Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Huh ... tek sam sad izvalio kako je vreme skroz brzo proslo ... Ono, juche sam izasao iz kuce ujutru, isao da zavrsavam silne neke stvari, i posle RHH i evo i danas isto tako. Ali dobro. Pokupio sam City of Heroes deluxe, spremam se za novu godinu, kao sto sam vec odavno najavio :) RHH je bio dobar, DEATHMATCH pravilo je veliki uspeh ocigledno, al' mi super legne i koji okrsaj sa punzom u UTu pre DOTE, malo se razmrda covek ;)

Danas sam bio kod babe na sarmi i domacem hlebu, uf uf ... evo i sad mi se jede a nisam gladan :)) Sredio sam neku fijoku, nashao sam stvari iz '99e godine unutra, pa mozete da zamislite koliko je bila sredjena i cista i uredna.

Link to comment
Share on other sites

manje smara nego ti.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

e da ne otvaram novi topic. ocu da pitam migsu zasto svaki post zavrsava sa:

( [;)] )... i zasto stalno stavlja smajlije?

neverovatno smara

Ti si retardiran i takav ces i ostati...

poljoprivredniku mali bezobrazni. Ima da predjem traktorom preko tebe 12 puta. Tvojim traktorom.

V

Link to comment
Share on other sites

radim logo za svoj IRC kanal... pravicemo majice.. postajemo institucija [:D]

Pa zar je i dotle došlo :))

btw bio do KGB-a malo(Wande kako si me ispalio za meč [:D] ) pa do najboljeg ortaka iz osnovne da vidim šta radi,uzeo trilogiju "Od sumraka do svitanja" pa posle na gledanje.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

nisam siguran da li me kapirash. Meni je mnogo lepshe kada trosim svoje pare, jer em sto dolazim do nekih materijalnih dobara em imash osecaj moci, sposobnosti da svojim radom steknesh taj kesh koji si spiskao a da to nije tudja milostinja, sto je slucaj kada trosis tudje pare.

Btw skidam patch za civ 4, do malopre bio na nekoj zurkici u zemunu sa koje sam morao da se vratim pre ponoci jer mi sutra ujutro dolazi ortak sa faksa da zajedno pravimo neku kartonsku i drvenu maketu projekta. Uzeo sam neku knjigu od Artura Klarka koju ranije nisam procitao ( Imperial Earth) pa cu malo da je citam pre kunta.

E da, sutra moram da nadjem nekako vreme i za onaj noodle-ov oglas ako necu da bude samo naslagan niz teksta.

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...