Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo me u Platou sada, doshao malo da se igram. Posle u shkolu...ovih dana sam radio svashta, bilo zurki i svega [:)]. Nego, Shreka za devojchicu nisam nashao (a sutra joj je rodjendan), tako da vecheras idem sa Kovachem, Domijem (SnOu), i nekim njegovim ortakom da crtamo grafit na shkoli (velikog Shreka, koji joj chestita rodjendan). I pod crtamo, mislim da ja i Kovach blejimo a Domi i ortak da crtaju, poshto sam ja, blago recheno, operisan [:)].

Link to comment
Share on other sites

e pa mozda se vidimo;)

Zauzmi mi red ;) Pa kada dodjem donosim one stolicice na rasklapanje, pa da se ispricamo!

Evo, konacno sam popio Pu Er, sad polako mogu da krenem dalje. Moram da pazarim i neki zeleni chaj, ne vredi vishe ovako, a i barem da imaju sta drugi da piju kad svrate posto ne znam jos nikoga (pored jednog lika) kome se Pu Er dopada ;)

Link to comment
Share on other sites

lep je dan danas.

voleo bih kad bismo imali pauzu od 1h da prilegnemo posle rucka, i ovako nisam bas najproduktivniji kad zavrsim sa obedom. siesta je keva, Spanci ni najmanje nisu blesavi.

провалио сам да са посла могу да пишем ћирилицом, код куће ми се нешто багује. [:)]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Prodao zexu 512 rama [:D]

IDIJOTE ! sta sam te pitao pre neko vece ;))))))))))))))????????????????????

btw. zurio,zakacim pandura,ispadne mi mob,razbije mi se ekran,pandur rece "zurim",otiso ja,otiso pandur,ko jebe ekran...

Edited by AyS
Link to comment
Share on other sites

jebo te, koje kazne.. treba se opasno paziti narednih nedelja, jer će panduri krenuti u vrlo agresivnu otimačinu..

Mene ta vest nije preterano potresla, naime dovoljno se iznerviram kad god mi naplate bilo koju kaznu da mi je svejedno koliko je para, nisu u pitanju pare vec princip! :) Znaci pre neku nedelju su mi naplatili kaznu za nepropisno parkiranje u 61. bloku!!! Jos su hteli da me nose nego sam dosao na vreme. A ovamo u gradu nemas kuda da prodjes i parkira kako ko stigne, a garaza prazna, pa mislim da im sve po spisku. A jos sam ja uvek u fazonu da, kad god je tehnicki moguce, parkiram ili u grazama ili da normalno placam zone.

Nego jutros bio do Slovacke ambasade, iznenadjujuce brzo sve zavrsio, postali su poprilicno ekspeditivni od kad sam poslednji put bio pre par godina. Sa druge strane tek kad sam otisao sam skapirao da mi od onih silnih dokumenata riba nije trazila pare, a cini mi se da sam na onom info pultu skapirao da ta viza koja meni treba kosta 30ak evra. No nista, videcu sta je sa tim kad odem preksutra po vizu, ako je za dzabe eto veselja :)

Posle bio kod jednog coveka da se dogovorimo za neki posao, znaci kako mi se svideo pogled iz njegove kancelarije ono nije normalno. To je neka firma za prodaju reklamnog prostora i sl, i prostorije su im tamo ako se neko seca gde je kafana Crveni Petao (pored Sove, Oh Cinema i sl), bas u toj zgradi, a oni na 5. spratu i ima neke fensi male terasice sa kojih vidis pola grada, tamo niz Carice Milice ulicu, znaci kao kada u Holivudskim filmovima pikazuju pogled sa prozora u Parizu. Jos danas bilo fenomenalno suncano vreme, mogao sam na onoj terasi da ostanem i da mi nista vise u zivotu ne treba...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Dakle ovde porlazi polako 15 sat (efektivnog rada, i jos ko zna koliko sati spavanja) od kako sam poceo da instaliram gentoo. Polako se blizim kraju... trenutno sam se skucao jer glupi mis me zajebava cenim da sam zaboravio da ukljucim UBS podrsku u kernelu ali nisam 100% siguran u svakom slucaju ujedam od nervoze...

Link to comment
Share on other sites

Mnogo novosti...

Skinuo bruku stvari oko Linuksa, hoću da probam i počinjem da učim da ga koristim. Napokon.

Krenuo da magistarske i doktroske studije.

Ujeo psa koji mi je sjebao pola sobe :) Šalim se za prvi deo rečenice...

Držite mi fige za Linuks. Debian 1.31 Sarge je u pitanju.

...

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Zauzmi mi red ;) Pa kada dodjem donosim one stolicice na rasklapanje, pa da se ispricamo!
ja zavrshio, nadam se samo da nisi sad otishao ili pre 1h,poshto se red iz sata u sat udvostruchuje;)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

ja zavrshio, nadam se samo da nisi sad otishao ili pre 1h,poshto se red iz sata u sat udvostruchuje;)

Nisam, izmenio sam zapravo plan ... Kasno je bilo da idem tamo, nego sam odradio neke druge stvari, kupio sijalicu za lava lampu ;) poslao neke papire i tako svasta nesto, a ovaj deo posla cu ostaviti za sutra, jer planiram da krenem bas nesto rano ujutru, racunam da je tada nesto manji red. I onda hocu da najkasnije oko 10 budem tamo (nije rano ujutru al' jos imam posla pre toga) pa taman da zavrsim do podneva to sve.

Link to comment
Share on other sites

Nisam, izmenio sam zapravo plan ... Kasno je bilo da idem tamo, nego sam odradio neke druge stvari, kupio sijalicu za lava lampu ;) poslao neke papire i tako svasta nesto, a ovaj deo posla cu ostaviti za sutra, jer planiram da krenem bas nesto rano ujutru, racunam da je tada nesto manji red. I onda hocu da najkasnije oko 10 budem tamo (nije rano ujutru al' jos imam posla pre toga) pa taman da zavrsim do podneva to sve.
ja sam stigao oko 12 i uspeo da zavrshim sve za nekih 1h.kada sam izashao bilo je 2 puta vishe ljudi nego isprva.popuni samo sve chitko, obrati paznju na datume i sve ce biti ok:)

shto ti ej student voli sve u poslednjem trenutku,pa chudo jedno...:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

shto ti ej student voli sve u poslednjem trenutku,pa chudo jedno...:)

Najcrnje od svega je sto sam ja mislio da je to isteklo zaista 31.10. i racunam, ok, mesec dana je proslo, valjda su povadili svi koji su hteli, sad nece biti guzve. Kad ono rece ivan da traje do 30.11. i tako napravih problem samom sebi :) Ajd', potrudicu se da odem ranije, sta da radim.

Link to comment
Share on other sites

Mene ta vest nije preterano potresla, naime dovoljno se iznerviram kad god mi naplate bilo koju kaznu da mi je svejedno koliko je para, nisu u pitanju pare vec princip! :)

i mene više nervira princip (mada ni pare ne berem sa drveta).. odavno su prestali da pokušavaju da to izgleda kao da se oni brinu za bezbednost saobraćaja, za prohodnost ulica ili štaveć, tako da je sad i debilu jasno da je u pitanju legalizovana i organizovana otimačina, koja je naređena s vrha..

naravno, uvek imaš i varijantu da panduri hoće da užickaju za vinjak i prasetinu.

Posle bio kod jednog coveka da se dogovorimo za neki posao, znaci kako mi se svideo pogled iz njegove kancelarije ono nije normalno.

treba videti pogled s vrha onih solitera u 23. bloku, nisam bio ali kažu da je po vedrom danu fantastično..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...