Jump to content

Domaci filmovi


Recommended Posts

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sranje su, sranje, sranje. Zato sto stalno jedna te ista ekipa radi filmove po oprobanoj idiotskoj shemi. Ili oni ili poludela Sonja Savic.

upravo.

riba smrdi od glave -- na FDU ćeš se upisati samo ako imaš debelu vezu (tata ti je iz branše ili ima mnogo novca), ili eventualno ako se sažale kad po peti put dođeš na prijemni.. sa takvom negativnom selekcijom ne možeš očekivati ništa bolje.

Link to comment
Share on other sites

upravo.

riba smrdi od glave -- na FDU ćeš se upisati samo ako imaš debelu vezu (tata ti je iz branše ili ima mnogo novca), ili eventualno ako se sažale kad po peti put dođeš na prijemni.. sa takvom negativnom selekcijom ne možeš očekivati ništa bolje.

slazem se sa tobom,znam zato sto sam hteo dramaturgiju,90% ljudi je vec upisano pre prijemnog

nomo' da kenjate...nisu svi domaci filmovi sranje...

OK,tvoje misljenje,ali samo me interesuje koji nas film novije produkcije je dobar

(ako kazes Andjeli2,znaci nisi normalan)

Generalno,i glumci nisu ono sto su bili,ne verujem da cemo u skorije vreme videti novog Batu Stojkovica,Miju Aleksica,Miodraga Petrovica-Ckalju,Paju Vuisica...

Obito.jpg

What?! The land of the free? Who ever told u that is your enemy

Link to comment
Share on other sites

@milanche

sela nisu shit, ako ni zbog chega drugog, ono zbog vremena u kom su snimljena. Bukvalno odmah posle tog rata su izashla u bioskope i bila hit, a nisu propagirala neku nacionalnu politiku ili reklamirala nas kao "good guys" a recimo muslimane iz Bosne kao "bad guys"... pritom je film i snimljen bez neke pretenciozne priche... vetj je u korenu pricha o dva predratna druga i nesretnom ratu koji menja sve... i prilichno je to realno uradjeno po meni.

Link to comment
Share on other sites

rane su za mene podnošljiv film, svi smo živeli u tom vremenu, a i glavni glumci su naturščići (odnosno nisu standardni domaći glumci od čijih mi se njuški povraća).. naravno, to je eonima daleko od stvarno dobrih filmova..

Link to comment
Share on other sites

iskreno meni su rane najgadniji film od svih gorepomenutih,a pretezno mislim da su nam losi filmovi zbog uzasnih scenarija i dijaloga (tj nekog nasilnog nazovi 'humora')... mislim da pravi humor proistice iz situacije ili iz glumca koji mora biti jebeno maestralan da bi nesto rekao a da bude smesno.... ovako oni izdrndani kojo&bjela produciraju sami sebe i blamiraju se dzabe...

jedini lik koji mi se maximalno svidja je dragan jovanovic

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nas film,sprdnja.Nema vise ni dobrih reditelja,ni glumaca(matori su se ofucali i pomrli,a mladi nemaju blage veze),a scenarista nema ni za leka.Jedidni scenarji u zadnje vreme koji mogu proci su oni za Tockove i Bumerang,mada su upropasteni malim budzetima koje su dobili.

Zone,Srecko,Ivkova slava,Nebeska udica,Rat uzivo... dijareja zagarntovana.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Nas film,sprdnja.Nema vise ni dobrih reditelja,ni glumaca(matori su se ofucali i pomrli,a mladi nemaju blage veze),a scenarista nema ni za leka.Jedidni scenarji u zadnje vreme koji mogu proci su oni za Tockove i Bumerang,mada su upropasteni malim budzetima koje su dobili.

Zone,Srecko,Ivkova slava,Nebeska udica,Rat uzivo... dijareja zagarntovana.

Scenario Tockova je ukraden,znam zato sto sam gledao slican engleski film,ali je film sve jedno dobar...

Ali BUMERANG,ono je tebi dobar scenario,ja mislim da je to jedan od najgorih filmova koji smo ikada napravili (nezahvalno je reci najgori,jer je konkuencija prevelika)

Obito.jpg

What?! The land of the free? Who ever told u that is your enemy

Link to comment
Share on other sites

ja se uopste ne slazem sa vama,neki od gore pomenutih filmova su dobri,i super,uporedjenju sa americkim hit filmovima koje ocigledno gotivite....

@daniil

tvoje razmisljanje mi bas nije najjasnije....nhf

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...