Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

alvar alto = djubretar

e da, tibore, nesto me zanima, da li su vama na prvoj godini rekli kada ste se upisivali letos, da cete imati josh jedan kvalifikacioni ispit posle trece godine i da vam se BA diploma nece vaziti u svetu, osim ako je ne steknete tek posle 2010. ?

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

e da, tibore, nesto me zanima, da li su vama na prvoj godini rekli kada ste se upisivali letos, da cete imati josh jedan kvalifikacioni ispit posle trece godine i da vam se BA diploma nece vaziti u svetu, osim ako je ne steknete tek posle 2010. ?

nista nam nisu pricali o bolonju pri upisivanju prve godine...

elem frka je nastala kada smo upisivali drugu gde su nam rekli da ipak moramo da se prebacimo jer diploma fakulteta netje vazhiti osim ako se fak ne zavrsi do 200 (sto mi nismo u stanju).

znam samo da moras da ochistis celu tretju godinu da bi mogao da upises master studije (4. i 5.) to je to sto ja znam....(sto su rekli_)

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

ne racume... objasni... [|)]

( [;)] )...

finski najpoznatiji arhitekta = alvar alto = djubretar (ne nije djubretar_) = ironija

ljubim te u chelo pametno [:D]

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

nista nam nisu pricali o bolonju pri upisivanju prve godine...

elem frka je nastala kada smo upisivali drugu gde su nam rekli da  ipak moramo da se prebacimo jer diploma fakulteta netje vazhiti osim ako se fak ne zavrsi do 200 (sto mi nismo u stanju).

znam samo da moras da ochistis celu tretju godinu da bi mogao da upises master studije (4. i 5.) to je to sto ja znam....(sto su rekli_)

nista, ja sam mislio da si ti ove godine upisao arhitekturu, ali ispada da si ti upisao kao i moj brat, pa vas ne hvata potpuno ovaj novi drakonski sistem sa 2 prijemna ispita

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Verovatno zbog geografskog polozhaja, al' sad se setih da sam bio u "vagonu" tj. kako se vec tacno zove to mesto sinotj, calabrcnuo neke spagete, dopale su mi se skroz moram priznati.

jes vala, odlične su im i njoke i špagete i pice.. konobari ponekad imaju malo drčan stav, smaraju sa onim "daj pare, završavam smenu" i zimi smrdi plin iz grejalica, ali osim toga krajnje kul mesto, volim tamo da zablejim (a i daleko mi)

A kada sam kod klope, da preporucim dorucak u Orlu.

e oštrim se odavno da proban neki od tih doručak-specijala, al uglavnom nikad ne ustanem dovoljno rano da bih bio gladan na vreme za takvu akciju..

Link to comment
Share on other sites

DOshao sa utakmice nikad srecniji , razbili smo cigane i u navijanju i u samoj igiri :)))

Taman malo da skrenem misli sa problema :)

hehe...jesi srecan??? [:D][:D]

Ehh....brate kako mi se ne uchi :|

Fizika smaraaa...biologija tek :(

morace da se gleda most malo (chtiaj-rnjava) o.O

Sto lazes kad drkas na Elficu...freaku... [xx(]

@topic...probudio se sabajle...mora da se uchi...jbga

zvao sam juce lika za karte...sredio sam kartu za sever [^]

cekam tekmu zbog koreo koji ce valjda biti na 4 strane...'bem li ga...

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...