Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bio danas na basketu, neverovatan potez skroz, Zvezda vs Cibona. Nash'o se sa drustvom, pravili zidarske sendviche (*) i uz njih i prigodno pitje gledali fudbal. Ok je proslo, malo sam poc'o da se smaram kad je bilo 1:1 ... Btw, koja je spika oko onog Da Silve, mis'im, ne pratim scenu pa pojma nemam, ali koja je njega muka naterala da uzme hrvatski pasos?!

(*) - Zemicke/lebac + sunka/prsa/parizer sa kackavaljem + sirko/majonez ... i udri :)

.to Corey -> Da si javio ranije, pa da ti ostavim, ovako nista, mor'o sam sve sam da pojedem. Tesko mi je palo, ali kacamaku covek prosto ne mozhe da odoli!

Link to comment
Share on other sites

evo sad sam gledao tekmu na tvu posto su me ispalili ortaci nesto,i sva sreca da smo pobedili,ovaj sudija me je iznervirao samo tako,ne znam da li cu se smiriti u skorije vreme....

katastrofa

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

odličan album. skinuh ga (sa napsera naravno) još onomad.. :)

hasao sam nešto mada sam još uvek gladnjikav.. moram da smanjim količinu junk food-a.. a inače slušam depeche remikse i spremam se da udarim vreću, što bi rekli ameri..

Link to comment
Share on other sites

Izvalio sam da je u bigzu bila neka svirka, i jos je izgleda dobro i zabavno bilo. Nazalost mrzelo me da se penjem nazad gore, posto sam vec bio sisao do izlaza i video grupu ljudi ispred plus "obezbedjenje" :) Ako neko zna sta se to zbivalo nek javi. Evo sad stig'o kuci, pijem multivitamin jer sam bio izlozen povecanoj kolicini bolesnih ljudi (mada sam skoro i ja nesto bio bolesljiv pa se nadam onom post-bolest pojacanom imunitetu :)) i sad cu da spavam. Jedna subota da dodje da legnem u neko "normalno" vreme, posebno sto sutra prepodne imam nekih obaveza.

Link to comment
Share on other sites

sve me vishe mami shpric da se pucam u venu...

Ne volim da odgovaram na "personal" postove, ali sada ne mogu da izdrzim!

Sto pricas bre to covece?!

Zajebi to zajebavanje, nema problema koji ne moze da se resi!

Sad si me iznerviro, pricali smo na ircu, video sam da si ok momak...

Link to comment
Share on other sites

Ne volim da odgovaram na "personal" postove, ali sada ne mogu da izdrzim!

Sto pricas bre to covece?!

Zajebi to zajebavanje, nema problema koji ne moze da se resi!

Sad si me iznerviro, pricali smo na ircu, video sam da si ok momak...

id' bre u 'rac... samo mi je falilo da se i tvojih problema setim :/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...