba danas pravila sjajan ruchak, pa mi je to bas lepo leglo, juche sam bio opet na sportu, posle toga nisam bio svoj par sati :) ali sam zato kupio sholju za chaj (onu bash kao iz kutje chaja, ako neko zna kako izgledaju) i to me je razveselilo. Jest' da je skuplja, al' resava brojnih problema. Sad cekam da pokupim jos neku kintu pa da kupim jos najmanje jednu.

Pored toga svega sam "rezervisao" neki DVD sa softwareom za tungsten, pa cu sutra verovatno da ga pokupim i onda malo pokrenem citavu tu "masineriju".

Kad vec rekoh sutra, prvo neki rodjendan, onda slava ... i time je sezona i zvanicno otvorena. Pa kad dodje Sveti Nikola, pa na cetiri slave u dva dana, uf ... covece.

Josh nesto da pozavrsavam sto imam, pa idem na spavanje. Ah da, sredio sam i fijoku danas, kad je vec pocelo sve da ispada iz nje, to je bio alarm i morao sam da sednem i pobacam naravno 90% stvari odatle i doteram sve u red.

Link to comment
Share on other sites

Covece, nagruvali ste 10 strana za ova dva dana (eto rime idem u repere). Al' ako, vazno da se postuje, lako cemo da lockujemo kad dodje vreme. Inache razmisljam sad, kapiram da ce se sve ovo malo intenzivirati kad krene Decembar, tj. njegova sredina, idu raspusti, idu Slavlja, nove godine, bice i tih spika ... ihaj, ima do stote strane da se stigne za nedelju dana.

Da ne pominjemo tradicionalne "Srećna Nova godina celom forumu" topike...

Ocete update o tosteru? Ne radi! Tako je to kad ljudi hoce da kupuju eminentnu marku Keno. A lepo sam rek'o, dajte nesto za sta ste barem culi u prolazu.

Ha! Lepo sam ti rek'o! [:D]

Edited by Ivan
Link to comment
Share on other sites

Ha! Lepo sam ti rek'o!

Kada sam napisao prvi post o Keno tosteru upravo sam i mislio da ce se brzo pokvariti a ne da je zaista dobar, ali hvala na upozorenju :) Videcemo kako ce proci realizacija garancije, naravno.

Da ne pominjemo tradicionalne "Srećna Nova godina celom forumu" topike...

Ja vec vidim "Pricajte" - novogodisnji specijal. Topic za one koji za novaka ostaju kod kutje, uz novogodisnji program i RUR forum :)

Link to comment
Share on other sites

dosh'o iz pivnice, razbiJo se poshteno jer nisam skoro piJo ovako... pa dobroooo, lepo je to, slusham doorse i razmishljam o sutra danu, i kapiram da shta od da smilsim tje propasti al nema veze uzhivam sada :D

@laki i ja sam znao da tje ti se pokvari toster brzo, chak sam i znao da i ti znash... al' sam chak mozhda i kapirao da tje se to desiti jaaaako brzo i da tjesh postovati ovde o tome pa nisam nish ni postovao :P

u svakom lsuchaju je to skroz ol skul da kupish neshto i da se to brzo pokvari ;)

Link to comment
Share on other sites

mmmm ruska. pechenje. sneg. nova godina. vino. san. dan. ;]

milina

bas to.

o ruskoj nemate pojma, kakvi su vam to recepti?!?!?

Edited by Ignis Dei

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Ozrachi najboljeg ortaka njegova riba.

Ozrachi me riba.

Ozrachila me shkola (suvishe se zajebavam)

Ozrachi me placanje rachuna za mobilni (6500din)

Ozrachi me dekintiranost (sve do srede)

Ozrachi me chinjenica da sam sve u qrcu.

Link to comment
Share on other sites

Kupio avionsku kartu jutros, doshao na posao, sredio malo svoje radno mesto poshto nije mogla igla da padne :), sada chitam phorum i vec razmishljam kako cu za neshto manje od mesec dana da idem za BG. U Moskvi je inache takva bljuzgavica, ona najgora kada je sve u sivo/blatnjavo/mokrom snegu...

Po povodu ruske salate - interesantno je da je samo mi zovemo "ruskom" salatom. U Rusiji se ona zove "olivije".

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

- Danas treba da odem do netiksa, da kupim neke potrebstine za komp, a ne jelte tranvaj 7 je blago retardirana zbog sredjivanja nemanjine kako cu to da uradim pojma nemam.

- Inace sneg je poceo opasno da pada i sve je ladnije qq najebali smo!

- Stampam handboot za gentoo pa ako bude bilo volje/vremena za sledeci vikend SuSE ide u (zlasluzenu) penziju :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...