Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ali ja vrishtim od smeha kad vidim kako lale pishe 1337 talkom, znachi to mu toliko ne ide kad ga povezhesh iz rl-a ;]]]

Pa da, u tome je zapravo kompletna drazh 1337 talka ;) Al' sad moram da obratim paznju, ne bih da se zacenis od smeha i umres, moracu da smanjim svoj 1337 hax0r spich ;)

upravo sam 'odgledao' najgori film u svom zivotu ! ono sranje malopre na pinku... UZAS !!!!!!! :))))))))))))))))

Ako mislimo na isti film, onaj sa onim likom sto ga smanje pa ubace kod ovog u organizam, to je u svoje vreme bio krajnje kul film i meni je i dalje zabavan ... iako nisam bas mogao da ga odgledam, mrzelo me pravo da ti kazhem, bilo je kasno i spavalo mi se.

Inache sam ustao u ok vreme jutros, nije mi trebalo vishe sna, popio chaj, seo malo da vidim sta i kako, i onda sam se nesto smorio. Ne znam zasto i kako, tek eto, smorih se... I nadalje sam sav nesto bezveze, bolje da me niko ne dira jos koji sat, plasim se posledica. Posle toga idem malo do grada, to ce me oraspolozhiti.

Isprobavam jos uvek ovaj G15, dobar je, ali se jedan deo "gumirane plastike", ne znam kako bih to drugacije nazvao, mnogo lako prlja, to mi se ne dopada, skroz onako ostaju tragovi na njemu i oni se teze skidaju. No sta sad, ne mozhes imati sve.

Link to comment
Share on other sites

Prodaj jos neki hardver u malim oglasima i eto ga :) A i ti, to sto su omogucili da i sa mobilnog zoves 041 hotline ne znaci da ce biti imalo jeftiniji.

Inache cekam ruchak, i dosli neki gosti iznenada pa su malo poremetili koncepciju, ali ne smeta, nisam ih davno video :)

Link to comment
Share on other sites

ovako se osetjam

Ne mogu da verujem da je neko bacio potpuno ispravan lavor u reku ... Inache je uzasna slika, stalno kad se vozim busem preko most(ov)a i vidim one obale muka me u'vati. I nikako mi nije jasno koga je ubio onaj jedan ciganin koji medju tonom kartonskih kutja ima svoju na dva sprata, pa jos i ofarbanu u crveno :)

Link to comment
Share on other sites

@chizra

keke, ista stvar sa digitalnim i isto od sestre :)

inache, otvorile mi se okice pre chuku vremena... sad chekam da odem pod tush :P

odo neshto da pojedem.

prokleti kaljari me unishtio na tiketu u 87. minutu :/

cekaj ti si riba i igras kladzu...tj pratis calcio..ako navijas za juve zhenim te..^___^

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

To je onaj cuveni film u kojem je isla spika da su se De Niro i Pacino nesto pokachili pa nisu hteli da glume u istim kadrovima, neki tako smeh je bio, i onda stvarno kad gledas film oni nisu u zajednickom kadru sem (mozda) u jednoj sceni na kraju, ne secam se bas najbolje filma. Nikad nisam do kraja dokucio dal' je to bila samo patka jer se eto tako podesilo da u filmu stvarno nisu u istoj sceni nijednom, ili je tu bilo necega.

zapravo, oni se mrze (dont ask why, i sure dont know:) jedno duzhe vreme... i jedan drugar koji prati sva ta sranja mi se kune da su stvarno snimali film tako :)

Bah, glumci. Stvarno je sme

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...