Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

Otishao u shkolu danas posle 3 dana, i skroz sam se odvikao [:)]. Bash mi bilo frka da odsedim 6 chasova. Nego, danas mi je ortak u shkoli objashnjavao za humanitarnu zurku za nudla u Stupici sledeceg petka. Pa chisto da pitam nudla jel on obaveshten uopshte o tome ? [:)]. Vecheras idem u neki prostor blizu Akademije, pravi ortakinja iz osnovne zurku, posle zabod u Plato [:D].

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ustao,skuvao kafu, gledao net, prso http, probao civ3 na diety, smorio se, jeo, skuvao kafu, proradio net, gledao forume/mejlove, okupao se, postovao ovo, otishao na rhh

just another lazy friday [:D]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Kakvo skakanje?

Inače došao iz škole,ortaku bio rođendan pa sutra lešenje.

nemojte da prepijete koka kolu....

Dovoljno je bilo ogledati prvu epizodu.Pao sam sa stolice kada sam video onu sisatu babu.

priznaj da si "bacao" na nju...

@topic...

Danas u skoli imao 3 casa..posle smo kolektivno zapalili u kgb i lesili tft...

onda gajbi je o chvarke,kisele krastvace i cirkao kocu...boze kakav smrad se siri kad prdnem...

posle otisao da se osisam (na keca)

i sada se smaram...

na kosavi kvin-anadr van bajt d dast...dobra pesma...

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

bio do drugarice... igrali gangstera, pa monopol.. toliko me je sralo, da smo zakljucili da golo zensko necu videti narednih 5 godina...

bar ne uzivo :P

inace, sad dosao, kafa/net.. milina :))

pricam sa nekim ljudima koji mi prijaju za razgovor...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

uchio ceo dan operativne sisteme i asembler, sad na spavanje, pa opet u 10 na fax, jebem ti ko izmisli nedelju celu za kolokvijume, tog lika treba streljati (sledece nedelje 6 komada)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

okachila sam "svoje" fake slike ;))

skapirah da je ucenje i neko sitno crtanje i net najbolje protiv stresa... koji me malo-pomalo gazi u nekim nedeljama... ma , smor ... samo se opterecujem nekim sranjima jer nemam nista pametnije da radim ...

tj. imam , ali mene opet okupiraju ta sranja... eo sad , pravim pauzu od ucenje vec pola sata , zato sto sam lenja kobila ....

eh...

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

evo sad sam dosao kuci... bio malo do skole,da se ulizem profesorima :) da bih nekako popravio ove moje divne keceve :)

sad cu da rucam pa posle izlazim sa ortacima...

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...